Emocje po tym, jak okazało się, że Viki Gabor zostanie gwiazdą najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", nadal nie opadły. To niewątpliwie wielkie wydarzenie w życiu zawodowym nastoletniej piosenkarki, które jedynie potwierdza, że jej kariera prężnie się rozwija. Fakt, że Viki zostanie najmłodszą uczestniczką w historii show, robi imponujące wrażenie. Jednak wokół jej udziału w produkcji Polsatu pojawiły się także kontrowersje. Część osób uważa, że wokalistka powinna dobrze przemyśleć swój wybór. Według niektórych widzów problem może stanowić jej młody wiek.

Reklama

Po burzach w komentarzach głos w tej sprawie postanowiła zabrać sama Viki Gabor. Artystka uspokoiła fanów i powiedziała, co sądzi o udziale w 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w tak młodym wieku. Najwyraźniej laureatka 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie ma dużych obaw i jest gotowa podjąć się nowego wyzwania.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Viki Gabor krytykowana przez internautów

Udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" może być dużą szansą dla Viki Gabor. Wschodząca gwiazda nie zatrzymuje się i z coraz większą pewnością porusza się na arenie polskiego show-biznesu. Natomiast zostanie najmłodszą uczestniczką w historii show sprawi, że będzie o niej jeszcze głośniej. Choć bez wątpienia nastoletnia piosenkarka będzie mogła liczyć na duże wsparcie ze strony fanów, nie wszystkim podoba się to, że pojawi się w 16. edycji produkcji Polsatu. W komentarzach pojawiło się sporo argumentów, które przede wszystkim dotyczą jej wieku.

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16": Karolina Pisarek pierwszą gwiazdą nowej edycji!

Akpa/ Piętka Mieszko

Widzowie najczęściej podkreślali, że Viki Gabor nie jest jeszcze pełnoletnia i nie powinna rywalizować z dorosłymi osobami. Zdaniem części internautów wokalistka może brać udział w programach dla dzieci. Krytycy tej decyzji przypomnieli, że niektóre kreacje mogą okazać się nieodpowiednie dla nastoletniej dziewczyny, która nie ma jeszcze 18 lat. Zauważono też, że chociaż udział Viki w show zapewni produkcji świetną reklamę, to dla młodej gwiazdy niekoniecznie musi wyjść na dobre.

Zobacz także

Lubiłam oglądać, ale tym razem chyba sobie odpuszczę. Nie ma jakichś programów dla dzieci, żeby mogła tam wystąpić? Przecież w tym programie losowane są utwory różnych wykonawców, często tych mniej grzecznych i ciężko sobie wyobrazić dziecko w takiej roli. Żenada
Z całym szacunkiem, ale za chwilę program będzie przypominał "Od przedszkola do Opola". Nie, żebym miała coś przeciw Viki, bo ma ogromny talent wokalny, ale są programy dla dorosłych i dla dzieci. Każdy z producentów powinien umieć odróżnić, że to, co dla dorosłego jest w porządku, niekoniecznie będzie dobre dla nastolatki. Mimo wszystko skoro już jest w obsadzie, to życzę powodzenia - czytamy w komentarzach.

Lukasz Kalinowski/East News

Widzowie przypomnieli także, że Viki Gabor nadal się uczy. Udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" natomiast będzie wiązał się z wieloma godzinami przygotowań oraz prób. Przez to nastoletnia piosenkarka może mieć poważne problemy związane z edukacją. Warto przypomnieć, że uczestnicy show to zazwyczaj dorosłe osoby, które często mają już ułożone życie - zarówno to prywatne, jak i zawodowe. W dodatku nierzadko znają reguły działające w show-biznesie jak własną kieszeń.

Wszystko fajnie, ładnie, ale może niech to dziecko najpierw szkołę skończy. Bo teraz próby, występy, gdzie czas na naukę? - napisała internautka.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Viki Gabor odpowiada na krytykę

Wreszcie Viki Gabor postanowiła odpowiedzieć na komentarze, jakie pojawiły się po ogłoszeniu twórców programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nastoletnia piosenkarka przyznała, że gdy dowiedziała się o tej propozycji od menadżera, była bardzo podekscytowana, ponieważ jest fanką produkcji Polsatu i chętnie oglądała poprzednie edycje show. Dodała też, że udział może okazać się bardzo cennym doświadczeniem.

Byłam mega podjarana, ponieważ ja bardzo lubię ten program i sama go oglądam. Takie zaproszenie jest dla mnie super. Tym bardziej, że mogę się bardzo dużo nauczyć. Przygoda, oczywiście, ale myślę, że pomoże mi ten program w tym, co robię - w muzie. Tam jest choreografia, ćwiczenia wokalne, które są intensywne, więc myślę, że to może mi bardzo dużo dać, więcej pewności siebie - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl.

Piotr Matusewicz/East News

Później odniosła się do słów krytyki, które dotyczyły jej edukacji. Udzielając wywiadu portalowi Pomponik.pl, przyznała, że nie spodziewała się takich komentarzy. Viki Gabor była mocno zdziwiona tym, że internauci przejmują się jej szkołą. Zapewniła wszystkich, że nie ma problemów z nauką i może nawet pochwalić się dobrymi ocenami. Na koniec zaznaczyła, że to jednak jej przede wszystkim powinno na tym zależeć.

Powiem szczerze, że te komentarze są naprawdę śmieszne. Wszystkich ta szkoła najbardziej obchodzi, a mówię już teraz głośno, że nie ma czym się martwić, bo naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Cały czas mam lekcje, cały czas ktoś do mnie dzwoni ze szkoły, cały czas nadrabiam. Dziwnie... Ja mogę pokazać moje oceny - stwierdziła na łamach portalu Pomponik.pl.

Artur Zawadzki/REPORTER

Nie spodziewałam się [przyp. red. - takich komentarzy]. Nie wiem, co "Twoja twarz brzmi znajomo" ma ze szkołą... jakie jest powiązanie? Ja robię szkołę regularne i mam naprawdę dobre oceny. Ja muszę się tym przejmować. This is my business (ang. to moja sprawa) - dodała.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Viki Gabor dużo straci na udziale w programie? Fani są zaniepokojeni

Reklama

Co myślicie o występie Viki Gabor w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"? Myślicie, że nastolatka ma szanse na wygraną?

Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama