Program "Twoja twarz brzmi znajomo" doczekał się już 18. edycji i kilkukrotnie przechodził zmiany jurorskie. Najgłośniejsze były te ostatnie, kiedy to z programem pożegnali się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzyneczka. Jedynym jurorem, który jest w show od samego początku, jest Małgorzata Walewska. Jednak w najbliższym odcinku programu zamiast niej zobaczymy w roli jurorki Annę Dereszowską! Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Anna Dereszowska w roli jurorki w zastępstwie za Małgorzatę Walewską

Osiemnasta edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołała mnóstwo emocji jeszcze przed swoim startem. Wszystko ze względu na zmiany, jakie zaszły w show. Pomysł na nowy skład jurorski i nowego prowadzącego na początku nie wszystkim przypadł do gustu, jednak gdy emisja programu wystartowała, emocje w tej kwestii nieco opadły. Choć w dalszym ciągu nie brakuje głosów, że widzowie tęsknią w szczególności za Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim w "Twoja twarz brzmi znajomo", to jednak nowy skład jury i Maciej Rock zdążyli już zebrać wiele pochlebnych opinii.

Niespodziewanie jednak do mediów dotarła informacja, że w najbliższym odcinku programu nie zobaczymy Małgorzaty Walewskiej - jedynej jurorki, która z "Twoja twarz brzmi znajomo" jest związana od samego początku!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Krzysztof Ibisz wygrał kolejny odcinek programu. Skradł całe show!

Małgorzatę Walewską w najbliższym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" zastąpi Anna Dereszowska. Aktorka występowała w 8. edycji show i zajęła wówczas trzecie miejsce. Teraz z kolei sprawdzi się jako jurorka.

Zobacz także
Artur Zawadzki/Reporter

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Krzysztof Ibisz nie wygrał trzeci raz, ale widzowie nie odpuszczają!

Fanów Małgorzaty Walewskiej jednak uspokajamy, że nie będzie to zmiana na stałe, a jedynie jednorazowa sytuacja. Zastępstwo gwiazdy wynika z tego, że w dniu nagrania odcinka Małgorzata Walewska miała premierę opery i z tego też względu nie mogła być obecna na planie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Małgorzata Walewska w kolejnych odcinkach będzie zatem obecna za stołem jurorskim, a tymczasem nie możemy doczekać się najbliższego odcinka muzycznego show z udziałem Anny Dereszowskiej. Jak myślicie, jak aktorka spisze się w roli jurorki?

Artur Zawadzki/Reporter
Artur Zawadzki/Reporter
TRICOLORS/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama