Uczestniczka Bitwy na głosy walczy o życie

Uczestniczka "Bitwy na głosy" walczy o życie! Wzruszające słowa Piaska: "Raz już razem wygraliśmy..."

Uczestniczka Bitwy na głosy walczy o życie

Uczestniczka programu "Bitwa na głosy", Klaudia Hendel, walczy o życie! 20-latka miała wypadek samochodowy pod Pabianicami. Doznała bardzo poważnych obrażeń. Niedawno została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Wspiera ją m.in. Andrzej Piaseczny. To w jego drużynie występowała Klaudia.  

Poważny wypadek uczestniczki "Bitwy na głosy"

Mama Klaudii, pani Edyta, o wypadku córki dowiedziała się od jej chłopaka. Dziewczyna wracała z Wrocławia do rodzinnego domu BlaBlaCarem. Jej tata miał ją odebrać z Kielc. Kiedy nie dojechała na miejsce o właściwiej godzinie, rodzice zaczęli do niej dzwonić. Nie odbierała, nie było z nią kontaktu:

Przed godziną piętnastą zaczęliśmy dzwonić do kierowcy, który zabrał Klaudię do Kielc. Był sygnał łączenia ale nikt nie odbierał. Napisałam sms - a, ale też nie było odzewu. Wtedy chłopak Klaudii przypomniał sobie, że córka ma w telefonie wgraną aktualizację i zobaczył, że cały czas stoi na autostradzie. Zaczął szukać w Internecie i znalazł zdjęcie wypadku. Zobaczył na zdjęciu busa, a w nim walizkę mojej córki. Zadzwonił do mnie i powiedział, że Klaudia miała wypadek pod Pabianicami - mówi mama Klaudii w echodnia.eu. 

Zobacz: Nie żyje jeden z uczestników "Bitwy na Głosy". Przegrał walkę z poważną chorobą

Okazało się, że kierowca, z którym wracała Klaudia, stracił panowanie nad autem i wbił się w metalową barierę. 6 osób trafiło do szpitala. Uczestniczka show TVP doznała bardzo poważnych urazów:

Klaudia była reanimowana i dotarła do szpitala helikopterem. Była w niezwykle ciężkim stanie. Lekarze wycieli jej kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, miała poobijane nerki, przebite żebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i całkowicie wyrwaną z barku rękę. Lekarze wstawiali jej bajpasy, ponieważ doszło do przerwania tętnicy i wszystkich nerwów. Nam powtarzali, że walczą o jej życie, o lewą rękę, że być może będą zmuszeni ją amputować. Na razie kończyna jest ukrwiona, ale zerwane zostały wszystkie nerwy oraz mięśnie – mówi portalowi Edyta Hendel.
 

Przyjaciele i rodzina Klaudii zorganizowała zbiórkę pieniędzy na jej leczenie i rehabiliację. W akcję włączył się Piasek:

Klaudia dasz radę !! JestesMY z Tobą ! 
Raz już razem wygraliśmy Bitwę , teraz wygramy tą najważniejszą ! 
Wspieramy Cię - wysyłamy najlepsze myśli ! 
O wszelkich formach pomocy dla Klaudii będziemy Was informować i wiemy , że DaMY radę !!!

Klaudii życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Wypadek w drodze do pracy. Czy należy się odszkodowanie?

Uczestniczka Bitwy na głosy walczy o życie

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16