Oto finaliści "The Voice Kids" z drużyny Cleo
mat. prasowe
TV-Show

"The Voice Kids": Oto finaliści z drużyny Cleo! Dokonała słusznego wyboru? Fani zachwyceni Karoliną Szostak! 

Kto w The Voice Kids 4 z drużyny Cleo przeszedł do finału?

Za nami pierwsze bitwy czwartej edycji "The Voice Kids". Jako pierwsi na scenie zmierzyli się uczestnicy z drużyny Cleo. W walce o finał stanęło aż 18 utalentowanych, młodych artystów. Awansować mogła tylko trójka. Kogo wybrała jurorka? Zobaczcie!

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

"The Voice Kids 4": Oto finaliści z drużyny Cleo! 

Decyzją Cleo do wielkiego finału awansowali Karolina Szostak, Tatiana Kopala i Igor Konieczny. Tatiana, w bitwie z Piotrem i Zosią, zaśpiewali „Małgośkę” Maryli Rodowicz. Igor pokonał w bitwie Sandrę i Krystiana, wykonali hit Eda Sheerana „Photograph”, zaś Karolina wypadła najlepiej w utworze „Shallow” Lady GaGi, pokonując w bitwie Kubę i Oliwię. 

Oto finaliści
mat. prasowe

Z kolei w "Sing Offie" najbardziej wszystkich widzów zachwyciła Karolina, która wykonała hit Kayah "Nie ma, nie ma Ciebie". Fani show byli pod jej wielkim wrażenie, podobnie jak jurorzy:

Karolina zdecydowanie moja faworytka z tej grupy... Rewelacyjny głos! Kiedy zaśpiewała "Nie ma, nie ma Ciebie" miałam ciarki na całym ciele 🙂 Mam nadzieje, ze zajdzie daleko!

 

Wszystkie dzieciaczki świetne, ale najlepiej zaśpiewała moim zdaniem Karolina, zarówno pierwszą, jak i drugą piosenkę . Świetny głos

 

Wszyscy śpiewali pięknie. Najbardziej podobała mi się Karolina. Igor też mnie urzekł. Tatiana z kolei ma niespotykany głos.

 

Mam nadzieje ze Karolina wejdzie do ścisłego, jako jedyna mnie urzekła w 100%. Bitwa z nią to było złoto.

To tylko kilka z dziesiątek zachwytów na finalistami show i przede wszystkim Karoliną. Czy ma szansę wygrać cały program?

Oto finaliści
mat. prasowe

Zobacz także
Viki Gabor podczas nagrywania The Voice z finalistami

"The Voice Kids": Viki Gabor była o włos od wygranej! Czy ma kontakt ze zwyciężczynią?

Łucja Kamalla w The Voice Kids

"The Voice Kids 4". Ten występ zszokował jurorów! Ta nastolatka przebije oryginalnością Roxie Węgiel i Viki Gabor?!

 

Uczestnicy "The Voice Kids" z jurorami
Mat. prasowe
TV-Show
Kto przeszedł do ścisłego finału "The Voice Kids"? Zaskakująca decyzja jurorów!
Pierwszy finał czwartek edycji "The Voice Kids" już za nami! Kto wygra główną nagrodę w jednym z najpopularniejszych talent show w Polsce?

Czwarta edycja " The Voice Kids " dostarczyła jej widzom i jurorom ogromnych emocji. Utalentowane dzieci, które wystąpiły na scenie uwielbianego programu, już w pierwszych odcinkach, wielu doprowadziły do łez . Dziś mogliśmy zobaczyć występy najlepszych z najlepszych i dotarliśmy do najbardziej wyczekiwanego momentu - wielkiego finału! Dawid Kwiatkowski, Cleo, a może Tomson i Baron - który z jurorów może pochwalić się muzycznym wychowankiem, który wygrał najnowszą edycję "The Voice Kids"? Finał "The Voice Kids" Finałowy odcinek czwartej edycji "The Voice Kids" otworzył wspólny występ jurorów i jego utalentowanych uczestników, podczas którego zaśpiewali utwór "Rzuć to wszystko co złe" Zbigniewa Wodeckiego. Nie mamy wątpliwości, że ten wykon doprowadził wielu widzów do łez, zresztą podobnie jak to, co wydarzyło się w dalszej części programu. Jako pierwsi swoje talenty zaprezentowali reprezentanci drużyny Cleo . Karolina zaśpiewała "Wielką Wodę" Maryli Rodowicz, Igor "Peron" Jamala, a Tatiana "We are the champions" zespołu Queen. Choć wszystkie występy zebrały liczne brawa, do kolejnej rundy przeszła... Tatiana. Z kim będzie musiała się zmierzyć?  Kiedy przyszedł czas na drużynę Dawida Kwiatkowskiego , jako pierwsza wystąpiła Natalia z piosenką "Lustro" Edyty Górniak. Utwór z bajki "Mulan" wszystkich nas przeniósł do dziecięcych lat, a kiedy na scenie pojawił się Olek, trudno było wyjść z podziwu. Chłopiec nie tylko zaśpiewał, ale i zagrał na skrzypcach, a jurorzy stwierdzili, że poradził sobie z utworem lepiej niż jego autor - Sam Smith. Występ Zosi doprowadził Cleo do łez! "Do ciebie mamo" Violetty Villas w wykonaniu dziewczynki zebrał gromkie brawa, a ona sama...

Finał The Voice Kids - Sara, Olek i Tatiana
Instagram
TV-Show
Finał The Voice Kids! Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję show TVP
Finał The Voice Kids! Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję show TVP

Za nami finał  " The Voice Kids "! W finałowej rozgrywce czwartej serii programu, w sobotni wieczór na żywo zaprezentowały się niezwykle utalentowane dzieciaki -  Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona, Tatianę Kopalę z drużyny Cleo i Olka Klembalskiego z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Kto wygrał dziecięcą edycję słynnego muzycznego show? Zobaczcie.  Zobacz także:   Finał "The Voice Kids": Widzowie rozczarowani decyzją jurorów. "Powinna być w finale"! Finał "The Voice Kids" relacja, kto wygrał Już od początku nie zabrakło mocnych akcentów. Najpierw finaliści wspólnie z treneraim wykonali 'Podróż w krainę baśni" z repertuaru Małgorzty Ostrowskiej. Potem na scenę wkroczyła Sylwia Grzeszczak ze swoją najnowszą piosenką "Prawda o nas".  Indywidualne występy finałowe rozpoczęła Tatiana , z bardzo wymagającą piosenką Janis Joplin „Piece of my Heart”.  Dawid zaniemówił: - Nie umiem mówić, a na pewno nie potrafiłbym jakbym się tak wspaniale wydarł - mówił.  - Ty jesteś skarbem. Dysponujesz takim warsztatem, brawo - zachwycał się Baron. - Tatianka ma 10 lat. Jestem tak z ciebie dymna i cieszę się, że tak ryknęłaś na koniec. Z małego kotka wyszła lwica rasowa - cieszyła się Cleo. Aleksander Klembalski z drużyny Dawida zaśpiewał Hallelujah, nastrojową kompozycję Leonarca Cohena. - Jestem oczarowana od samego początku. Jestem zakochana w twoich falsetach. - Widzę w tobię przepiękną ewolucję z chłopaka, który wie jak śpiewać... ty już się stajech chłopie facetem - podsumował Aleksandra starszy Aleksander, czyli Baron. - Po tym wystepie zrozumiałem ile jeszcze przed tobą - mówił Dawid. Na koniec...

Gabrysia Marszał w The Voice Kids
Facebook The Voice Kids TVP
TV-Show
Gabrysia Marszał skradła serca wszystkich jurorów "The Voice Kids"! Jej brat bliźniak wystąpił w poprzedniej edycji show! 
Gabrysia Marszał skradła serca wszystkich jurorów "The Voice Kids"! Jej brat bliźniak wystąpił w poprzedniej edycji show! 

Gabrysia Marszał zachwyciła swoim głosem w "The Voice Kids" ! Siostra bliźniaczka Kamila z trzeciej edycji muzycznego talent-show- Kamil trafił wówczas do drużyny Cleo- zaśpiewała piosenkę z repertuaru Christiny Aguilery i sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele jurorów. Do której drużyny trafiła Gabrysia? Gabrysia wygra najnowszą edycję "The Voice Kids"?  Dziś wieczorem, w sobotę 13 marca, poznaliśmy kolejnych uczestników najnowszej edycji "The Voice Kids" Na scenie zaśpiewała m.in. Gabrysia Marszał. Utalentowana dziewczynka zachwyciła wszystkich jurorów, którzy chcieli, żeby trafiła do ich drużyny. Gabrysia zaśpiewała piosenkę z filmu "Mulan".  Wiesz kto śpiewał tę piosenkę po polsku? Zuzia (Jabłońska przyp. red.) która stała na tej scenie chwilę temu, a pare sezonów temu utwierdziła się w przekonaniu, że śpiewanie to jej powołanie- mówił Aleksander Baron.  Baron i Tomson przypomnieli Gabrysi, że Zuzia Jabłońska występując kiedyś w "The Voice Kids" wybrała ich drużynę. Czy podobnego wyboru dokonała również Gabrysia? Dziewczynka zdecydowała, że chce trafić do drużyny Dawida Kwiatkowskiego! Serce podpowiada mi... Dawid- powiedziała szczęśliwa Gabrysia.  Dawid Kwiatkowski był zachwycony. Dziękuję ci potrójnie, bo sprawiłaś, że moja drużyna wzbogaciła się o wspaniały, ale to jaki wspaniały głos- mówił juror.  Posłuchajcie, jak zaśpiewała Gabrysia Marszał! Pamiętacie jej brata bliźniaka z poprzedniej edycji "The Voice Kids"? Zobacz także:  "The Voice Kids 4": Przez lata walczył z nowotworem mamy, niedawno przeżył jej śmierć. Krystian Gontarz wraca do hitu TVP Gabrysia Marszał zachwyciła wszystkich...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner