Monica Bellucci jest za stara na Bonda? Pojawiły się takie głosy...

Źródło: x-news.pl

Dziewczyny Bonda to jedne z najważniejszych postaci w filmach o przygodach agenta 007. Były nimi najsłynniejsze aktorki takie jak Jane Seymour, Halle Berry, Sophie Marceau, Ursula Andress czy nasza Izabela Scorupco. Zawsze są to piękności, zawsze w typie Bonda i zawsze nie mogą mu się oprzeć, niezależnie od tego, czy są pozytywnymi bohaterkami czy może będą chciały go zabić :). 

A co o obecnych kobietach Bonda w filmie "Spectre" sądzą polskie gwiazdy?

Halle Berry, no i Monica... nie wybieram przez pryzmat dzisiejszej premiery, ale też jest cudowną, piękną aktorką - rozpływa się Maciek Musiał.

Ale już Martin Stankiewicz ma zupełnie inne zdanie na temat Moniki Bellucci, która właśnie skończyła 51 lat.

Monica Bellucci jest już stara. Oglądałem w kinie Bonda i myślę sobie: Boże już się zestarzała. Kiedyś faktycznie, gdy byłem 14-latkiem i ona była w "Asteriksie i Obeliksie" jako Kleopatra, to zachwycało mnie jej piękno. A teraz widzę, że bardzo pięknie się... zestarzała, jest piękna, ale nie dla mnie. Fajnie, że kobiety Bonda poszły w stronę ciekawej urody, a nie są typowo "modelkowe". To już było nudne, że on się otaczał takimi pięknymi kobietami, a piękno jest w środku - mówi youtuber.

Zobacz: Już jest! Piosenka do nowego Bonda. Sam Smith i jego „Writing's on the Wall”. POSŁUCHAJ!

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady