bio

  • Pochodzi z:
    Dębno
  • Znany/a z...:
    chirurg plastyczny gwiazd
Krzysztof Gojdź - urodzony w 1972 roku i pochodzący z Dębna doktor nauk medycznych, jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine, z której ramienia co miesiąc szkoli lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej na całym świecie. Absolwent American Academy of Anti-Aging Medicine. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Dr Gojdź w swoich klinikach Holistic Clinic tworzy i organizuje podyplomowe szkolenia edukacyjne dla lekarzy z różnych dziedzin medycyny, m.in. dotyczące najnowszych rozwiązań w medycynie i ginekologii estetycznej. W sieci klinik Holistic Clinic proponuje swoim pacjentom autorski, innowacyjny zabieg odmładzania twarzy z użyciem komórek macierzystych połączony z nowoczesną laseroterapią przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod odpowiadających światowym standardom. Swoimi doświadczeniami Krzysztof Gojdź dzielił się m.in. za pośrednictwem programu TVN "Sekrety lekarzy". Na TVN Style można też oglądać jego program "Niezwykłe przypadki medyczne". Gojdź zagra w filmie Patryka Vegi - "Botoks" - jego premiera planowana jest na 27 września 2017 roku. 
 

Krzysztof Gojdź prywatnie

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym doktora Krzysztofa Gojdzia. W 2016 roku mówiono o tym, że jest związany z kobietą, która ma na imię Aleksandra i u której boku, jak sam powtarzał, czuł się szczęśliwy i spełniony. Doktor Gojdź przyznaje, że kręci się wokół niego wiele pięknych kobiet, ale potrafi oddzielić życie zawodowe od prywatnego. - Miałem dwie zakochane we mnie panie: lat 40, druga 50 plus. To bardzo fajne. Miło być lubianym, podziwianym. Każdemu facetowi to dobrze robi na ego. Ale ja jestem wierny swojej miłości - opowiadał Krzysztof Gojdź przed kamerami Party.pl.
 
Gojdź często prowokuje swoich fanów. W 2017 roku pochwalił się zdjęciem ze spa ze swoim asystentem, co wywołało plotki na temat jego orientacji seksualnej. Krzysztof Gojdź zapewniał jednak, że to jego przyjaciel.