Jula o kulisach programu "Agent - Gwiazdy"
Instagram/ mat. TVN

Jula żałuje udziału w "Agencie"? W DDTVN szczerze przyznała: "Nie potrafiłam się odnaleźć". Zdradziła kulisy show!

Jula o kulisach programu "Agent - Gwiazdy"
Instagram/ mat. TVN

Jula żałuje udziału w programie "Agent- Gwiazdy"? Niestety, w trzecim odcinku piosenkarka najgorzej poradziła sobie z testem i odpadła z show TVN. Teraz, była już uczestniczka programu, pojawiła się w Dzień Dobry TVN i opowiedziała, co działo się na planie w Argentynie i czy żałuje, że zdecydowała się wziąć udział w drugiej edycji Agenta.

Zobacz także: Zobacz zdjęcia z 3. odcinka programu "Agent-Gwiazdy"! Co się wydarzyło?

 

Jula zdradziła kulisy programu Agent

Jula w rozmowie z Anna Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem przyznała, że chociaż udział w "Agencie" był dla niej wielką przygodą i poznała tam wiele fantastycznych osób to ucieszyła się, że już odpadła. 

Szkoda mi było rozstawać z tymi ludźmi i pięknym krajem, ale ucieszyłam się. Miałam do czego wracać i widziałam, że czeka na mnie mnóstwo pracy - przyznała gwiazda. Zdecydowanie jest to przygoda życia. Nie żałuje podjętej przeze mnie decyzji, aczkolwiek na początku miałam małe wątpliwości jak ja sobie tam poradzę, co się będzie działo.

Prowadzący  śniadaniowy program próbowali dowiedzieć się jednak, czy Jula ma jakieś negatywne wspomnienia z programu "Agent". Piosenkarka nie ukrywa, że zaczęła jej przeszkadzać atmosfera, jaka panowała wśród uczestników. Na szczęście w show odnalazła bratnią duszę - Edytę Zając.

Było to zmęczenie, była już inna atmosfera. Zaczęły nawiązywać się więzi, szeptania. Ja nie do końca potrafiłam się w tym odnaleźć, nie umiem kombinować. Ale będę wspominać tę przygodę i to, że poznałam fantastycznych ludzi, przede wszystkim Edytę. Bardzo się cieszę, że poznałam bratnią duszę. Jest fantastyczną osobą. 

Jula zdradziła również, że do tej pory nie wie, kto jest Agentem. Piosenkarka podejrzewa jednak, że podczas testu dobrze typowała.

Mam nadzieję, że to co obstawiałam było dobre, tylko czasowo się nie wyrobiłam.

Żałujecie, że Jula pożegnała się  z programem "Agent - Gwiazdy"?

 

Zobacz także: Tak Kinga Rusin odpoczywa w Argentynie. Te widoki zapierają dech w piersiach!

 

Jula zdradziła kulisy programu Agent - Gwiazdy.

Agent Gwiazdy, Jula
TVN

Piosenkarka odpadła w trzecim odcinku.

Jula na konferencji drugiej edycji show "Agent Gwiazdy 2"

 

 

 

Więcej na temat Jula Agent Gwiazdy
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01