Wygląda na to, że druga edycja "You Can Dance. Nowa generacja" będzie obfitować w mnóstwo zmian. Już od kilku tygodni pojawiają się doniesienia o wielkich roszadach w jury programu. Teraz z kolei pojawiła się informacja, że zmiany dotyczyć będą również prowadzącej program! Co zatem z Idą Nowakowską? Kogo możemy się spodziewać w roli nowej prowadzącej? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

"You Can Dance": Wielkie zmiany w show! Kto zastąpi Idę Nowakowską w roli prowadzącej?

Na antenie TVP już niedługo zobaczymy drugą edycję programu "You Can Dance. Nowa generacja". Show, które daje szansę zaistnieć tym najmłodszym tancerzom, po raz pierwszy pojawiło się w Telewizji Polskiej we wrześniu ubiegłego roku. W jury zobaczyliśmy wówczas Agustina Egurrolę, Klaudię Antos oraz Miszę Kostrzewskiego - brata Małgorzaty Rozenek. Kilka tygodni temu media obiegła jednak wiadomość, że w drugiej edycji "You Can Dance" zabraknie Antos i Kostrzewskiego! Niedługo potem pojawiły się doniesienia, że w jury "You Can Dance" ma za to pojawić się wielka gwiazda TVP, Katarzyna Cichopek.

Teraz z kolei portal Plotek.pl przekazał informację, że Ida Nowakowska... żegna się z posadą prowadzącej taneczne show! To jednak nie oznacza, że nie zobaczymy jej w programie, bo według informatora portalu, Ida Nowakowska ma zasiąść w jury!

- TVP dokłada wszelkich starań, by nazwiska, które będą promowały program, były bardzo znane, a przede wszystkim lubiane. Zmiany, które już wcześniej były zapowiadane, nastąpią. W jury oczywiście pozostaje Agustin Egurrola, a obok niego zasiądzie Ida Nowakowska, która do tej pory prowadziła format - informuje źródło portalu Plotek.pl

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "You Can Dance": Klaudia Antos żegna się z programem i komentuje wybór Katarzyny Cichopek na jurorkę!

A co zatem z Katarzyną Cichopek? Według doniesień wyżej wspomnianego portalu, rola gwiazdy "M jak miłość" w programie "You Can Dance" jeszcze nie jest dokładnie ustalona, jednak to, że zobaczymy ją w tanecznym show, jest już niemal pewne.

- Z badań satysfakcji widzów wynika, że Kasia Cichopek cieszy się niebywałą sympatią, więc ją na pewno zobaczymy w programie. Nie wiadomo jeszcze jednak, w jakiej roli. Choć początkowo spekulowało się, że będzie jurorką, gwiazda negocjuje właśnie posadę prowadzącej

Zobacz także: "You Can Dance": Natalia Madejczyk zginęła przez pożar. Wstrząsające szczegóły

To jednak nie koniec rewelacji! Jeśli chodzi o rolę prowadzącej "You Can Dance", pod uwagę mają być brane także Edyta Herbuś oraz Małgorzata Tomaszewska. Jak to ostatecznie się potoczy? Przekonamy się zapewne już niebawem. Trzeba jednak przyznać, że TVP stawia na naprawdę mocne nazwiska!

Finał You can dance
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama