Party Stories
Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN
TV-Show

Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agenta"! Hit czy klapa? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Druga edycja jest popularniejsza od pierwszej?

Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agent-Gwiazdy". Czy stacja TVN ma powody do zadowolenia? Druga edycja programu z udziałem gwiazd, który tym razem był realizowany w Argentynie, zadebiutowała na antenie TVN 14 lutego. Czy pierwsze odcinki show okazały się hitem? Sprawdź wyniki oglądalności!

Daria Ładocha zdradza jak wygląda program "Agent" od kulis! "Po trupach do celu". Kogo ma na myśli?

 

Wyniki oglądalności show Agent - hit czy klapa?

W drugiej serii „Agenta” zostali jeszcze: Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha. Czy program przyciąga przed telewizory milionową widownię?

 

Jak podają wirtualnemedia.pl, drugi sezon programu „Agent - Gwiazdy” ogląda średnio 1,53 mln widzów, o 340 tys. osób mniej niż pierwszą edycję pokazywaną rok temu! 

Do tej pory największą widownię przyciągnął trzeci odcinek formatu, który śledziło średnio 1,65 mln widzów - czytamy na wirtualnemedia.pl

Program w stosunku do poprzedniej edycji stracił 340 tys. widzów, ale TVN w czasie nadawania reality-show zajmuje drugie miejsce na rynku telewizyjnym i jest zdecydowanym liderem w grupie 16-49. Stacja TVN przegrywa tylko z TVP 2, które nadaje w tym samym czasie kulisy „M jak miłość” i „Magazyn Ekspresu Reporterów”. 

 

Zobacz: Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA

 

Przypominamy, że z programu "Agent" odpadli już Jula, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. O bycie "Agentem" podejrzewani są praktycznie wszyscy uczestnicy, ale najczęściej wymieniani są: Jarosław Kret, Daria Ładocha czy Olga Frycz. A Wy na kogo stawiacie?

 

ZOBACZ: Jula żałuje udziału w "Agencie"? W DDTVN szczerze przyznała: "Nie potrafiłam się odnaleźć". Zdradziła kulisy show!

 

Druga edycja "Agenta" ma słabszą oglądalność niż pierwsza

Piotr Kędzierski w czarnej bluzce

Śledzicie program Agent? 

Mateusz Maga w czarnym kombinezonie

Wiecie już kto się agentem?

Uczestnicy w czarnych strojach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Zając- Rzeźniczak na stacji benzynowej
Newsy
Gwiazda "Agenta" jeździ autem za 300 tys. zł! Zobacz, jaki samochód ma Edyta Zając ZDJĘCIA
Agent-Gwiazdy  - finaliście show
TVN
TV-Show
Są wyniki oglądalności "Agent-Gwiazdy 2"! Hit czy klapa? Będzie kolejna edycja?

Druga edycja programu "Agent-Gwiazdy" okazała się hitem! Są szczegółowe wyniki oglądalności show. Zmagania celebrytów w Argentynie śledziło średnio 1,59 miliona widzów, podaje portal Wirtualnemedia.pl. Względem pierwszej edycji program zanotował wzrost oglądalności w grupie wiekowej 16-49 lat. Przełożyło się to na zyski z reklam, które wyniosły 19,79 milionów złotych!    Zobacz też:  Jak dobrze znasz program "Agent-Gwiazdy"? Sprawdź się w naszym QUIZIE   Będzie trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy"   S ukces drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy", spowodował, że stacja TVN już zadeklarowała, że powstanie kolejna odsłona, co zapowiedziała sama Kinga Rusin w finałowym odcinku.  Będzie emitowana wiosną 2018 roku. Na razie nie są jeszcze znane nazwiska uczestników trzeciej edycji show. W drugiej edycji agentem była Odeta Moro. Program wygrała Daria Ładocha.     Polecamy:  Daria Ładocha zdradza, kiedy zorientowała się, że Odeta Moro jest agentem! Wszystko przez... kamizelkę!   Agentem w drugiej edycji show była Odeta Moro. Program okazał się hitem. TVN już zapowiedział trzecią edycję.

TVN planuje kolejną edycję programu Agent
Facebook
Newsy
Program "Agent-Gwiazdy" okazał się hitem czy klapą stacji TVN? Są wyniki oglądalności!

Program "Agent-Gwiazdy" może pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności! Według doniesień portalu branżowego wirtualnemedia.pl, Agenta, którego ostatni odcinek obejrzeliśmy w miniony wtorek ,  oglądało średnio 1,74 mln widzów! Dzięki takiemu wynikowi stacja TVN była wiceliderem rynku telewizyjnego. Agent przegrywał jedynie z TVP2, który emitował kulisy "M jak miłość" oraz "Magazyn Ekspresu Reporterów". W grupie komercyjnej z kolei TVN był liderem. Najwięcej, bo średnio 2,10 mln widzów, śledziło finałowy odcinek show. Dzięki Agentowi stacja mogła liczyć na 15,74 mln wpływów z reklam. W związku z dobrymi wynikami oglądalności TVN podjął już decyzję o kontynuacji formatu. „Kto jest agentem?” to znowu było najczęściej powtarzane pytanie w ostatnich miesiącach. Powrót do tego programu po latach wcale nie był oczywistą decyzją, ale tym bardziej cieszymy się z tych wyników  - powiedział portalowi zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. Odświeżona formuła „Agenta” z udziałem gwiazd też okazała się strzałem w dziesiątkę, może dzięki temu, że udało nam się zebrać wyjątkowe osobowości. Stacja TVN potwierdziła już, że kolejna edycja reality-show "Agent" zostanie pokazana wiosną 2017 roku. Kogo chcielibyście zobaczyć w programie, który ostatnio wygrał Antek Królikowski ?   Zobacz także: Wiemy, na co Antek Królikowski przeznaczy wygraną z Agenta! Hejt na aktora: Powinien podzielić się z Tamarą!   Będzie kolejna edycja programu Agent.   TVN potwierdził, że planuje kolejną edycję programu.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner