Krzysztof Ćwiertnia z "Hotelu Paradise" 7 niedługo po finałowym odcinku programu oświadczył się swojej dziewczynie. Uczestnik nie ukrywa, że jego partnerka była bardzo zaskoczona i omal nie zemdlała z wrażenia. Teraz okazuje się, że Victoria "Tori" Wojciechowska czyli partnerka Krzysztofa z programu wiedziała o jego planach... Tori zdradziła, jakie uczestnik miał pomysły!

Reklama

Tori z “Hotelu Paradise” znała plan zaręczynowy Krzysztofa?

Victoria "Tori" Wojciechowska z "Hotelu Paradise" w rozmowie z reporterką Party.pl Urszulą Grabowską zdradziła, czy poznała narzeczoną Krzysztofa. Wiedziała, że uczestnik "Wyspy miłości", z którym była w parze, planuje się oświadczyć?

Tak, ja poznałam wybrankę Krzysia. Bardzo fajna dziewczyna, bardzo sympatyczna, taka do tańca i do różańca. Krzysiu mówi, że ma wiele wspólnego ze mną. (...) Fajna dziewczyna naprawdę, poukładana, też interesuje się siłownią, więc myślę, że tutaj naprawdę strzał w dziesiątkę.
powiedziała wprost Tori.

Tori nie ukrywa, że Krzysiek zdradził jej swoje plany i nawet mówił o tym, w jaki sposób planuje się oświadczyć.

Oni są tak podobni do siebie, nawet uśmiech mają taki sam, fajnie się na nich patrzy i ja o zaręczynach wiedziałam na nagrywkach na YouTube'a pod koniec października jakoś. Krzysiu powiedział mi o całym planie swoim. Chciał wziąć lot balonem w Krakowie, najpierw w Turcji chciał, ale coś nie wyszło.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z uczestniczką "Hotelu Paradise" i dowiedzie się, co jeszcze zdradziła na temat zaręczyn Krzysia...

Reklama

Zobacz także: Roch z "Hotelu Paradise" o swoim zachowaniu w finałowym odcinku: "Poczułem ogromny smutek"

Tori z Hotel Paradise
skreen. player.pl
Tori z Hotel Paradise
skreen. player.pl
Tori z Hotel Paradise 7
Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama