Niemczyki, Czartoryska, Staraki na premierze Sztuki kochania Tobias Solorz, Monika Suchecka na premierze Sztuki kochania Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki Agnieszka Woźniak-Starak
Niemczyki, Czartoryska, Staraki na premierze Sztuki kochania
1/4
Niemczyki, Czartoryska, Staraki na premierze Sztuki kochania

Premiera "Sztuki kochania" była wydarzeniem kulturalnym, na którym oprócz twórców filmu i występujących w nim aktorów można było zobaczyć także najbogatszych Polaków. Wiadomo, że rodzice Piotra Woźniaka-Staraka - Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak - producenta "Sztuki kochania"   posiadają majątek wyceniany na  blisko 3 miliardy złotych! Zajmują 5. miejsce na liście najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Ich najważniejsza firma to Polpharma. Sam Piotr jest współwłaścicielem Domu produkcyjnego Watchoutproductions.

 

Zobacz: Sześć powodów, dla których warto zobaczyć "Sztukę kochania". Premierowa RECENZJA

 

Na premierze nie zabrakło innego młodego milionera, czyli Michała Niemczyckiego z żoną Anną Czartoryską. Michał Niemczycki to syn miliarderów Zbigniewa i Katarzyny Frank Niemczyckiej, którzy zajmują się produkcją, handlem i usługami. Są też właścicielami hotelu Bryza w Juracie. Ich syn Michał zasiaada w zarządach wielu spółek rodzinnych oraz ma kilka swoich jak np. firmę produkującą  wodę "Voda Naturalna" oraz wprowadził aplikację Freebee na telefony. Służy ona do zbierania punktów i odbierania nagród w sklepach.

Ale na premierze pojawił się też syn Zygmunta Solorza-Żaka - Tobias Solorz z żoną Moniką Suchocką! Zbigniew Solorz-Żak to właściciel Polsatu, a jego syn jest wieceprezesem w Polkomtelu i przejmuje po woli stery rodzinnej fimy. Zygmut Solorz-Żak jest na 2. miejscu na liście najbogatszych Polaków z majątkiem blisko 10 miliardów złotych. Milionerzy w Złotych Tarasach to rzadkość, ale jak widać - zdarza się!

 

Zobacz także: Najlepsze partie w branży. Dzieci polskich milionerów

2/4
Tobias Solorz, Monika Suchecka na premierze Sztuki kochania
3/4
Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki
East News
4/4
Agnieszka Woźniak-Starak
ons.pl

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem