YouTube
TV-Show

TYLKO U NAS! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskakujące zmiany w nowym sezonie - wiemy, co dokładnie się zmieni

"Ślub od pierwszego wejrzenia": sprawdź, jakie zmiany czekają na widzów w nowym sezonie show! Będzie się działo!

Już na początku marca na antenę TVN7 powróci "Ślub od pierwszego wejrzenia"! W nowej, piątej edycji kontrowersyjnego show zobaczymy nie tylko nowe pary, które zdecydowały się poznać swoją drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Producenci przygotowali też kilka niespodzianek dla fanów formatu i wprowadzili do jego formuły trochę nowości. Co się dokładnie zmieni?

W tegorocznej edycji show, tak jak w latach ubiegłych, weźmie udział sześcioro uczestników: trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy wybór małżonka/małżonki powierzyli specjalistom. Spośród kilku tysięcy zgłoszeń grono ekspertów, m.in. psycholożka Magdalena Chorzewska i psycholog Paweł Mosak, wybrało finałową szóstkę, którą połączyli w pary. Każda z nich zobaczy się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – zmiany!

Niestety, większość związków zawartych przed kamerami nie przetrwała próby czasu. Ostatnio głośno było o rozstaniu Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty - bohaterów 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szczęśliwe małżeństwa tworzą Anita i Adrian Szymaniakowie, Paulina i Krzysztof Zrobkowie oraz Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik. Jak udało nam się dowiedzieć, w nowej, 5. edycji eksperci zadbają, by pary miały jeszcze lepsze wsparcie i pomoc ekspertów, a tym samym większe szanse na przetrwanie małżeństwa.

W piątym sezonie szykuje się kilka nowości. Przede wszystkim bohaterowie tej edycji będą mieli jeszcze lepsze wparcie ekspertów. Każda z par będzie częściej odbywać spotkania z psychologami, którzy odpowiedzą na nurtujące ich pytania, dotyczące drugiej połówki czy własnych rozterek. Co więcej, każdy poruszany problem widzowie będą mogli odnieść do swojego związku, skonfrontować własne emocje czy obawy w taki sposób, by z programu nauczyć się czegoś także o swojej relacji - mówi nasz informator.

Podobno fani programu mogą liczyć też na nowy montaż, którzy odświeży dotychczasową formułę i sposób prezentowania par w programie.

Wiosną rusza 5. edycja show "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Instagram / Facebook

Czy tym razem małżeństwa przetrwają próbę czasu?

Ślub od pierwszego wejrzenia
Facebook

 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pierwszej reakcji na swój widok
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...

Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy 4. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Początkowo widzowie nie dawali szans tej relacji, jednak z odcinka na odcinek przekonywali się do uczestników. Oliwia i Łukasz byli również największym zaskoczeniem finałowego odcinka, bo nie dość, że ich miłość przetrwała to jeszcze okazało się, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!  Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki, a jego rodzice nie potrafili aż wyrazić swojego szczęścia. Niedługo po finałowym odcinku stali się również bardzo aktywni na Instagramie, a sympatia, którą zdobyli w programie przełożyła się na ogromną popularność. Zdjęcia zakochanych oraz małego Frania często cieszyły oczy widzów, a Oliwia z Łukaszem zaczęli działać również na platformie Youtube. Niestety to już koniec ich miłosnej historii. Tuż po świętach zakomunikowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Pamiętacie jeszcze jak zaczęła się ich miłość? Pierwsze chwile spędzali pod czujnym okiem kamer... Oliwia niezbyt pochlebnie wówczas oceniła swojego partnera! Zobaczcie nasze wideo.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa." Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o rozstaniu pół roku po narodzinach swojego synka Franka.   

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

Agnieszka i Wojciech w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN 7 stworzyli udane małżeństwo, które przetrwało eksperyment i ma się doskonale! Jak sami mówią, ich życie tak naprawdę rozpoczęło się po programie - bez obecności kamer. Wtedy uświadomili sobie, że naprawdę są ze sobą szczęśliwi. Udało nam się porozmawiać z parą podczas relacji live na Instagramie - nie mogliśmy nie zapytać o esemesy, które Agnieszka otrzymała od swojego byłego partnera tuż przed ślubem! Wojciech dowiedział się o tym w trakcie emisji show, ale jego reakcja jest wyjątkowo! Taki facet to skarb! Zobaczcie sami nasz materiał! Zobacz także:   Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Newsy
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?
Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród uczestników show i ich rodzin. Kim są uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Do nowego show TVN zgłoszały się samotne osoby poszukujące swojej drugiej połówki.   "Ślub od pierwszego wejrzenia" o czym jest? Po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych eksperci połączyli w pary m.in. Magdę i Krystiana oraz Ewę i Darka. To właśnie oni w trzecim odcinku programu poznają się w urzędzie stanu cywilnego... kilka sekund przed swoim ślubem. Czy ostatecznie zdecydują się na ślub? Tego dowiemy się już wieczorem podczas emisji programu.   Zobacz: Już dziś uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" powiedzą sobie TAK! Zobacz ZWIASTUN   Rodziny uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenie" nawet przed kamerami nie ukrywały swoich emocji i obaw związanych z planami swoich dzieci czy rodzeństwa. "On zwariował" - zareagowała mama Krystiana, który przyszedł oświadczyć jej, że za tydzień bierze ślub z obcą kobietą. Z kolei bracia uczestniczki Ewy nie zaakceptowali jej decyzji i jeszcze przed planowanym ślubem zapowiedzieli, że się nie pojawią na uroczystości. Czy ich obawy są słuszne? A może wyniki analizy ekspertów potwierdzą, że pary przez nich dobrane będą tworzyć szczęśliwe małżeństwa? Kim są eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Dr Piotr Mosak - psycholog, Monika Staruch - seksuolog oraz Prof. Bogusław Pawłowski - antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego- to właśnie oni wybrali pasujących do siebie uczestników programu i zdecydowali, że są dla siebie stworzeni. Po dopasowaniu...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner