YouTube

TYLKO U NAS! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskakujące zmiany w nowym sezonie - wiemy, co dokładnie się zmieni

YouTube

Już na początku marca na antenę TVN7 powróci "Ślub od pierwszego wejrzenia"! W nowej, piątej edycji kontrowersyjnego show zobaczymy nie tylko nowe pary, które zdecydowały się poznać swoją drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Producenci przygotowali też kilka niespodzianek dla fanów formatu i wprowadzili do jego formuły trochę nowości. Co się dokładnie zmieni?

W tegorocznej edycji show, tak jak w latach ubiegłych, weźmie udział sześcioro uczestników: trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy wybór małżonka/małżonki powierzyli specjalistom. Spośród kilku tysięcy zgłoszeń grono ekspertów, m.in. psycholożka Magdalena Chorzewska i psycholog Paweł Mosak, wybrało finałową szóstkę, którą połączyli w pary. Każda z nich zobaczy się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – zmiany!

Niestety, większość związków zawartych przed kamerami nie przetrwała próby czasu. Ostatnio głośno było o rozstaniu Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty - bohaterów 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szczęśliwe małżeństwa tworzą Anita i Adrian Szymaniakowie, Paulina i Krzysztof Zrobkowie oraz Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik. Jak udało nam się dowiedzieć, w nowej, 5. edycji eksperci zadbają, by pary miały jeszcze lepsze wsparcie i pomoc ekspertów, a tym samym większe szanse na przetrwanie małżeństwa.

W piątym sezonie szykuje się kilka nowości. Przede wszystkim bohaterowie tej edycji będą mieli jeszcze lepsze wparcie ekspertów. Każda z par będzie częściej odbywać spotkania z psychologami, którzy odpowiedzą na nurtujące ich pytania, dotyczące drugiej połówki czy własnych rozterek. Co więcej, każdy poruszany problem widzowie będą mogli odnieść do swojego związku, skonfrontować własne emocje czy obawy w taki sposób, by z programu nauczyć się czegoś także o swojej relacji - mówi nasz informator.

Podobno fani programu mogą liczyć też na nowy montaż, którzy odświeży dotychczasową formułę i sposób prezentowania par w programie.

Wiosną rusza 5. edycja show "Ślub od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". O której parze mowa QUIZ.jpg
Instagram / Facebook

Czy tym razem małżeństwa przetrwają próbę czasu?

Ślub od pierwszego wejrzenia
Facebook

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43