Michał Szpak i Edyta Górniak w The Voice of Poland 11
Podlewski/AKPA
TV-Show

"The Voice of Poland": Michał Szpak reaguje na odejście Edyty Górniak! Wymowne?

W najnowszej edycji "The Voice of Poland" nie zobaczymy ani Michała Szpaka, ani Edyty Górniak. Czy już wiadomo, kto ich zastąpi?

Tego nikt się nie spodziewał! W jury "The Voice of Poland" nastąpiły kolejne wielkie zmiany. Choć nowa edycja show ruszy już jesienią, to wciąż nie wiadomo, kogo ostatecznie zobaczymy w fotelach jurorskich. Kilka tygodni temu potwierdziły się plotki, że w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka. Teraz okazało się, że niespodziewanie z funkcji jurorki zrezygnowała też Edyta Górniak! Co się stało? Gwiazda przyznała, że dostała zaproszenie do 12. edycji programu i długo zastanawiała się, czy je przyjąć.  Górniak nie ukrywa, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, jednak mimo wielu rozmów z produkcją i Telewizją Publiczną postanowiła skupić się teraz na innych projektach i ostatecznie zrezygnowała z udziału w show.

"Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu", tłumaczyła na Instagramie"

Fani wokalistki zapewniają, że rozumieją i szanują powody jej decyzji. Część z nich ubolewa, że Edyta nie będzie oceniać uczestników, inni jej przyklaskują. Do wpisu gwiazdy odniósł się też jej kolega z jury Michał Szpak. Co napisał?

W "The Voice of Poland" gorąco! Urszula Dudziak wbija szpilę Michałowi Szpakowi? Takiego komantarza nie spodziewał się nikt

Michał Szpak komentuje odejście Edyty Górniak z "The Voice of Poland"!

O tym, że Michał Szpak nie pojawi się w "The Voice of Poland" wiadomo już od kilku miesięcy. Kiedy ta informacja wyszła na jaw, od razu pojawiły się spekulacje, kto zastąpi wokalistę w fotelu jurora. Plotkowano, że będzie to Rafał Brzozowski, artysta szybko jednak zdementował te informację. Na giełdzie nazwisk wymieniano również m.in. Marinę Łuczenko-Szczęsną, Annę Wyszkoni, a ostatnio także Sylwię Grzeszczak. Żadna z artystek nie potwierdziła jednak tych doniesień. Co więcej, sam Michał Szpak też oficjalnie nie wypowiedział się na temat swojego rozstania z TVP. Postanowił jednak skomentować wpis Edyty Górniak, dotyczący jej odejścia z programu. Jego gest fani odczytali jako aprobatę dla jej decyzji. Co napisał Szpak? Wokalista zostawił od wpisem Górniak.... serduszko! Cóż, czasem emotikony też mówią więcej niż słowa :)

Edyta Górniak zrezygnowała z jurorowania w 12. edycji "The Voice of Poland". Swoją decyzję gwiazda tłumaczy brakiem czasu i niemożnością pogodzenia tej pracy z innymi projektami.

Michał Szpak był jednym z najbardziej lubianych jurorów "The Voice Of Poland". Plotkowano, że TVP nie przedłużyło z nim umowy, bo artysta głośno wsparł strajk kobiet, społeczność LGBT+ i nie krył się ze swoimi przekonaniami politycznymi.

Michał Szpak w
VIPHOTO/East News

Ze składu jurorskiego ostatniej edycji "The Voice of Poland" widzowie zobaczą tylko Tomsona i Barona. Z udziału w show, oprócz Michała Szpaka i Edyty Górniak, zrezygnowała też Urszula Dudziak. Wokalistka woli ruszyć w trasę koncertową, niż ponownie zasiadać w roli trenerki w show. Kto zastąpi całą trójkę? O tym przekonamy się już niebawem. 

Kolejny juror odchodzi z
Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland
Piotr Molecki/East News
TV-Show
Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland": "To była dla mnie wewnętrzna batalia"
Dlaczego Edyta Górniak zrezygnowała z bycia trenerką w "The Voice of Poland"? Kto ją zastąpi? Zaskakująca decyzja diwy!

Edyta Górniak poinformowała fanów, że nie zobaczymy jej w nachodzącej, dwunastej już edycji "The Voice of Poland"! Dlaczego zrezygnowała z funkcji trenerki? W swoim poście Edyta Górniak pisze, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, jednak mimo wielu rozmów z produkcją i Telewizją Publiczną postanowiła skupić się teraz na innych projektach. Nie wyklucza jednak powrotu do "The Voice of Poland"! Edyta Górniak rezygnuje z bycia trenerką w "The Voice of Poland"!  Przygotowania do premiery kolejnej, dwunastej edycji show "The Voice of Poland" ruszyły niedawno. Niemal pewne było to, że w składzie trenerskim pojawi się znów Edyta Górniak. Co więcej, spekulowało się nawet, że diwa będzie namawiać producentów , żeby pojawił się w nim również jej serdeczny przyjaciel, Rafał Brzozowski. Ostatecznie  prowadzący "Jaka to melodia?" zdementował wszelkie plotki, a teraz sama Edyta Górniak poinformowała fanów o rezygnacji z udziału w show:  Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu.          Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Jurorzy "The Voice of Poland"
Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Szykują się wielkie zmiany w jury! Kogo zabraknie w jesiennej edycji?
Michał Szpak odchodzi z The Voice of Poland! Zostaje Edyta Górniak! Co z resztą jurorów?

Tego nikt się nie spodziewał! Jak czytamy w "Party", szykują sie wielkie zmiany w " The Voice of Poland" . W ostatniej edycji w fotelach jurorskich zasiadali: Edyta Górniak , Urszula Dudziak , Tomson i Baron oraz Michał Szpak . Już wkrótce ruszą przesłuchania do kolejnej edycji. Niestety, TVP podjęła decyzję o "odświeżeniu" składu jurorskiego. Kto będzie musiał pożegnać się z programem? Zmiany w jury "The Voice of Poland"! Odchodzi Michał Szpak? Na początku roku spekulowano, że w kolejnej edycji "The Voice of Poland" zabraknie Michała Szpaka, a z "The Voice Senior" pożegna się Andrzej Piaseczny . Ile w tym prawdy? Jak donosi "Party", część tych plotek się sprawdziła i jesienią w jury show zabraknie Michała Szpaka.  Pod znakiem zapytania podobno stał też udział Edyty Górniak. Powód? Rzekomo stacji TVP nie podobały się poglądy gwiazdy, negujące istnienie pandemii koronawirusa oraz kontrowersyjne wpisy wokalistki, dotyczące m.in. szczepionek przeciwko Covid-19 , które przez ostatnie miesiące zamieszczała w social mediach. Ostatnio Górniak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia Lady Gagi. Zasugerowała, że piosenkarka jest „służebnicą szatana” oraz... pije krew niemowląt. To nie pierwszy kontrowersyjny wpis Edyty w ostatnim czasie. Jej zachowanie zaniepokoiło fanów, którzy obawiają się, że poglądy artystki mogą zaszkodzić jej w dalszej karierze w TVP. Okazuje się jednak, że Górniak nie ma powodów do obaw! Jak udało się ustalić „Party”, jesienią wokalistkę znów zobaczymy w jury „The Voice of Poland” obok Urszuli Dudziak, Tomsona i Barona. Miejsce Michała Szpaka nie zostało jeszcze obsadzone... Co więcej, Edyta Górniak ma dla swoich fanów więcej niespodzianek. Jakich? Na Podhalu, gdzie...

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
TV-Show
Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Medialne doniesienia nie pozostawiają złudzeń
Wiadomość o tym, że najprawdopodobniej nie zobaczymy już Michała Szpaka w roli jurora "The Voice od Poland", zasmuciła wielu fanów programu. Kto zatem zajmie jego miejsce? Według medialnych doniesień, pojawił się mocny kandydat!

Michał Szpak to jeden z najbardziej lubianych artystów polskiego show biznesu. Wokalista dodatkowo zaskarbił serca milionów osób, odkąd pojawił się w jury programu "The Voice of Poland" . Jednak jak ostatnio udało się dowiedzieć "Party", niestety nie zobaczymy już Michała Szpaka zasiadającego w czerwonym fotelu uwielbianego muzycznego show !  Dla fanów "The Voice of Poland" ta informacja jest wyjątkowo smutna. Kto zatem zastąpi tak charyzmatyczną i wybitną postać tego programu? Według medialnych doniesień, może to być wielki gwiazdor TVP! O kim mowa? Sprawdźcie szczegóły poniżej.  Zobacz także:  Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka w "X-Factor". Dziś szczerze przeprasza  Nowy juror w "The Voice of Poland". Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka? Michał Szpak był związany z programem "The Voice of Poland" przez kilka lat. Zawsze merytoryczny i profesjonalny, a przy tym pełny empatii i dobrego humoru. Nic więc dziwnego, że wielu uczestników marzyło, aby być w jego drużynie. Michał udowodnił, że jest nie tylko fantastycznym wokalistą, ale i świetnym trenerem - dwa razy doprowadził swojego podopiecznego do zwycięstwa.  Gdy w mediach, czy serwisach społecznościowych pojawiały się sondy, kto jest najlepszym trenerem według fanów "The Voice of Polnad", Michał Szpak zostawiał konkurencję daleko w tyle. Niestety, pomimo tak ogromnej sympatii widzów, stacja najprawdopodobniej zrezygnowała z współpracy z artystą. W jurorskim składzie zbliżającej się edycji, mamy na pewno zobaczyć Urszulę Dudziak oraz Tomsona i Barona. Pojawiły się też doniesienia, że mimo wcześniejszych spekulacji miejsce  Edyty Górniak  w programie również nie jest zagrożone. Z kolei...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik