Za nami ćwierćfinał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Decyzją widzów z show pożegnali się Natalia Janoszek i Rafał Maserak, którzy byli faworytami jurorów. Poniedziałkowy werdykt wywołał mnóstwo kontrowersji. Czy bollywoodzka aktorka ma żal, że jej przygoda z programem skończyła się tuż przed wielkim finałem? Zobaczcie zdjęcia paparazzi, zrobione tuż przed studiem, gdzie odbywa się "Taniec z Gwiazdami"!

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Gwiazdy po odcinku [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

W poniedziałkowym ćwierćfinale "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie zobaczyliśmy już tylko cztery pary, z których odpadła jedna. Padło na wysoko ocenianą Natalię Janoszek, której partnerował Rafał Maserak. Jeden z występów tej pary został oceniony na 40 punktów, jednak widzowie nie dali im szansy na walkę o finał. Jak skomentował to sam Maserak?

W tym programie nie chodzi o taniec, jak się możemy przekonać. Natalia była najlepszą gwiazdą tańczącą w tym programie, ale takie są realia - mówił Rafał podczas relacji live na Instagramie show.

Janoszek, która robi wielką karierę w Bollywood, zaznaczyła, że udział w show był najlepszą przygodą w jej życiu i ma zamiar kontynuować naukę tańca:

Spełnienie moich marzeń i najlepsza przygoda w moim życiu - powiedziała Natalia.

Na zdjęciach paparazzi tuż po odcinku Natalia Janoszek wyglądała jednak na szczęśliwą i uśmiechniętą, a odpadnięcie z show chyba nie popsuło jej humoru! Inaczej zareagowali widzowie, którzy są oburzeni taką decyzją!

Do kolejnego etapu awansował Jacek Jelonek, którego w programach na żywo zawsze wspiera ukochany, Oliwer Kubiak. Tak, dobrze widzicie, model jest nieco brudny na twarzy, ale to tylko charakteryzacja do jednego z występów.

Zobacz także

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli dwa razy! Jak ocenili ich jurorzy?

Ilona Krawczyńska, część duetu sióstr ADiHD, opuszczała studio "Tańca z Gwiazdami" chyba w nienajlepszym humorze, mimo najwyższych not od jurorów w poniedziałkowym odcinku.

Choć jurorzy najsłabiej ocenili popisy Wiesława Nowobilskiego z "Nasz nowy dom", kierownik budowy awansował do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Na nagraniach towarzyszyła mu żona, Barbara.

Paulinie Sykut, prowadzącej "Taniec z Gwiazdami", towarzyszył mąż, Piotr.

W świetnym humorze studio opuszczała również Wiktoria Gąsiewska, która prowadzi kulisy "Tańca z Gwiazdami". Róża od tajemniczego wielbiciela?

Reklama

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu są razem? Na ten moment czekało wielu fanów

Reklama
Reklama
Reklama