bio

 • Wiek:
  29 lat
 • Data urodzenia:
  5 czerwca 1991
 • Zawód:
  aktorka
 • Wzrost:
  166cm
 • Znak zodiaku:
Monika Mazur - urodzona we Wrocławiu aktorka telewizyjna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2016 roku. Na zajęcia teatralne uczęszczała od siódmego roku życia, a w wieku 13 lat po raz pierwszy stanęła na planie filmowym. Popularność przyniosła jej rola ratowniczki medycznej Martyny w serialu paradokumentalnym TVP2 "Na Sygnale". Wcześniej można ja było oglądać m.in. w "Sali samobójców" Jana Komasy, "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach" oraz serialach "Licencja na wychowanie", "Galeria" i "Ojciec Mateusz". W 2016 roku Monika Mazur wzięła udział w programie TVP2 "Przygarnij mnie". W 2017 roku Monikę Mazur będzie można zobaczyć w spektaklu "Single po japońsku", w którym zastąpi Annę Muchę.
Uwielbia niespodzianki do tego stopnia, że gdyby złapała Złotą Rybkę, to bez spełnienia życzeń wpuściłaby ja z powrotem do wody.

Monika Mazur prywatnie

Monika Mazur jest zaręczona z aktorem Teatru Powszechnego Tomaszem Chrapustą. Razem wzięli udział w programie "Przygarnij mnie", w którym zaadoptowali psa Charliego. Para poznała się podczas nauki w krakowskiej PWST. Łączy ich zamiłowanie do aktywności i podróży.