Bez wątpienia Gigi to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek pierwszej edycji "True Love". Piękna i charyzmatyczna blondynka wzbudza wielkie emocje na szklanym ekranie. Jak się okazuje, nie tylko tam. Uczestniczka show zorganizowała na swoim Instagramie sesje pytań i odpowiedzi. Jedna z odpowiedzi zszokowała! Czy Gigi coś ukryła?

Reklama

"True Love": Gigi zaskoczyła wyznaniem o dziecku

W ostatnim czasie w programie "True Love" naprawdę sporo się dzieje. Wszystko przez to, że do głosu zaczęły dochodzić uczucia, a górę biorą prawdziwe emocje. W minionych odcinkach byliśmy świadkami licznych afer i niedomówień. Nic więc dziwnego, że niektórzy uczestnicy nie wytrzymują. W ostatnim czasie to zachowanie Kuby z "True Love" wyprowadziło bohaterów z show z równowagi. Ci zarzucają mu nieszczerą grę i chęć wygranej, pomimo faktu, że jego miłość, Julia czeka na niego w Polsce. Kuba jednak to niejedyna osoba, która wzbudza duże kontrowersje. W tym gronie znalazła się także głośna i bezpośrednia Gigi, obok której nie da się przejść obojętnie.

screen programu True Love/ Player

Zobacz także: "True Love": Sara ogłosiła szczęśliwą nowinę! Tego nikt się nie spodziewał

W minionych odcinkach byliśmy świadkami wojny w "True Love" pomiędzy Patrycją i Gigi. Wówczas okazało się, że dziewczyny nadają na zupełnie różnych falach. Niedopasowanie charakteru to jednak nie wszystko - panie rywalizowały także o względy tego samego mężczyzny, Kamila. Teraz jednak, po eliminacji z gry Patrycji, Gigi może odetchnąć z ulgą. Tymczasem jednak okazuje się, że uczestniczka zaskakuje także w życiu prywatnym! Podczas relacji na InstaStories zaskoczyła odpowiedzią na pytanie internautów.

- Mieszkasz jeszcze z rodzicami? - została zapytana w czasie Q&A.

Jej odpowiedź nieco zaskoczyła:

Zobacz także

- Nope, mieszkam z dzieckiem - wyznała.

Instagram @gigi.truelovepl

Zobacz także: "True Love": Julia wróci do programu? Jej nagłe odejście z show wprawiło fanów w osłupienie

Jednocześnie uczestniczka "True Love" opublikowała zdjęcie z... nietypowym pluszakiem, którego prawdopodobnie nazywa swoim dzieckiem! Wszystko więc wskazuje na to, że Kamil nie ma powodów do zmartwień, bo Gigi niczego przed nim nie zataiła. Tymczasem w programie relacja tej dwójki układa się naprawdę dobrze. Ostatnio Kamil zadeklarował nawet, że zamyka się na poznawanie innych dziewczyn.

Reklama

Widzicie wspólną przyszłość tej dwójki?

Mat. prasowe
screen programu True Love/ Player
Reklama
Reklama
Reklama