Doda i Joanna Opozda żartują z wpadki w PnŚ Doda i Joanna Opozda żartują z makijażowej wpadki w PnŚ Joanna Opozda  śmieje się z makijażowej wpadki w PnŚ Doda śmieje się z makijażowej wpadki w PnŚ Makijażystka proponuje makijaż na sylwestra w Pytaniu na śniadanie w TVP
Doda i Joanna Opozda żartują z wpadki w PnŚ
Instagram/Facebook
Makijażystka z Pytania na śniadanie zainspirowała gwiazdy?
1/8
Doda i Joanna Opozda żartują z wpadki w PnŚ
Instagram/Facebook

Doda i Joanna Opozda żartują z wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Porady specjalistki dotyczące sylwestrowego makijażu rozgrzały internet. W czwartkowym odcinku PnŚ kosmetyczka i makijażystka zaprezentowała bowiem dość oryginalną propozycję makijażu dla pań na sylwestrową noc. Efekt pracy kosmetyczki na modelkach zaskoczył nawet samą prowadzącą program TVP2. Aleksandra Rosiak pytała nawet, czy taki makijaż to nie jest przesada. 

 

Okazuje się, że makijaż prezentowany w "Pytaniu na Śniadanie" zaciekawił również Dodę i Joannę Opozdę. Piosenkarka pokazała śmieszny mem z modelką w makijażu ze śniadaniowego programu, a aktorka zainspirowała się poradami kosmetyczki i sama pomalowała się według jej wskazówek. Zobaczcie, jak jej wyszło!

 

Zobacz także: Makijażystka w "Pytaniu na śniadanie" pokazuje, jaki makijaż zrobić na sylwestra! Prowadząca w szoku, a w sieci burza!

2/8
Doda i Joanna Opozda żartują z makijażowej wpadki w PnŚ
Instagram
3/8
Joanna Opozda  śmieje się z makijażowej wpadki w PnŚ
Instagram
4/8
Doda śmieje się z makijażowej wpadki w PnŚ
Instagram
5/8
Makijażystka proponuje makijaż na sylwestra w Pytaniu na śniadanie w TVP
Facebook
6/8
Propozycje makijażu na sylwestra w Pnś
Facebook
7/8
Wpadka w Pytaniu na śniadanie
Facebook
8/8
Makijaż na sylwestra w Pytaniu na śniadanie
Facebook