Luna będzie reprezentować nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2024, który odbędzie się już na początku maja w Szwecji. Jak wiadomo, ostatnie tygodnie przed konkursem reprezentanci spędzają na imprezach eurowizyjnych w różnych zakątkach Europy. Luna jednak musiała odpuścić występy w Amsterdamie i Sztokholmie ze względu na swój stan zdrowia - nasza gwiazda straciła głos! W rozmowie z naszą reporterką piosenkarka zdradziła, jak dziś się czuje.

Reklama

Luna o swoim stanie zdrowia przed Eurowizją

Po niezbyt udanym występie Luny w Londynie, kiedy to mogliśmy usłyszeć, że jej głos nie jest w najlepszej kondycji, wokalistka zdecydowała się odwołać swoje występy w Amsterdamie i Sztokholmie podczas eurowizyjnych pre-parties. Piosenkarka przed naszą kamerą wyznała, że ona sama była gotowa tam pojechać, jednak lekarze i jej team jej to odradzili.

Ja bardzo chciałam jechać i do Amsterdamu i Sztokholmu. Już byłam spakowana, natomiast i lekarze i mój team stwierdzili, że nie dam rady, że po prostu ten głos musi się jakoś zregenerować, bo już dosłownie nic prawie nie mogłam powiedzieć
- zdradziła przed naszą kamerą Luna

Jak zatem czuje się teraz i w jakiej kondycji jest jej głos tuż przed Eurowizją w Malmö? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Doda o Justynie Steczkowskiej i Eurowizji. "Chciałam, żeby pojechała". Zdradziła, czy będzie wspierać Lunę

Luna
Luna VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama