Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN

Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agenta"! Hit czy klapa? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN

Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agent-Gwiazdy". Czy stacja TVN ma powody do zadowolenia? Druga edycja programu z udziałem gwiazd, który tym razem był realizowany w Argentynie, zadebiutowała na antenie TVN 14 lutego. Czy pierwsze odcinki show okazały się hitem? Sprawdź wyniki oglądalności!

 

Wyniki oglądalności show Agent - hit czy klapa?

W drugiej serii „Agenta” zostali jeszcze: Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha. Czy program przyciąga przed telewizory milionową widownię?

 

Jak podają wirtualnemedia.pl, drugi sezon programu „Agent - Gwiazdy” ogląda średnio 1,53 mln widzów, o 340 tys. osób mniej niż pierwszą edycję pokazywaną rok temu! 

Do tej pory największą widownię przyciągnął trzeci odcinek formatu, który śledziło średnio 1,65 mln widzów - czytamy na wirtualnemedia.pl

Program w stosunku do poprzedniej edycji stracił 340 tys. widzów, ale TVN w czasie nadawania reality-show zajmuje drugie miejsce na rynku telewizyjnym i jest zdecydowanym liderem w grupie 16-49. Stacja TVN przegrywa tylko z TVP 2, które nadaje w tym samym czasie kulisy „M jak miłość” i „Magazyn Ekspresu Reporterów”. 

 

Zobacz: Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA

 

Przypominamy, że z programu "Agent" odpadli już Jula, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. O bycie "Agentem" podejrzewani są praktycznie wszyscy uczestnicy, ale najczęściej wymieniani są: Jarosław Kret, Daria Ładocha czy Olga Frycz. A Wy na kogo stawiacie?

 

ZOBACZ: Jula żałuje udziału w "Agencie"? W DDTVN szczerze przyznała: "Nie potrafiłam się odnaleźć". Zdradziła kulisy show!

 

Druga edycja "Agenta" ma słabszą oglądalność niż pierwsza

Piotr Kędzierski w czarnej bluzce

Śledzicie program Agent? 

Mateusz Maga w czarnym kombinezonie

Wiecie już kto się agentem?

Uczestnicy w czarnych strojach

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00