Edyta Herbuś, Macademian girl, Radosław Majdan w Pytaniu na śnadanie Edyta Herbuś Macademian Girl Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką Olga Borys, Wojciech Majchrzak z córką
Edyta Herbuś, Macademian girl, Radosław Majdan w Pytaniu na śnadanie
ons.pl
1/9
Edyta Herbuś, Macademian girl, Radosław Majdan w Pytaniu na śnadanie
ons.pl

Macademian Girl, Edyta Herbuś czy Radosław Majdana byli dziś gośćmi w Pytaniu na śniadanie. Jak się prezentowali? Upalny dzień sprawił, że wszyscy postawili na zwiewne i lekkie stylizacje oraz na jasne kolory. Radosław Majdan wystąpił w jasnoróżowej marynarce, Macademian Girl wybrała skromną sukienkę w kwiatki, za to Edyta Herbuś postawiła na dziewczęcy look. W telewizji była też Kasia Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim oraz córeczką Alikią, Majka Jeżowska, Olga Borys z rodziną czy Monika Mazur, gwiazda serialu "Na sygnale".

O czym opowiadały gwiazdy?

Blogerka Macademian Girl o tym jak nosić pareo. Edyta Herbuś o pomaganiu uzdolnionym dzieciom z małych miejscowości. A Kasia Skrzynecka z Majką Jeżkowską i Moniką Mazur co kryją damskie torebki. Majka Jeżowska zdradziła nawet, że nosi doczepiane włosy, na wszelki wypadek, gdyby były potrzebne! :)

Marcin Łopucki za to przeprowadził poranne ćwiczenia!

Jak prezentowały się gwiazdy w telewizji? Zobacz w naszej galerii.

Zobacz także: Macademian Girl w tanim zamienniku sukienki Dolce & Gabbana? Kupiła ją w sklepie internetowym... Czy to podróbka?

 

2/9
Edyta Herbuś
ons.pl
3/9
Macademian Girl
ons.pl
4/9
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką
ons.pl
5/9
Olga Borys, Wojciech Majchrzak z córką
ons.pl
6/9
Radosław Majdan
ons.pl
7/9
Majka Jeżowska
ons.pl
8/9
Monika Mazur w szortach
East News
9/9
Edyta Herbuś
ons.pl