Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
TV-Show

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstaną się? W "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku! 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstaną się? W "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku! 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o swoj związek! Czy jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu TVN7 podejmie decyzję o rozstaniu? Anita i Adrian w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o problemach w swoim małżeństwie. Takiego wyznania niespodziewał się chyba nikt! Sprawdźcie, co powiedzieli przed kamerami!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Kryzys w związku Anity i Adriana

Anita i Adrian wzięli udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para blisko trzy lata temu wzięła ślub i wydawało się, że tworzą zgraną, szczęśliwą parę. Byli uczestnicy hitu TVN7 doczekali się dwójki dzieci, syna Jerzyka i córeczki Bianki. Niestety, chociaż wydawało się, że zakochani tworzą szczęśliwy związek to teraz okazuje się, że para przeżywa poważny kryzys! W programie "Dzień Dobry TVN" Anita i Adrian zdradzili jednak, że zależy im na rodzinie dlatego postanowili walczyć o swoje małżeństwo. 

Wydaje się, że punktem zapalnym była przeprowadzka pary ze Szczecina do Krakowa, para zamieszkała tam już przed narodzinami córki. Adrian musiał znaleźć nową pracę, ale nie był zachwycony mieszkaniem w nowym mieście. 

W pewnym momencie ta codzienność, te wszystkie zmiany można powiedzieć, że przytłoczyły nas. Punktami zapalnymi w codzienności były takie małe rzeczy. Wystarczyło nieposkładane ubrania, nie włożone do szaf, czy niezgodność w planach takie rzeczy się nawarstwiały, takie rzeczy, które nie mają tak wielkiego znaczenia w życiu codziennym, ale na pewno to wszystko było dużo głębiej- w DDTVN mówiła Anita.

A jak kryzys w związku skomentował Adrian?

Te konflikty uzupełniały konflikty z uwagi na miejsce zamieszkania. Doprowadzały do tego, że mogliśmy mieć kilka dni milczenia. Wspólnie naszym pomysłem było to, żeby dostać się do ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zapytać się o pomoc, o poradę- wyznał Adrian.

Dla mnie to było ważne, bo osoba trzecia potrafi dać takie rady, żeby czasami oddzielić to co jest wokół nas i pomysleć o sobie, jako parze, która ze sobą jest- dodała Anita.

Para przyznała, że dzięki rozmowie ze specjalistami, zrozumieli jak mało istotne są problemy przez które się kłócili. Anita i Adrian postanowili walczyć o swoje małżeństwo.

Mamy wspaniałą rodzinę i mamy o co walczyć. Nie warto się w takich momentach poddawać. W tym momencie już jest dużo lepiej, potrafimy rozmawiać spokojniej, szczerze. Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy i chcemy walczyć o tą naszą rodzinę- Anita zapewniała w "Dzień Dobry TVN".

My cały czas mocno trzymamy kciuki za Anitę i Adriana! 

Przypominamy, że ostatnio Anita komentując rozstanie Oliwii i Łukasza wspominała, że ona sama również myślała o rozstaniu z mężem, ale postanowiła walczyć. Chyba nikt wtedy nie spodziewał się, że kryzys w małżeńśtwie Anity i Adriana jest tak wielki.

Zobacz także: Wielki powrót "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Wiemy, kiedy program trafi na antenę

Anita i Adrian  "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku.

Anita i Adrian ze
Instagram

Para postanowiła walczyć o swoje małżeństwo.

Instagram

 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pierwszej reakcji na swój widok
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...

Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy 4. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Początkowo widzowie nie dawali szans tej relacji, jednak z odcinka na odcinek przekonywali się do uczestników. Oliwia i Łukasz byli również największym zaskoczeniem finałowego odcinka, bo nie dość, że ich miłość przetrwała to jeszcze okazało się, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!  Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki, a jego rodzice nie potrafili aż wyrazić swojego szczęścia. Niedługo po finałowym odcinku stali się również bardzo aktywni na Instagramie, a sympatia, którą zdobyli w programie przełożyła się na ogromną popularność. Zdjęcia zakochanych oraz małego Frania często cieszyły oczy widzów, a Oliwia z Łukaszem zaczęli działać również na platformie Youtube. Niestety to już koniec ich miłosnej historii. Tuż po świętach zakomunikowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Pamiętacie jeszcze jak zaczęła się ich miłość? Pierwsze chwile spędzali pod czujnym okiem kamer... Oliwia niezbyt pochlebnie wówczas oceniła swojego partnera! Zobaczcie nasze wideo.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa." Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o rozstaniu pół roku po narodzinach swojego synka Franka.   

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia córeczki! 
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia córeczki! 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kilkoma dniami po raz drugi została mamą! Na świat przyszła córeczka uroczego małżeństwa, które poznało się na planie 3. edycji programu. Uczestniczka eksperymentu właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie, że wychodzi już ze szpitala! Przy okazji możemy zobaczyć nowe zdjęcia maleństwa! Do kogo córeczka Anity i Adriana jest bardziej podobna? Zobaczcie! Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia z maleństwem Anita i Adrian poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo jest ze sobą bardzo szczęśliwe, a swoim optymizmem zaraziło setki tysięcy fanów, którzy obserwują ich na Instagramie. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka.  Teraz do Anity, Adriana i ich pierwszego dziecka, Jerzyka, dołączyła dziewczynka! Na razie nie poznaliśmy jeszcze jej imienia. Najważniejsze jednak jest to, że mama i dziecko czują się dobrze! Szczęśliwa mama właśnie opuściła szpital i postanowiła pokazać nowe zdjęcia ze swoją drugą pociechą.  Zdrowa i silna Kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe ❤️ - napisała Anita.  Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla rodziców, a tym także od kolegi z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!  - Jak ja się cieszę że mam...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie. Anita: "Taki też mi się podobasz!"
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie. Anita: "Taki też mi się podobasz!"

Adrian ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zdecydował się na opowiedzenie o swojej walce z kompleksami. Brak włosów powodował, że czuł się niekomfortowo i mało atrakcyjnie. Uczestnik trzeciej edycji ślubnego show zdecydował się na przeszczep włosów. Kuracja była jednak bardzo długa. Na szczęście w każdym momencie mógł liczyć na wparcie swojej żony, Anity. Zobaczcie, co napisała pod jego wyznaniem.  Zobacz także:  Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy? Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko znaleźli wspólny język. Kiedy pod koniec miesiąca, który spędzili pod okiem kamer, udali się na spotkanie z ekspertami, poprosili, żeby nie nazywano już ich "eksperymentem" tylko parą. Niedługo po zakończeniu ślubnego show na świecie pojawił się ich synek Jerzyk. Niebawem ich rodzina ponownie się powiększy, ponieważ Adrian i Anita spodziewają się córeczki.  Ta para już w programie udowadniała sobie, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Adrian w zeszłym roku poddał się przeszczepowi włosów, których brak był jego wielkim problemem. Od kuracji minęło właśnie 6 miesięcy i uczestnik postanowił pochwalić się pierwszymi efektami:  (...). Dzisiaj, jak patrzę w lustro, widzę kogoś młodszego i nieco bardziej atrakcyjnego. Mimo wszytko, że mam świadomość, iż siedzi tylko w mojej głowie, to zyskałem większą pewność siebie i widzę jak jedno z moich marzeń stopniowo się spełnia 🤩😎😁👍🏼💥🎉🥂🍾 PS: zdjęcia wykonane telefonem przez @anitaczylija bez żadnej obróbki w programie graficznym, chciałem pokazać Wam jak najbardziej naturalny efekt 📱📸...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner