Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
TV-Show

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Medialne doniesienia nie pozostawiają złudzeń

Wiadomość o tym, że najprawdopodobniej nie zobaczymy już Michała Szpaka w roli jurora "The Voice od Poland", zasmuciła wielu fanów programu. Kto zatem zajmie jego miejsce? Według medialnych doniesień, pojawił się mocny kandydat!

Michał Szpak to jeden z najbardziej lubianych artystów polskiego show biznesu. Wokalista dodatkowo zaskarbił serca milionów osób, odkąd pojawił się w jury programu "The Voice of Poland". Jednak jak ostatnio udało się dowiedzieć "Party", niestety nie zobaczymy już Michała Szpaka zasiadającego w czerwonym fotelu uwielbianego muzycznego show

Dla fanów "The Voice of Poland" ta informacja jest wyjątkowo smutna. Kto zatem zastąpi tak charyzmatyczną i wybitną postać tego programu? Według medialnych doniesień, może to być wielki gwiazdor TVP! O kim mowa? Sprawdźcie szczegóły poniżej. 

Zobacz także: Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka w "X-Factor". Dziś szczerze przeprasza 

Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO

Nowy juror w "The Voice of Poland". Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka?

Michał Szpak był związany z programem "The Voice of Poland" przez kilka lat. Zawsze merytoryczny i profesjonalny, a przy tym pełny empatii i dobrego humoru. Nic więc dziwnego, że wielu uczestników marzyło, aby być w jego drużynie. Michał udowodnił, że jest nie tylko fantastycznym wokalistą, ale i świetnym trenerem - dwa razy doprowadził swojego podopiecznego do zwycięstwa. 

Gdy w mediach, czy serwisach społecznościowych pojawiały się sondy, kto jest najlepszym trenerem według fanów "The Voice of Polnad", Michał Szpak zostawiał konkurencję daleko w tyle. Niestety, pomimo tak ogromnej sympatii widzów, stacja najprawdopodobniej zrezygnowała z współpracy z artystą.

W jurorskim składzie zbliżającej się edycji, mamy na pewno zobaczyć Urszulę Dudziak oraz Tomsona i Barona. Pojawiły się też doniesienia, że mimo wcześniejszych spekulacji miejsce Edyty Górniak w programie również nie jest zagrożone. Z kolei według informacji uzyskanych przez "Jastrząb Post",  Michała Szpaka może zastąpić... Rafał Brzozowski!

Jest jedną z kluczowych gwiazd TVP, co czyni go idealnym kandydatem na to miejsce. Jeśli tylko uda mu się odnieść sukces na Eurowizji, to posada trenera jest niemal pewna - mówi źródło portalu Jastrząb Post. 

Nieoficjalnie serwis wirtualnemedia.pl podał taką samą informację i wygląda na to, że w nowej edycji na fotelu Michała Szpaka w "The Voice of Polnad" zasiądzie właśnie Rafał Brzozowski. Sam muzyk nie komentuje tych doniesień i w rozmowie z interia.pl podkreśla, że obecnie priorytetem jest dla niego występ podczas Eurowizji. 

Zobacz także: "The Voice of Poland": Szykują się wielkie zmiany w jury! Kogo zabraknie w jesiennej edycji?

Kariera Rafała Brzozowskiego ostatnio nabrała pełnych obrotów - jest prowadzącym "Jaka to melodia", teraz będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Czy potem zobaczymy go także w fotelu jurora "The Voice of Poland"? Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje na ten temat!

Rafał Brzozowski w jasnej marynarce
East News

Cieszylibyście się z takiej zmiany?

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Zobacz także
Michał Szpak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021

Sylwester 2020/2021: Michał Szpak podpalił scenę Polsatu! Co za występ i... ruchy! 

Michał Szpak w The Voice of Poland

Michał Szpak przyćmił wszystkich w finale "The Voice of Poland"? Musicie zobaczyć jego buty! 

 

Rafał Brzozowski za Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?
East News/Artur Zawadzki/Beata Zawadzka/
TV-Show
Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?! Jest oświadczenie wokalisty
Od kilku dni w mediach pojawiają się spekulacje na temat rzekomego udziału Rafała Brzozowskiego w kolejnej edycji muzycznego show TVP2! Teraz piosenkarz sam odniósł się do tych rewelacji. Co napisał?

Kiedy media obiegła informacja, że w kolejnej edycji "The Voice of Poland" nie zobaczymy Michała Szpaka , fani show nie kryli swojego rozżalenia. Z kolei, gdy pojawiły się doniesienia o tym, że rzekomo to Rafał Brzozowski zastąpi uwielbianego przez widzów jurora, atmosfera zrobiła się jeszcze bardziej gorąca. Teraz na te plotki zdecydował się zareagować sam zainteresowany. Prowadzący "Jaka to melodia" zamieścił krótkie oświadczenie na ten temat w swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "The Voice of Poland" bez Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego? Piasek zareagował na komentarz TVP! Rafał Brzozowski będzie nowym trenerem "The Voice of Poland"? Michał Szpak był związany z "The Voice of Poland" przez kilka ostatnich sezonów. W roli jurora spisywał się doskonale - był zawsze merytoryczny, sprawiedliwy i pełen empatii. Nic więc dziwnego, że uczestnicy marzyli o tym, aby to właśnie w jego drużynie kontynuować przygodę z muzycznym show. Wokaliście udało się również zaskarbić serca tysięcy fanów, którzy nie wyobrażali sobie programu bez jego udziału. Niestety, dziś już wiemy, że najprawdopodobniej widzowie będą musieli się z tym pogodzić.  Wiadomość o tym, że Michała Szpaka najprawdopodobniej nie zobaczymy już w "The Voice of Poland" mocno zasmuciła widzów muzycznego show. Szybko rozpoczęła się giełda nazwisk i pytania, kto mógłby zastąpić tak wspaniałego jurora. Według medialnych doniesień, które pojawiły się kilka dni temu, zastępcą Michała Szpaka ma być Rafał Brzozowski.  Ta informacja mocno podzieliła fanów "The Voice of Poland". Teraz do tych plotek zdecydował się odnieść sam Rafał Brzozowski, który opublikował w mediach...

Michał Szpak i Edyta Górniak w The Voice of Poland 11
Podlewski/AKPA
TV-Show
"The Voice of Poland": Michał Szpak reaguje na odejście Edyty Górniak! Wymowne?
W najnowszej edycji "The Voice of Poland" nie zobaczymy ani Michała Szpaka, ani Edyty Górniak. Czy już wiadomo, kto ich zastąpi?

Tego nikt się nie spodziewał! W jury "The Voice of Poland" nastąpiły kolejne wielkie zmiany. Choć nowa edycja show ruszy już jesienią, to wciąż nie wiadomo, kogo ostatecznie zobaczymy w fotelach jurorskich. Kilka tygodni temu potwierdziły się plotki, że w kolejnej edycji zabraknie Michała Szpaka . Teraz okazało się, że niespodziewanie z funkcji jurorki zrezygnowała też Edyta Górniak ! Co się stało? Gwiazda przyznała, że dostała zaproszenie do 12. edycji programu i długo zastanawiała się, czy je przyjąć.  Górniak nie ukrywa, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, jednak mimo wielu rozmów z produkcją i Telewizją Publiczną postanowiła skupić się teraz na innych projektach i ostatecznie zrezygnowała z udziału w show . "Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu", tłumaczyła na Instagramie" Fani wokalistki zapewniają, że rozumieją i szanują powody jej decyzji. Część z nich ubolewa, że Edyta nie będzie oceniać uczestników, inni jej przyklaskują. Do wpisu gwiazdy odniósł się też jej kolega z jury Michał Szpak. Co napisał? Michał Szpak komentuje odejście Edyty Górniak z "The Voice of Poland"! O tym, że Michał Szpak nie pojawi się w "The Voice of Poland" wiadomo już od kilku miesięcy. Kiedy ta informacja wyszła na jaw, od razu pojawiły...

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021. Reakcje widzów
East News
Newsy
Rafał Brzozowski nie będzie jurorem w "The Voice of Poland"! Pojawi się za to w innym show
Rafał Brzozowski zaprzeczył informacjom dotyczącym jego udziału w "The Voice of Poland". To nie on zasiądzie w trenerskim fotelu. Artysta wystąpi w innym, muzycznym formacie z cyklu "The Voice"

W "The Voice of Poland" szykuje się dużo zmian. Jeszcze niedawno ogłoszono, że w kolejnej edycji trenerem nie będzie już Michał Szpak, z udziału w programie zrezygnowała także Urszula Dudziak. W mediach pojawiły się więc spekulacje na temat tego, kto zastąpi najbardziej lubianych jurorów. Najczęściej wspominano o Rafale Brzozowskim, który jest kluczową gwiazdą TVP, a niedawno przypomniał, że jest także wokalistą ( reprezentując Polskę na Eurowizji 2021 - bez sukcesu).   "The Voice of Poland" bez Rafała Brzozowskiego! "The Voice of Poland" to program, który zawsze cieszył się dużą oglądalnością. Nie da się ukryć, że kluczową rolę w tej produkcji pełnią trenerzy, którzy pracują ze swoimi podopiecznymi i szykują na podbój sceny. Trenerzy także podejmują najbardziej emocjonujące decyzje o tym, kto zostanie, a kogo eliminują. Nic więc dziwnego, że informacje o odejściu Michała Szpaka czy Urszuli Dudziak  zasmuciły fanów. Jak się okazuje, nazwiska dwóch nowych trenerów wcale nie są znane, ponieważ Rafał Brzozowski jasno zakomunikował: Pojawiają się artykuły, że mam być trenerem "The voice of Poland". Nie, nie będę trenerem "The voice of Poland" - zapewnia Rafał Brzozowski. Okazuje się jednak, że muzyk będzie związany z innym formatem "The Voice": Jestem prowadzącym kolejnej edycji "The Voice of Senior" na razie. To jest bardzo piękny program, fantastyczny. Sam nie mogę się doczekać spotkania z seniorami i być częścią tego programu - zapewnił. Rafał Brzozowski dementując informacje o swoim udziale w "The Voice of Poland" zostawia widzom niemałą zagadkę. Kto w takim razie zastąpi dwóch najbardziej lubianych trenerów?  Zobacz także:  Eurowizja 2021:...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik