serial Na sygnale kadr z serialu Na sygnale namietna scena z serialu Na sygnale Ratownicy z serialu Na sygnale kadr z serialu Na sygnale
serial Na sygnale
Artrama
1/6
serial Na sygnale
Artrama

Nowe odcinki serialu o ratownikach medycznych "Na sygnale" już od 13 stycznia w każdą środę o godz.  21.45. A co wydarzy się w styczniu u bohaterów serialu? Romans, wielka impreza, a w pracy - niestety  -znowu tylko sekundy zdecydują o tymczy uda im się uratować czyjeś życie. Ale najpierw... impreza.

W 80. odcinku Doktor Góra (Tomasz Piątkowski) zostanie uwięziony! Przez grupę młodych, atrakcyjnych i żądnych zabawy pań. Lekarz trafi przez pomyłkę nie do kolejnego pacjenta, tylko… na wieczór panieński. A dziewczyny uznają go za striptizera - i nie pozwolą, by wymknął im się tak apetyczny kąsek! :)

2/6
kadr z serialu Na sygnale
Artrama

W odcinku numer 81, doktor Reiter (Lea Oleksiak) spróbuje uratować mężczyznę, który spadł na budowie z rusztowania. Lekarka będzie desperacko walczyć o jego życie – choć wszyscy naokoło uznają, że ranny nie ma szans. Czy znów dopisze jej szczęście?

3/6
namietna scena z serialu Na sygnale
Artrama

Tymczasem fani Martyny (Monika Mazur) i Piotra (Dariusz Wieteska) zobaczą scenę, na którą czekali od niemal trzech lat… Bo ich ulubionych bohaterów połączy w końcu namiętny romans!

4/6
Ratownicy z serialu Na sygnale
Artrama

Doktor Banach (Wojciech Kuliński) przeprowadzi za to ryzykowny zabieg… Pacjent Wiktora dozna kontuzji podczas meczu koszykówki i będzie miał uszkodzoną tętnicę. A lekarz uzna, że ranny może nie przeżyć transportu do szpitala. I zdecyduje się na operację... na środku boiska!

5/6
kadr z serialu Na sygnale
Artrama

A w finale: dramat Renaty (Agata Załęcka). W odcinku numer 82 ratowniczka będzie miała wypadek: mocno uderzy się o kierownicę, poczuje nagły ból... I w końcu sama trafi do szpitala - jako pacjentka. A badania wykażą, że jej stan jest dużo poważniejszy, niż myślała...

6/6
kadr z serialu Na sygnale
Artrama

W odcinku 82. pojawi się też nowy bohater - Tomasz Potocki (w tej roli: Marcin Grzymowicz) - który odmieni życie aż dwóch dziewczyn ze stacji ratownictwa... Ale więcej na razie nie zdradzimy! 

Jedno jest pewne: w styczniu lepiej nie przegapić żadnego odcinka!