Doda w rozmowie z Party.pl odpowiedziała na pytanie, czy planuje zgłosić się na Eurowizję. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej chciałaby wziąć udział w międzynarodowym konkursie? Doda postawiła sprawę jasno! Artystka nie owijała w bawełnę przed naszą kamerą.

Reklama

Doda chce reprezentować nasz kraj na Eurowizji?

Chociaż wielki finał Eurowizji 2024 już za nami to emocje wokół międzynarodowego konkursu nie opadają. W tym roku nasz kraj reprezentowała Luna, która odpadła w półfinale Eurowizji. Fani imprezy z pewnością już zastanawiają się, która gwiazda z Polski pojedzie na Eurowizję w przyszłym roku. A może będzie to Doda? Reporter Party.pl podczas konferencji prasowej promującej Polsat Hit Festiwal zapytał gwiazdę czy chciałaby pojechać na Eurowizję. Reakcja artystki była bardzo stanowcza.

Nie. Absolutnie nie i powiem ci, że na początku powodem tej decyzji było to, że właśnie niewspółmierne i nieproporcjonalne były chęci przygotowania wybranego uczestnika do telewizji, produkcji i polskiej ekipy jeżeli chodzi o finansowe, reżyserskie i sceniczne wsparcie
odpowiedziała Doda.

Doda zdradziła jednak, że pojawił się jeszcze jeden bardzo ważny powód, dlaczego nie zdecyduje się na udział w Eurowizji. Jaki? Posłuchajcie, co, powiedziała artystka. Nie gryzła się w język!

Przypominamy, że w 2022 roku Doda zgłosiła swoją piosenkę na Eurowizję jednak zrobiła to kilka miesięcy po terminie do którego można było zgłaszać swoje utwory.

Reklama

Zobacz także: Doda zdradziła całą prawdę o występie Luny na Eurowizji. "Rodzice pomogli"

Zobacz także
Doda
Doda Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama