To już pewne! Powstanie ósma edycja "Hotelu Paradise". O tym, że produkcja zdecydowała się na kontynuowanie randkowego show widzowie dowiedzieli się w finale ostatniego sezonu. Rozpoczęły się już nawet castingi do kolejnej odsłony hitu Telewizyjnej Siódemki. A gdzie tym razem będzie nagrywany "Hotel Paradise"? W mediach pojawiły się nowe informacje.

Reklama

"Hotel Paradise": Gdzie będą nagrania nowej edycji?

Blisko tydzień temu zakończyła się siódma edycja randkowego hitu prowadzonego przez Klaudię El Dursi. W wielkim finale spotkali się Kori i Jacek oraz Justyna i Roch. Głosami pozostałych uczestników zwyciężyli Kori i Jacek. Podczas wywiadu dla Party.pl Kori i Jacek z "Hotelu Paradise" zdradzili, na co przeznaczą wygraną.

Emocje wokół uczestników siódmej edycji jeszcze nie opadły, a media już informują o szczegółach kolejnego sezonu programu! Gdzie tym razem będzie nagrywany "Hotel Paradise"?

Zobacz także: Łucja z "Hotelu Paradise" o relacji z Pawłem. "Poczułam się odrzucona, bardzo płakałam"

Finał Hotel Paradise
skreen.player.pl

Według ustaleń serwisu obcas.pl produkcja i uczestnicy już wkrótce rozpoczną nagrania do ósmej edycji "Hotelu Paradise". Tym razem program ma być realizowany w południowo- wschodniej Azji.

Zobacz także
Według osoby związanej z produkcją Hotelu Paradise, 8. edycja będzie nagrywana tym razem w Wietnamie
zdradza źródło serwisu.

Zobacz także: Justyna o zachowaniu Rocha w finałowym dniu "Hotelu Paradise". "Ja naprawdę wierzyłam w jego dobro"

Finał Hotel Paradise 7
Screen/Player.pl Hotel Paradise
Reklama

Przypominamy, że wcześniejsze edycje "Hotelu Paradise" były nagrywane już m.in. na Bali, Zanzibarze i w Kolumbii. Czy sprawdzą się najnowsze doniesienia i tym razem uczestnicy randkowego show polecą do Wietnamu?

Klaudia El Dursi na plaży
Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama
Reklama
Reklama