Polska wersja formatu "You Can Dance. Nowa generacja" zadebiutowała na antenie TVP jesienią ubiegłego roku. W jury programu, którego zadaniem jest wyłowienie uzdolnionych tancerzy w wieku 8-13 lat, zasiedli Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski i Agustin Egurrola. Trwają pracę nad kolejną odsłoną - producenci chcą odświeżenia formuły - w związku z tym szykują się zmiany w jury. Czy w tej roli zobaczymy Kasię Cichopek?

Reklama

Kasia Cichopek w jury "You Can Dance. Nowa generacja"

TVP pracuje nad drugą odsłoną show "You Can Dance. Nowe generacja". Jak podają wirtualnemedia.pl z programem mają pożegnać się dwie osoby - Klaudia Antos oraz Misha Kostrzewski, zostaje zaś Agustin Egurrola. Czy obok niego zobaczymy Kasię Cichopek? Jak informuje magazyn Party, TVP złożyła Katarzynie nową ofertę pracy:

„Świetnie tańczy. Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami” - powiedziała „Party” osoba związana z Telewizją Publiczną.

Przed Katarzyną Cichopek bardzo pracowite letnie miesiące. Czy z tego powodu gwiazda i prezenterka będzie musiała zrezygnować z wakacji z dziećmi?

„Nie wybieram się za granicę, ale jak tylko uporam się z pracą, chcę zabrać Helenkę i Adama nad polskie morze, żeby trochę odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania” - zdradziła Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Party”.

Czy kolejnym wyzwaniem będzie właśnie rola jurorki w "You Can Dance"?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek podarowała Marcinowi Hakielowi wyjątkowy prezent. Co za gest!

Zobacz także
Instagram/Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek (39) z pewnością nie może narzekać na brak pracy. Gra m.in. w serialu „M jak miłość”, i prowadzi „Pytanie na śniadanie” w parze z Maciejem Kurzajewskim. Na sierpień zaś Cichopek i Hakiel mają wyznaczony termin pierwszej rozprawy rozwodowej.

AKPA
Reklama

Więcej w nowym numerze "Party” - już w sprzedaży!

Reklama
Reklama
Reklama