Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak na konferencji The Voice of Poland
Pawel Wodzynski/East News
TV-Show

"The Voice of Poland 12": Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak odsłoniły nogi na konferencji! 

Rusza 12. edycja "The Voice of Poland". W show po raz pierwszy zobaczymy Sylwię Grzeszczak, wraca Justyna Steczkowska. Kto jeszcze w jury? Zobaczcie zdjęcia

We wrześniu na antenie TVP 2 zobaczymy 12. odsłonę "The Voice of Poland". W piątkowy wieczór odbyło się spotkanie prasowe z trenerami najnowszej odsłony show. W roli jurorów tym razem zobaczymy Tomsona i Barona, Sylwię Grzeszczak, Justynę Steczkowską oraz Marka Piekarczyka. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na konferencji!

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk pokłócili się przed kamerami?!

Gwiazdy promują 12. edycję "The Voice of Poland"

Muzyczne show TVP 2 cieszy się wciąż ogromną popularnością, a widzowie nie mogą doczekać się już nadchodzącej odsłony show, tymczasem, że w programie doszło do wielu personalnych zmian. Kto zasiądzie w jury "The Voice of Poland"? Prawdziwymi weteranami są oczywiście Tomson i Baron! Dla muzyków zespołu Afromental to już 10. edycja z ich udziałem:

Kiedy wspominam naszą pierwszą edycję, w której zostaliśmy trenerami, byliśmy z Tomsonem dwójką bardzo niepewnych siebie chłopaków mierzących się z materią, o której nie mieli zbyt dużego pojęcia. Dzisiaj widzę dwóch trenerów, którzy przez dziewięć dotychczasowych edycji nauczyli się jak traktować siebie, innych trenerów a przede wszystkim uczestników. To właśnie oni są sercem, siłą i energią tego programu. Przychodzą i dają nam wszystkim paletę emocji. Dlatego każda edycja jest inna i każdą nową jesteśmy podekscytowani - mówi Baron.

Tomson i Baron na konferencji The Voice of Poland
Pawel Wodzynski/East News

Justyna Steczkowska wróciła do "The Voice of Poland 12"

Dla fanów największej polskiej diwy to doskonała wiadomość. Po kilku edycjach przerwy Justyna Steczkowska wraca do show! Gwiazda, która w tym roku rusza w trasę koncertową z okazji swojego 25-lecia na scenie, o swoim udziale mówi:

Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że „The Voice of Poland” to program kultowy - wyznaje Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak na konferencji The Voice of Poland
Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Grzeszczak nową jurorką w "The Voice of Poland"

W roli trenerki w dwunastej edycji "The Voice of Poland" debiutuje zaś Sylwia Grzeszczak! Udział w programie był ponoć wielkim marzeniem wokalistki, teraz się ono spełniło:

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie "The Voice of Poland" inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać - tłumaczy księżniczka polskiej sceny muzycznej!

Sylwia Grzeszczak na konferencji The Voice of Poland
Pawel Wodzynski/East News

Wisienką na torcie jest oczywiście powrót Marka Piekarczyka - dotychczasowego trenera aż w pięciu odsłonach "The Voice":

Kiedyś „The Voice of Poland” było szansą, żebym mógł wyjść z cienia i dać się poznać zupełnie nowemu pokoleniu. Jednak szybko stał się dla mnie programem, w którym miałem szansę podziwiać determinację i wielką odwagę młodych ludzi walczących o swoje marzenia. Pierwsza edycja, w której wziąłem udział, była tajemnicą. Wszystko było nowe. Dziś wiele rzeczy się zmieniło ale wciąż fascynują mnie jego uczestnicy- to nowe głosy, nowe talenty i ciekawe osobowości, które będziemy mogli odkrywać - tłumaczy Marek Piekarczyk. 

Jurorzy The Voice of Poland 12 na konferencji
Pawel Wodzynski/East News

Jak widać, nowa jurorka Sylwia Grzeszczak bardzo polubiła się z Justyną Steczkowską, ale została też ciepło przyjęta przez resztę trenerów "The Voice of Poland 12". Program ruszy już 11 września w TVP 2. Czekacie? 

Sylwia Grzeszczak i Justyna Steczkowska przytulają się
TRICOLORS/East News

Trenerzy na konferencji The Voice of Poland 13
Artur Zawadzki/REPORTER
TV-Show
"The Voice of Poland 13": Trenerzy na konferencji prasowej! Lanberry zaszalała ze stylizacją [ZDJĘCIA]
Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron pojawili się na konferencji prasowej 13. edycji "The Voice of Poland"! Kto wypadł najlepiej?

Już 3 września na antenie TVP 2 ruszy 13. edycja "The Voice of Poland". W muzycznym show pojawiła się nowa trenerka - Sylwię Grzeszczak zastąpiła Lanberry! W składzie trenerów niezmiennie są także Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Za nami konferencja prasowa z udziałem gwiazd. Zobaczcie, jak zaprezentowali się jurorzy show! Steczkowska, Lanberry, Piekarczyk oraz Tomson i Baron trenerami w "The Voice of Poland 13" Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja "The Voice of Poland" - pierwszy odcinek zobaczymy już w sobotę, 3 września, o godzinie 20:00 w TVP 2. Podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live na scenie zobaczymy ponad 100 wokalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. W fotelach trenerów zobaczymy zaś Justynę Steczkowską , Tomsona oraz Barona, Marka Piekarczyka oraz debiutującą w tej roli Lanberry, która zastąpiła Sylwię Grzeszczak!  Kim jest nowa trenerka show? To nie tylko utalentowana wokalistka, ale również bardzo ceniona kompozytorka i autorka słów, która ma na swoim koncie dziesiątki hitów, napisanych także dla innych gwiazd (są to m.in. przeboje „Bez Ciebie”, „Proste” Dawida Kwiatkowskiego, „Ramię w Ramię” Viki Gabor i Kayah czy „Don't Wanna Hide” Dody. Lanberry jest również współautorką piosenek „Anyone I Want to Be” Roksany Węgiel i „Superhero” Viki Gabor - hitów, które wygrały Eurowizję Junior! Zobaczcie, jak Lanberry zaprezentowała się na konferencji prasowej! Co ciekawe, Lanberry brała udział w 3. edycji show jako... uczestniczka. Niestety, nie odwrócił się żaden z trenerów. Wówczas w jury zasiadali Edyta Górniak, Maria Sadowska, ale również... Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Ciekawe, czy panowie pamiętają jej występ i czy...

Jurorzy 12 edycji The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / TVP
TV-Show
„The Voice of Poland”: znamy pełny skład jurorów 12. edycji! Duże zaskoczenie
Jest już znany pełny skład „The Voice of Poland”! W "Pytaniu na śnadanie" ujawniono nazwiska nowych trenerów. Kto zastąpi Edytę Górniak i Michała Szpaka?

12. edycja "The Voice of Poland" budzi ogromne emocje na długo przed rozpoczęciem emisji. Już od dawna było wiadomo, że w jesiennej edycji widzowie zobaczą nowy skład jurorski po tym, jak z programem pożegnali się : Michał Szpak i Edyta Górniak. Teraz już wiadomo, kto oprócz  Tomsona i Barona zasiądzie na jurorskich fotelach. Jedno z nazwisk to duże zaskoczenie! Pełny skład jurorów 12. edycji "The Voice of Poland" "The Voice of Poland"  zadebiutował na antenie TVP2 w 2011 roku, a już jesienią zobaczymy 12 edycję hitowego programu, który dla wielu wokalistów stał się przepustką do kariery. W "Pytaniu na śniadanie" prowadzący ujawnili skład trenerski nowej edycji. W programie nie zabraknie Barona i Tomsona oraz Marka Piekarczyka, którzy są już weteranami w "The Voice of Poland". W nowej edycji widzowie ponownie zobaczą też Justynę Steczkowską , a ostatnią gwiazdą, która będzie wyławiała muzyczne talenty została Sylwia Grzeszczak .  Udział w programach talent show dał mi wiele siły, doświadczenia i pewności siebie, że nawet jeśli nie staje się na podium, nie można się poddawać w dążeniu do spełnienia marzeń - mówi wokalistka. Zobacz także:  "The Voice of Poland": Michał Szpak reaguje na odejście Edyty Górniak! Wymowne? Oto nowi trenerzy 12. edycji "The Voice of Poland", która już we wrześniu na antenie TVP2:  Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Widzowie znów będą mogli śledzić Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Nokauty oraz odcinki Live, które zakończy Wielki Finał.           Wyświetl ten post na...

The Voice of Poland: Uczestniczka doprowadziła Justynę Steczkowską do łez! Mocne słowa Barona
Mat. prasowe
TV-Show
"The Voice of Poland": Uczestniczka doprowadziła Justynę Steczkowską do łez! Mocne słowa Barona
Takich emocji w 12. edycji "The Voice of Poland" jeszcze nie było, a reakcja Justyny Steczkowskiej i pozostałych jurorów mówi sama za siebie. Co wydarzyło się na scenie?

Już niebawem widzowie "The Voice of Poland" zobaczą odcinki na żywo, jednak zanim do tego dojdzie, uczestnicy muszą zmierzyć się w jeszcze jednym etapie - nokaucie. Nikt jednak nie spodziewał się, że kiedy na scenie pojawi się Marta Burdynowicz, wywoła w jurorach aż takie emocje. Utalentowana ulubienica widzów doprowadziła Justynę Steczkowską do łez, a słowa Barona mówią same za siebie. Spodziewaliście się takiej reakcji po jednej z najostrzejszych trenerek show? "The Voice of Poland": Uczestniczka doprowadziła Justynę Steczkowską do łez! Ten moment w 12. edycji "The Voice of Poland" fani programu z pewnością zapamiętają na długo, a wszystko za sprawą Marty Burdynowicz. Uczestniczka, która podczas przesłuchań w ciemno odwróciła fotele wszystkich jurorów i ostatecznie trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej, pojawiając się na scenie zaskoczyła samą gwiazdę! Zobacz także:   "The Voice od Poland": Justyna Steczkowska zaskoczyła niespodzianką po bitwie Marty i Wiktora!  W nokaucie uczestniczka zaśpiewała utwór „I’ll Never Love Again” Lady Gagi & Bradley’a Coopera, w sekundę doprowadzając Justynę Steczkowską do łez. Jurorka show, która uznawana jest za najbardziej ostrą z trenerek nie była w stanie ukryć swojego wzruszenia, a Tomson natychmiast pośpieszył jej z chusteczkami. Spodziewaliście się, że Marta Burdynowicz, która przez internautów została okrzyknięta polską Adele, wywoła aż takie emocje? Komentarz Barona mówi sam za siebie. Zobacz także:   "The Voice of Poland": Spięcie jurorów i mocne słowa Piekarczyka: "Czołówka polskiej estrady niszczy piosenki" Podczas przesłuchań w ciemno o Martę Budynowicz walczyli wszyscy trenerzy. Czyżby...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik