Krupińska Chodakowska
Eastnews/instagram

Za nami kolejny odcinek tanecznego show "Dance, Dance, Dance". Tym razem z programem musiała pożegnać się jedna z par. O przejście do kolejnej rundy walczyli Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz Patricia Kazadi i jej siostra Victoria. Choć niektórzy zawodnicy walczyli z kontuzjami, to niestety program opuścili... Monika i Darek. :( Z decyzją nie zgadzają się jednak fani programu. Czy Monika faktycznie tak źle wcieliła się w Britney Spears, że powinna opuścić program?

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys przez program "Dance, dance, dance"?

 

Kosmetyki i perfumy w promocji? Tak, to możliwe! Wejdź na stronę EZEBRA.PL kody rabatowe.

 

1/7
Dance, Dance, DanceDance, Dance, Dance
instagram/youtube

Monika Mazur miała nie lada wyzwanie. Aktorka musiała wcielić się w Britney Spears. Wyszło fenomenalnie, jednak zabrakło odrobiny szczęścia! 

Pokazujesz, że taniec jest dla każdego. Bawiłaś się świetnie, a my z tobą! – powiedziała Ida Nowakowska.

2/7
Dance, Dance, Dance
instagram

Mazur wraz z Dariuszem Wieteską zatańczyli do piosenki The Beatles - "While My Guitar Gently Weeps". Występ przypadł do gustu Ewie Chodakowskiej.

Piękny obrazek, wspaniała relacja, ja wam uwierzyłam - powiedziała trenerka.

3/7
Dance, Dance, Dance
Instagram

O występie partnera Kasi Dziurskiej, Emila pisaliśmy już wczoraj. Emil Gankowski wcielił się w postać z filmu "Magic Mike". Porwał nie tylko publiczność, ale i jurorów! 

Para wspólnie zatańczyła do piosenki Eda Sheerana "Thinking Out Loud". 

To jest utwór o miłości, to jest utwór o was i pokazaliście to! – mówiła Chodakowska.

 

4/7
Dance, Dance, Dance
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowki po raz kolejny poradzili sobie fenomenalnie! Para wcieliła się w Johna Travoltę i Olivię Newton-John śpiewających "You're the one that I want" z filmu "Grease" i otrzymała 28 punktów!

5/7
Dance, Dance, Dance
Instagram

Patricia i Victoria Kazadi zmierzyły się z choreografią "Finesse" Bruno Mars feat. Cardi B. Młodsza z sióstr w występach solowych wcieliła się w Taylor Swift - "Shake It Off". Za swój występ otrzymała 28 punktów. Widzieliście go?

6/7
Dance, Dance, Dance
Instagram

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio zatańczyły do utworu Katy Perry - "Chained To The Rhythm". Paulina podczas występu zmagała się z kontuzją. Mimo wielkiego bólu modelka świetnie sobie poradziła zarówno w duecie z Klaudią, jak i w solówce. Prezenterka zatańczyła do numeru Whitney Houston - "I Wanna Dance With Somebody". 

Występ Pauliny i Klaudii tak skomentowała Ewa Chodakowska:

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - powiedziała Ewa.

Paulina odpowiedziała, że gdyby jej nie zależało to nie zatańczyłaby w show. 

7/7
Dance, Dance, Dance
Instagram

Marcelina Zawadzka jako Christina Aguilera? Tak! Miss Polonia 2011 otrzymała 27 punktów za "Lady Marmalade". W parze z Rafałem Maślakiem zatańczyli do piosenki Major Lazer & DJ Snake - "Lean On". Kibicujecie im? 

Zobacz także: Za nami pierwszy odcinek "Dance Dance Dance". Kto odpadł?