Wiesław Nowobilski w rozmowie z Party.pl zabrał głos w sprawie Katarzyny Dowbor. Czy uwielbiany przez widzów kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" tęskni za byłą prowadzącą? Wiesław Nowobilski odpowiedział i zdradził, jak jego zdaniem Katarzyna Dowbor radzi sobie w "Pytaniu na śniadanie".

Reklama

Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" szczerze o Katarzynie Dowbor

Katarzyna Dowbor przez wiele lat była prowadzącą "Nasz nowy dom" i razem ze swoją ekipą pomagała uczestnikom programu. Niestety, w maju 2023 roku okazało się, że gwiazda została zwolniona i znika z hitu Polsatu. Miejsce Katarzyny Dowbor zajęła Elżbieta Romanowska, co początkowo wywołało lawinę gorzkich komentarzy. Teraz Wiesław Nowobilski, który jest kierownikiem budowy w programie odpowiedział na pytanie, czy brakuje mu Katarzyny Dowbor, a przy okazji wspomniał o jej nowej pracy.

To jest trudne pytanie bo oczywiście z Kasią pracowaliśmy bardzo długo. Wyszło jak wyszło, ale widzę, że Kasia odnalazła się w swoim zawodzie czyli jest w ''Pytaniu na śniadanie''. Widać, że Kasia czuje się w tym bardzo dobrze

Posłuchajcie, co jeszcze o Katarzynie Dowbor powiedział nam Wiesław Nowobilski.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Dowbor komentuje powrót do TVP. „Z przerażeniem patrzę na to, jaka się wokół tego zrobiła sensacja”

Katarzyna Dowbor i Wiesław Nowobilski
Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama