Niebawem rozpocznie się nowa edycja "Tańca z Gwiazdami", w której zobaczymy zarówno dobrze znanych wszystkim tancerzy, jak i tych debiutujących w tanecznym show. W tym sezonie zabraknie jednak Agnieszki Kaczorowskiej, która otwarcie mówiła, że chciałaby wrócić do programu, ale jako juror. Była nawet zaproszona na casting, ale ostatecznie go przegrała. Teraz w dość gorzkich słowach opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszyły w związku z tą sytuacją.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska ma żal do produkcji "Tańca z gwiazdami"?

Przed uczestnikami ostatnie dwa tygodnie przygotowań do pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Nieoczekiwanie głos zabrała Agnieszka Kaczorowska - była uczestniczka show, a także Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich.

Tancerka rozpoczęła swoją przemowę na InstaStory od skomplementowania doboru gwiazd do zbliżającej się edycji i przyznała, że najbardziej będzie kibicować tancerzowi Michałowi Danilczukowi oraz Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. W kolejnych wypowiedziach nie zabrakło jednak ostrych słów!

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że dostała zaproszenie na casting na jurora "Tańca z Gwiazdami" i uznała to za wyróżnienie, jednak z niewiadomych jej przyczyn została odrzucona, a jak donosi nasz informator, jej miejsce zajął Rafał Maserak. Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska nie zgadza się z decyzją produkcji i uargumentowała ją słowami:

Mimo tego, że mam do tego wszystkie, niezbędne kompetencje, tytuły, ogromne sukcesy (mistrzostwa świata nie zdobywa się przypadkiem), doświadczenie na parkiecie sportowym tańca towarzyskiego i w tym programie... do tego młodość, świeżość, energię, wrażliwość, empatię i jednocześnie swoje wymagające zdanie, którego nie boję się wypowiadać.... Mimo, ze mam łatwość mówienia, a do tego medialność i sporą widownię telewizyjną (od dziecka), mimo tego, że uważam, że jest wiele do zmiany w sposobie oceniania uczestników programów rozrywkowych i chciałabym tę zmianę wprowadzić... To ktoś, kto podejmuje decyzje, dokonał innego wyboru
- rozpoczęła Agnieszka.
Agnieszka Kaczorowska o castingu do TzG
@agakaczor instagram

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że bardzo zależy jej na powrocie do tanecznego show, ale jako juror, a nie tancerka. Argumentuje to tym, że pragnie się rozwijać, dlatego tak bardzo zabolała ją negatywna odpowiedź po castingu.

Zobacz także
Chcecie absolutnie szczerze? Była rozpacz. Ogromny smutek. Poczucie niesprawiedliwości. Bezsens działania, aby osiągnąć swoje cele. Potem przyszła złość. Potem pustka...A potem przyszedł czas na świadome wypełnienie się zaufaniem, że wszystko jest po coś. Jest tak, jak należy. Taka jest moja droga. TAK TEŻ JEST OK!
- otwarcie powiedziała tancerka.
Agnieszka Kaczorowska gorzko o jury TzG
@agakaczor

Żałujecie, że Agnieszka Kaczorowska nie pojawi się w jury "Tańca z gwiazdami"?

Reklama

Zobacz także: Oto nowi jurorzy "Tańca z Gwiazdami"! Wśród nich największa gwiazda "Kogla Mogla"

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Reklama
Reklama
Reklama