Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstaną się? W "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku! 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o swoj związek! Czy jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu TVN7 podejmie decyzję o rozstaniu? Anita i Adrian w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o problemach w swoim małżeństwie. Takiego wyznania niespodziewał się chyba nikt! Sprawdźcie, co powiedzieli przed kamerami!

Kryzys w związku Anity i Adriana

Anita i Adrian wzięli udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para blisko trzy lata temu wzięła ślub i wydawało się, że tworzą zgraną, szczęśliwą parę. Byli uczestnicy hitu TVN7 doczekali się dwójki dzieci, syna Jerzyka i córeczki Bianki. Niestety, chociaż wydawało się, że zakochani tworzą szczęśliwy związek to teraz okazuje się, że para przeżywa poważny kryzys! W programie "Dzień Dobry TVN" Anita i Adrian zdradzili jednak, że zależy im na rodzinie dlatego postanowili walczyć o swoje małżeństwo. 

Wydaje się, że punktem zapalnym była przeprowadzka pary ze Szczecina do Krakowa, para zamieszkała tam już przed narodzinami córki. Adrian musiał znaleźć nową pracę, ale nie był zachwycony mieszkaniem w nowym mieście. 

W pewnym momencie ta codzienność, te wszystkie zmiany można powiedzieć, że przytłoczyły nas. Punktami zapalnymi w codzienności były takie małe rzeczy. Wystarczyło nieposkładane ubrania, nie włożone do szaf, czy niezgodność w planach takie rzeczy się nawarstwiały, takie rzeczy, które nie mają tak wielkiego znaczenia w życiu codziennym, ale na pewno to wszystko było dużo głębiej- w DDTVN mówiła Anita.

A jak kryzys w związku skomentował Adrian?

Te konflikty uzupełniały konflikty z uwagi na miejsce zamieszkania. Doprowadzały do tego, że mogliśmy mieć kilka dni milczenia. Wspólnie naszym pomysłem było to, żeby dostać się do ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zapytać się o pomoc, o poradę- wyznał Adrian.

Dla mnie to było ważne, bo osoba trzecia potrafi dać takie rady, żeby czasami oddzielić to co jest wokół nas i pomysleć o sobie, jako parze, która ze sobą jest- dodała Anita.

Para przyznała, że dzięki rozmowie ze specjalistami, zrozumieli jak mało istotne są problemy przez które się kłócili. Anita i Adrian postanowili walczyć o swoje małżeństwo.

Mamy wspaniałą rodzinę i mamy o co walczyć. Nie warto się w takich momentach poddawać. W tym momencie już jest dużo lepiej, potrafimy rozmawiać spokojniej, szczerze. Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy i chcemy walczyć o tą naszą rodzinę- Anita zapewniała w "Dzień Dobry TVN".

My cały czas mocno trzymamy kciuki za Anitę i Adriana! 

Przypominamy, że ostatnio Anita komentując rozstanie Oliwii i Łukasza wspominała, że ona sama również myślała o rozstaniu z mężem, ale postanowiła walczyć. Chyba nikt wtedy nie spodziewał się, że kryzys w małżeńśtwie Anity i Adriana jest tak wielki.

Zobacz także: Wielki powrót "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Wiemy, kiedy program trafi na antenę

Anita i Adrian  "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Para postanowiła walczyć o swoje małżeństwo.

Instagram

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22