Od kilku dni program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudza ogromne emocje, a po ogłoszeniu, że Viki Gabor będzie jedną z gwiazd produkcji Polsatu, poziom ekscytacji sięgnął zenitu. Trzeba przyznać, że 16. edycja popularnego show zapowiada się bardzo interesująco. Jednak nie zabrakło także kontrowersji związanych z udziałem nastoletniej piosenkarki. Jej wybór zapoczątkował gorącą dyskusję wśród widzów. Jak się okazało, nie wszyscy uważają, że to odpowiedni program dla niepełnoletniej wokalistki. Internauci sugerowali też, że laureatka 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci może wiele na tym stracić.

Reklama

Choć Viki Gabor dopiero co odpowiedziała na krytyczne komentarze w sprawie programu "Twoja twarz brzmi znajomo", teraz na jej drodze pojawiły się kolejne problemy. Okazało się, że producenci odwołali zaplanowaną sesję. Co dalej z udziałem Viki w show?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Produkcja wstrzymała sesję w trosce o bezpieczeństwo

Udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dla Viki Gabor powód do wielkiej radości. Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu została najmłodszą uczestniczką w historii produkcji. Udzielając wywiadu, sama przyznała też, że gdy usłyszała o tej szansie od swojego menadżera, poczuła podekscytowanie, ponieważ jest wierną fanką tego talent show. Tym bardziej nastoletnia piosenkarka była zdziwiona sceptycznymi opiniami dużej części widzów. Niektórzy są zdania, że Viki jest za młoda i nie powinna rywalizować z dorosłymi w tym samym formacie.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" 16: Viki Gabor najmłodszą uczestniczką w historii programu! Kto jeszcze weźmie udział w show?

TRICOLORS/East News

Chociaż laureatka 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci może nie przejmować się opinią internautów - co potwierdziła ostatnimi wypowiedziami - to na jej drodze pojawił się znacznie poważniejszy problem. Tym razem 14-letnia wokalistka nie ma już wpływu na to, jak potoczy się jej przygoda z programem ""Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niedawno osoby odpowiedzialne za show oświadczyły, że nadchodzące sesje nagraniowe zostały odwołane. W dodatku nie wiadomo też, kiedy gwiazdy mogą spodziewać się powrotu do studia.

Zobacz także

Na szczęście nie jest to wynik kontrowersji związanych z udziałem Viki Gabor w show. Przerwa w nagraniach spowodowana jest zagrożeniem wywołanym przez pandemię koronawirusa. W związku z tym, że w ostatnich dniach doszło do bardzo dużego wzrostu zakażeń wirusem, produkcja postanowiła przerwać prace, by nie ryzykować zdrowiem zarówno uczestników, jak i osób odpowiedzialnych za realizację programu. O zmianach poinformowała redakcja "Press".

Tadeusz Wypych/REPORTER

Zdjęcia do programu przesunięto w trosce o bezpieczeństwo uczestników i osób realizujących show. Polsat nie podaje, czy i u kogo z ekipy wykryto koronawiusa - czytamy na stronie.

Co dalej z talent show? Według przedstawicieli stacji Polsat program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powinien pojawić się na antenie wiosną - jak wcześniej zaplanowano. Wciąż jednak nie wyznaczono nowej daty na sesję zdjęciową. Warto przypomnieć, że do podobnej sytuacji doszło w 2020 roku. Wówczas z powodu pandemii prace nad produkcją wstrzymano aż na pół roku.

Nowa data rozpoczęcia zdjęć nie została ustalona. W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji programu na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie - przekazała redakcja "Press".

Piotr Matusewicz/East News

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Viki Gabor skonfrontowała się nieprzychylnymi opiniami na temat show

Bez względu na przeciwności losu Viki Gabor najprawdopodobniej, w końcu wystąpi w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Nastoletnia wokalistka za nic ma głosy krytyki, które spływają, od niektórych widzów. Internauci stwierdzili, że wschodząca gwiazda polskiej sceny powinna rozważać udział w tego typu programach dopiero po osiągnięciu pełnoletności. Pojawiły się sugestie, że pewne kreacje sceniczne tych bardziej kontrowersyjnych gwiazd nie byłyby odpowiednie dla 14-latki.

Kolejny zarzut, który powtarzał się w komentarzach, dotyczył edukacji. Do mediów dotarło sporo wiadomości od fanów, którzy podkreślili, że Viki Gabor powinna skupić się teraz przede wszystkim na nauce. Widzowie obawiają się, że przez liczne nagrania i próby do występów piosenkarka może mieć poważne zaległości. Zasugerowano nawet, że zainterweniować powinna jej mama. Artystka jednak z pobłażaniem zareagowała na te doniesienia.

Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Powiem szczerze, że te komentarze są naprawdę śmieszne. Wszystkich ta szkoła najbardziej obchodzi, a mówię już teraz głośno, że nie ma czym się martwić, bo naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Cały czas mam lekcje, cały czas ktoś do mnie dzwoni ze szkoły, cały czas nadrabiam. Dziwnie... Ja mogę pokazać moje oceny - powiedziała na łamach serwisu Pomponik.pl.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan nie traci pracy! Zobaczymy ja w dwóch wielkich produkcjach Polsatu

Reklama

Warto przypomnieć, ze 16. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jednak nie tylko Viki Gabor. Widzowie będą mogli oglądać także Karolinę Pisarek, Annę Rusowicz, Andrzeja Kozłowskiego, Annę Jurksztowicz, Patryka Cebulskiego, Macieja Radla oraz Danzela. Wiele osób czeka już z wypiekami na twarzy na nowe odcinki show. A Wy?

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama