Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Seriale

Koleżanka z serialu "Na Sygnale" komentuje odejście Marceliny Zawadzkiej: "Marcelina nie jest po szkole aktorskiej"

Marcelina Zawadzka gra w serialu "Na Sygnale" byłą szefową stacji ratowników, Gabrielę Morawską. Jak się okazuje gwiazda "Pytania na śniadanie" będzie musiała pożegnać się z serialem i 1 maja zobaczymy ostatni odcinek z udziałem prezenterki. W rozmowie z Party.pl koleżanka z planu Marceliny Zawadzkiej, Monika Mazur, zdradziła, co sądzi o odejściu gwiazdy z serialu. Odniosła się też do plotek na temat braku wykształcenia aktorskiego Marceliny. Nie uwierzycie, co nam powiedziała! Obejrzycie wideo...

Zobacz takżeMaślak przyjaźni się z Zawadzką i Jonkiszem. Jak komentuje ich rozstanie? "Rafał to mój kumpel, a Marcelina..."

 

Monika Mazur jest koleżanką Marceliny Zawadzkiej z serialu "Na Sygnale"

Monika Mazur bierze ślub
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka
Newsy
Zawadzka i Maślak o konfliktach z jurorami w programie "Dance dance dance": "Jeśli nie jesteśmy odporni..."

Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak są jedną z najgorętszych par w programie " Dance dance dance ". Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie są zawodowymi tancerzami i czeka ich krytyka ze strony jurorów. Jednak ich zdaniem, jeśli ktoś decyduje się wziąć udział w tego typu programie powinien zdawać sobie sprawę, że każdy jego występ będzie poddawany ocenie. Niestety, nie zawsze są to pozytywne komentarze! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co taneczna para sądzi o konfliktach innych uczestników "Dance dance dance" z jurorami. Nie uwierzycie, po której są stronie!   Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak Zobacz także :  Kolejny uczestnik „Dance, Dance, Dance” stracił panowanie nad sobą! "Musimy pajacować przed kamerami"

Marcelina Zawadzka
Newsy
Marcelina Zawadzka rozstała się z chłopakiem po kilku miesiącach! Co się stało?

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłość! Jak informuje serwis pomponik.pl gwiazda rozstała się z Misterem Polski, Rafałem Jonkiszem. Prezenterka nie chce zdradzać powodów takiej decyzji. Marcelina i Rafał byli parą przez około 8 miesięcy.  Zobaczcie, co mówi o rozstaniu z 9 lat młodszym modelem. Zobacz także:  Marcelina Zawadzka wyrzucona z serialu "Na sygnale"? Mamy komentarz gwiazdy TVP!

Marcelina Zawadzka w Na sygnale
Newsy
Marcelina Zawadzka wyrzucona z serialu "Na sygnale"? Mamy komentarz gwiazdy TVP!

Dokładnie rok temu Marcelina Zawadzka pochwaliła się, że dołączyła do obsady serialu "Na sygnale". Gwiazda TVP w hitowej produkcji wcielała się w rolę pięknej ratowniczki Gabi. Niestety, teraz "Super Express" informuje, że Marcelina Zawadzka odchodzi z serialu! Według doniesień dziennika Marcelina nie radziła sobie na planie "Na sygnale", dlatego producenci postanowili zakończyć jej wątek. "SE" twierdzi, że gwiazda TVP "wyleciała z hukiem z pracy". Jaka jest prawda? Zapytaliśmy o to Marcelinę Zawadzką! Zobaczcie, co nam powiedziała. Marcelina Zawadzka znika z serialu "Na sygnale"! Marcelina Zawadzka w rozmowie z Party.pl potwierdziła, że wkrótce jej postać rzeczywiście zniknie z serialu "Na sygnale"! Gwiazda TVP zdementowała jednak medialne informacje, że "wyleciała z hukiem z pracy". Dlaczego więc zakończyła współpracę z producentami serialu i czy nagrała już ostatnią scenę w "Na sygnale"?  Moje odejście z serialu „Na Sygnale” było wspólną decyzją: moją i producentów serialu. Już jesienią 2018 roku kiedy nagrywaliśmy „Bake Off Ale Ciacho!” Oraz „Bake Off Junior” nie byłam w stanie wywiązać się z zobowiązań wobec serialu (12 dni zdjęciowych w miesiącu), wtedy zdecydowaliśmy o napisaniu mojej roli w taki sposób, aby właśnie wiosną 2019 roku zakończyć mój wątek. Scenę końcową nagraliśmy dosłownie dzień po tym jak zakończyłam plan zdjęciowy do  „Dance, Dance, Dance”- powiedziała nam Marcelina Zawadzka.  Czy gwiazda TVP na zawsze żegna się z aktorstwem?  Nie wykluczam dalszej przygody z aktorstwem, na razie skupiam się na kilku nowych projektach - zdradza gwiazda TVP.  Żałujecie, że Marcelina Zawadzka nie będzie już występować...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner