Piąty odcinek The Voice of Poland
Youtube
TV-Show

The Voice: Znamy wszystkich półfinalistów! Wśród nich... niedoszły zwycięzca "Idola"

Po 10 latach wrócił do talent-show

W zeszłym tygodniu fani programu "The Voice of Poland" żyli nagłą śmiercią Kasi Markiewiczktóra pomimo długiej walki, nie udało się pokonać raka. Solistka spełniła swoje marzenie i wystąpiła na dużej scenie przed milionami widzów. Trafiła do grupy Justyny Steczkowskiej. Gwiazdy show uczciły jej pamięć na wielkim charytatywnym koncercie.

Zobacz: Gwiazdy "The Voice" na koncercie charytatywnym

Piaty odcinek "The Voice" zaczął się fragmentem owego koncertu, w którym udział wzięli  uczestnicy poprzednich edycji m.in. Dorota Osińska czy Michał Sobierajski. Później były ostatnie przesłuchania w ciemno. Jako pierwsza wystąpiła Kasia Kołodziejczyk, która zachwyciła obie jurorki. Justyna Steczkowska sama kiedyś wykonywała ten wielki hit na początku kariery.

Śpiewałam ten utwór w klubach wiele razy i myślałam sobie wtedy, że jestem w innym miejscu. Nie byłam gwiazdą wieczoru, były nimi piwo i inne kobiety. Zaśpiewałaś to ładnie, ale pewne rzeczy mi przeszkadzały, nie umiem ich nazwać - mówiła diwa.


Dziewczyna wybrała jednak Marię Sadowską, która odwróciła się jako pierwsza.

Dużym zaskoczeniem było pojawienia się gwiazdy "Idola" - Michała Karpackiego, który ma na swoim nawet Złotą Płytę za sprzedaż debiutanckiego albumu. Uczestnika wspierał sam Rafał Brzozowski, finalista pierwszej edycji. Ostatecznie wokalista trafił do grupy Marka Piekarczyka, który odwrócił się jako jedyny. Skwitował to krótko:

Frajerstwo się nie odwróciło - mówił rockman


 

Kacper Leśniewski zachwycił wszystkich jurorów wykonaniem "Wicked Game", czyli jednej z ulubionych piosenek Steczkowskiej. Ponieważ uczestnik pochodzi z Rzeszowa, wybór był oczywisty - postawił na diwę. Paulina Szojer wykonała hit Bruno Marsa "Treasure", który spodobał się dwóm trenerkom, jednak tym razem to Sadowska była górą. Mateusz Włodarczyk spodobał się wszystkim trenerom. Postawił na chłopaków z Afromental. 

Natalia Zachariasz była kolejną uczestniczką, dla której znów odwrócił się obie jurorki. 

Za bardzo krzyczysz w górze. Wszystkie końcówki "e" są męczące. Masz kawał głosu. Masz super zgrabne nogi - chodź do mnie! - przekonywała Justyna

Argument "na nogi" podziałał. 


Karolina Szumowska zaśpiewała "Please Forgive Me" i rzuciła na kolanach wszystkich jurorów. 

To ja się pierwsza odwróciłam. Gdzie są brawa dla mnie? Zaśpiewałaś to pięknie, jak damski Bryan Adams. Bardzo mi się podobało - mówiła Steczkowska

Masz głos wielkiej, popowej divy - oceniła Maria


Solistka trafiła do grupy Marii Sadowskiej. Paulina Romaniuk wykonaniem hitu Naughty Boy "Lifted" zachwyciła całą komisję. Choć później zaśpiewała również balladę Marysi, ostatecznie wybrała Tomsona i Barona.

Dominika Kobiałka wykonując "Drzwi" z repertuary O.N.A dała czadu. Jako pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk i do jego grupy właśnie trafiła.

 

A tak wyglądał stan grup po piątym odcinku:
JUSTYNA- Aleksandra Zachariasz, Kacper Leśniewski
MARIA- Karolina Szumowska, Paulina Szojer, Katarzyna Kołodziejczyk, 
MAREK- Michał Karpacki, Paulina Romaniuk
TOMSON I BARON- Mariusz Włodarczyk, Dominika Kobiałka


Za tydzień zaczną się już bitwy, gdzie jurorzy będą musieli eliminować poszczególne osoby ze swoich grup. Zapowiada się bardzo emocjonalny odcinek. Macie swojego faworyta?Gwiazdy w żałobie po Kasi Markiewicz:

Pierwszy odcinek "The Voice of Poland" na żywo
YouTube
Newsy
"The Voice": Pierwszy odcinek na żywo za nami. Z programem pożegnało się aż 4 uczestników
Widzowie zaskoczyli trenerów

Za nami pierwszy odcinek na żywo największego show muzycznego TVP 2 - " The Voice of Poland ". Każdy z trenerów w swojej ekipie miał do tej pory 4 zawodników, którzy przeszli wszystkie dotychczasowe etapy programu - od przesłuchań w ciemno do tzw. "nokautów". Ostatni odcinek przyniósł wiele emocji, gdyż jurorzy musieli skompletować grupy do odcinków na żywo. Ich wybory zaskoczyły widzów. Przypomnijmy:  "The Voice": Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo. Trenerzy potrafią zaskoczyć Pierwszy odcinek na żywo zaczął się od występów grupy Marii Sadowskiej . Sandra Mika , która wykonała utwór "Spectrum" z repertuaru Florence and The Machine. Co ciekawe, solistka wystąpiła w oryginalnej sukience, którą do programu przysłała sama liderka zespołu, Florence Welch. Kreację doceniła Justyna Steczkowska : Pięknie zaśpiewałaś, pięknie wyglądasz, to był bardzo dobry występ - powiedziała diwa. Marta Dryll zachwyciła wykonaniem "Empire State of Mind", Monika Pilarczyk zaśpiewała hit Katy Perry, zaś Juan Carlos Cano  wykonał utwór The Doors. Pod koniec cała czwórka wraz z trenerką wykonała jej piosenkę "Life is a beat" z  jej nowej płyty. Najwięcej głosów dostał Juan, zaś drugie miejsce zajęła Monika Pilarczyk. Z programem musiała pożegnać się Sandra. Jako pierwsza z drużyny Marka Piekarczyka wystąpiła Aleksandra Węglewicz , która zaśpiewała hit   Grubsona - "Na szczycie". Michał Karpacki wykonał utwór "Nigdy więcej", Justyna Kunysz "Ślepą miłość" Ani Rusowicz,  Dominika Kobiałka   -  "Napraw" grupy LemON. Wszyscy uczestnicy zaś z trenerem wykonali hit TSA "Mass media". Głosowanie widzów wygrał Michał Karpacki, drugie miejsce zajęła zaś Aleksandra. Z programu odeszła zaś Justyna Kunysz. Chwilą oddechu od rywalizacji był występ Libera i Mateusza Grędzińskiego , którzy...

Wielkie emocje w 4. odcinku "The Voice of Poland"
Youtube
Newsy
Zaskoczenie w "The Voice": Uczestnik oświadczył się Steczkowskiej. Co na to wokalistka?
Coraz więcej emocji w muzycznym show

" The Voice of Poland " to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w polskiej telewizji. Jeszcze przed rozpoczęciem show wiele emocji wzbudzała kwestia trenerów. Do programu po roku nieobecności wróciła Justyna Steczkowska , zaś reszta jury została bez zmian. Zobacz: Gwiazdy "The Voice" śpiewają hymn. Wielki powrót Steczkowskiej W czwartym odcinku show emocji, wzruszeń i śmiechu było co nie miara. Jako pierwsza zaprezentowała się Paulina Lulek . Walczyły o nią obie jurorki, jednak solistka postawiła na Marię Sadowską . Największe show jednak zrobił uczestnik, który nie dostał się do programu. Tobiasz Pietrzyk marzył o tym,żeby usiąść na fotelu jurorskim. Umożliwiła mu to Justyna Steczkowska, która na moment wcieliła się w postać zawodnika, wykonując fragment partii wokalnej. Zachwycony Tobiasz zaskoczył jurorkę: Tobiasz : Niech Pani wyjdzie za mnie! Justyna : Nie mogę, mam męża!  Tobiasz : Nie ma wagonu, którego nie da się odczepić! Justyna : Ale ja ten wagon bardzo kocham! Skończyło się tylko na pocałunku w policzek. Kolejny muzyk, Krzysztof Krysiński zachwycił jurorów wykonując piosenkę Marka Grechuty. Trafił do grupy Marii Sadowskiej, a pomiędzy jurorami wywiązała się ciekawa rozmowa: Justyna : Wszystko mi się podobało. Aż się zawstydziłam Marek : Nie zawstydzaj się, nie psuj sobie makijażu Justyna : Ja nie mam makijażu. Ja wstaję i tak wyglądam Kolejny uczestnik, Sławek Ramian , wzruszył tylko Justynę Steczkowską, która mimo, że doszukała się kilku błędów, postanowiła dać szansę wokaliście. Kuba Siedlak po walce pomiędzy divą a Markiem Piekarczykiem , ostatecznie trafił do grupy rockowca. T renerzy wystawili na ciężką próbę Paulinę Kopeć , gdyż do ostatniej chwili nikt się nie odwrócił. Zaś w jednej sekundzie zrobili to wszyscy jurorzy!...

Dziewiąty odcinek "The Voice of Poland"
YouTube
Newsy
"The Voice": Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo. Trenerzy potrafią zaskoczyć
Są duże niespodzianki

Za nami kolejny odcinek czwartej edycji " The Voice of Poland ". Zakończyły się etapy tzw. "bitew", dziś poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy już za tydzień pojawią się w programach na żywo. Wybór nie był łatwy - jurorzy z 32 solistów mogli ocalić tylko szczęśliwą 16. To, jak zwykle, wywołało naprawdę wiele emocji. Przypomnijmy: The Voice: Steczkowska krytykuje swoich uczniów: Chciałam umrzeć   Program zaczął się od występu Tomsona i Barona z Marią Sadowską, którzy wykonali utwór "Higher Round" Steviego Wondera. W etapie "nokaut" każdy z jurorów ze swojej ósemki do odcinków na żywo mógł wybrać tylko czwórkę. Dwójka z nich miała zagwarantowane miejsce bez bitwy, zaś pozostała szóstka dzieliła się na dwie grupy po trzy osoby każda, z których dany trener wybrał jednego z nich do kolejnego etapu. Jako pierwsi na wybór musieli zdecydować się Tomson i Baron . W bezpiecznej dwójce znaleźli się: Wojciech Baranowski i Paulina Romaniuk . Elka Nagel, Maja Gawłowska oraz Klaudia Baca musiały zmierzyć się w pierwszym nokaucie.  Z dzisiejszego występy najlepsza była Maja. Moje serce krwawiło, jak musiałam Cię odrzucić, ale mówię to naprawdę szczerze. Zaśpiewałaś perfekcyjnie - oceniła Justyna Chłopaki posłuchali rady diwy i wybrali Maję do odcinków "live". W kolejnym starciu wzięli udział: Monika Kręt, Michał Chmielewski oraz Kamil Bijoś . Wygrał je ten ostatni.  Justyna Steczkowska ze swojej grupy uratowała Michała Rudasia i Kasię Sawczuk . Z bitwy Sławka Ramiana, Artura Kryvycha i Kacpra Leśniewskiego artystce najbardziej spodobał się Artur: Sławek - zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie. Kacper - masz oryginalny głos, ale byłes poza rytmem, poza muzyką. Artur - zaśpiewałeś to na próbie doskonale, a dziś dobrze, nie źle, ale tylko dobrze. Nie wiem co...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner