Agustin Egurrola był gościem świątecznego wydania programu "Jaka to melodia”! Choreograf, tancerz i twórca jednej z najlepszej sieci szkół tańca w Polsce, wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, dał wyjątkowy występ z Pauliną Kubicką, tancerką zawodowej grupy tanecznej Volt. Jak wypadli mistrzowie tańca w energetycznym mambo? Perfekcyjnie! Zobaczcie tylko ten występ!

WIDEO

player placeholder

Zobacz także: Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących

imgShqq5y-645ab23

Zobacz także:
imgkRJPBE-e97be16
img7rLigD-cf4ac76