"Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment wypominał Sylwii Lipce, że jest gruba, gdy ta walczyła z anoreksją
Pawel Wodzynski/East News, Instagram/sylwialipka_music
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment wypominał Sylwii Lipce, że jest gruba, gdy ta walczyła z anoreksją

Sylwia Lipka po dwóch latach zdobyła się na szczere wyznanie. "Wpadłam w histerię" - wspomina traumatyczne przeżycia z prób do "Tańca z gwiazdami". A wszystko przez Jana Klimenta!

Sylwia Lipka wyznała, że nie wspomina dobrze udziału w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka padła ofiarą okropnego komentarza ze strony tancerza, kąśliwie komentującego jej aparycję. Artystka usłyszała, od niego, że jest... za gruba. Dla piosenkarki było to szczególnie bolesne, ponieważ dopiero co uporała się z anoreksją. Dopiero teraz Sylwia odważyła się opowiedzieć fanom swoja historię. 

Czy Sylwia Lipka pojawi się jesienią w "Tańcu z Gwiazdami"? Wiemy!

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Lipka usłyszała, że jest za gruba od jednego z tancerzy show

Sylwia Lipka była obok Edyty Zając i Julii Wieniawy pretendentką do wygrania "Tańca z Gwiazdami". Pomimo, że świetnie czuła się w swojej parze z Rafałem Maserakiem, z którym zajęła wysokie miejsce w show przyznała, że nie wspomina dobrze czasu spędzonego z osobami pracującymi na planie. Ostatnio Sylwia opowiedziała swoim fanom o tym jak została potraktowana przez pewnego tancerza. Gwiazda za pośrednictwem TikToka przyznała, że chodzi o Jana Klimenta, który zasłynął już z kontrowersyjnej wpadki na planie Tańca z Gwiazdami".

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania"

Sylwia Lipka o nazwana grubą przez tancerza w TzG
Instagram/sylwialipka_music

Sylwia Lipka wyznała, że po długiej walce z anoreksją wreszcie dobrze czuła się w swoim ciele. Do czasu przykrej sytuacji w garderobie.

- W 2020 r. udało mi się pokonywać powoli anoreksję i byłam z tego powodu bardzo bardzo szczęśliwa i bardzo bardzo dumna z siebie, ponieważ ten dziad dosyć mocno mnie wykończył, ale w każdym razie przybierałam na wadze - zaczęła. 

Jan Kliment wytknął Sylwii, że jest za gruba. Obraźliwy komentarz w jej stronę wstrząsnął uczestniczką show. 

- Jedna z uczestniczek mówi: "Jejku, ja to bym mogła przybrać troszkę na wadze, bo jestem taka chudziutka jak wieszak". I absolutnie mnie to nie dotyczyło, ale jeden z tancerzy się odezwał i powiedział: "Ty, to Sylwia ci odda, ona jest taka gruba, że jeszcze jej zostanie"- dodała.

Sylwia przyznała, że "żart" tancerza był dla niej szczególnie bolesny z uwagi na to co przeszła w związku z zaburzeniem odżywiania. Jej reakcja była natychmiastowa.

- Wpadłam w histerię najzwyczajniej w świecie. Nie wiedziałam co mam zrobić, zaczęłam płakać, krzyczeć i mówić mu, że nigdy ma nie komentować mojego wyglądu. A to był facet, który miał, no nie wiem, ponad 50 lat, stary dziad- wyznała.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej"

Sylwia Lipka o nazwana grubą przez tancerza w TzG
Instagram/sylwialipka_music

Sylwia wyznała, że najbardziej zabolał ją brak reakcji ze strony innych uczestników show. 

- W tej histerii zaczęłam szukać moich starych zdjęć, chciałam mu pokazać po prostu, jak niedawno wyglądałam, jak bardzo mnie zranił tym, co on właśnie w tym momencie powiedział. I wiecie co w tym wszystkim było najgorsze? Że nikt nie powiedział: "Ej stary przegiąłeś, weź ją przeproś, czy coś takiego". Wszyscy zaczęli mi mówić, że ja przesadzam, i że to tylko żarty, i że mam nie brać tego do siebie - opowiedziała.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" nie zamierzała kryć oburzenia. Wytłumaczyła wszystkim powód swojej reakcji. Wyznała fanom, że nie doczekała się także żadnych przeprosin ze strony tancerza, a jego słowa odbiły się na jej psychice.

- A ja mówię: Jak mam tego nie brać do siebie, skoro ja dopiero co starałam się wyjść z zaburzeń odżywiania, a ten typ do mnie z takim komentarzem?. Naprawdę to było dla mnie tak raniące, że nie macie pojęcia. W każdym razie ten mężczyzna mnie nigdy nie przeprosił, a wręcz potem na reszcie prób mówił, jaki to jest zraniony, że ktoś mu się postawił. Jeśli mam być szczera, to bardzo często do tej pory szumią mi te słowa w głowie - wyznała. 

Sylwia Lipka o nazwana grubą przez tancerza w TzG
Instagram/sylwialipka_music

Choć na TikToku nie pada konkretne nazwisko, to w rozmowie z "Pudelkiem" Sylwia Lipka przyznała, że tancerzem, o którym opowiedziała w filmie był Jan Kliment. Dodała także, że to nie pierwszy raz, kiedy usłyszała od niego przykre uwagi w stronę uczestniczek show. Ofiarą kąśliwego komentarza ze strony tancerza na temat wagi  padła także Julia Wieniawa.

- Przy mnie raz zwrócił uwagę Julii Wieniawie, że wystaje jej "brzuszek" w obcisłej, białej sukience. Zwróciła mu uwagę, że ma nigdy nie wypowiadać takich uwag w stronę kobiety - wyznała Sylwia Lipka.

Niestety problem "bodyshamingu" jest bardzo aktualny i szczególnie spotykany w branży show-biznes. Jan Kliment do tej pory nie skomentował sytuacji  z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci jednak nie zostawili na nim suchej nitki! 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jan Kliment komentuje swoje wulgarne zachowanie po finale! Przeprosił?

@sylwialipka

Biłam się z myślami, czy Wam to tutaj udostępnić

♬ dźwięk oryginalny - sylwia mia lipka 🎶
Sylwia Lipka
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania" 
"Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania" 

W dzisiejszym odcinku " Tańca z Gwiazdami " Sylwia Lipka zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. W przeszłości przeszła na radykalną i niezdrową dietę. Niezadowoleniem ze swojego wyglądu podzieliła się wówczas w sieci:  Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie. Te słowa okazały się być dramatyczne w skutkach, ponieważ wiele fanek młodej gwiazdy zaczęło próbować odchudzać się w ten sam sposób. Sylwia Lipka, wspominając to, jaki efekt spowodowały jej słowa nie potrafiła powstrzymać łez.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę Sylwia Lipka o zaburzeniach odżywania  Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen był zwrotów akcji. Z show odpadły aż dwie pary, a zupełnie inna została przywrócona przez produkcję. Nie zabrakło również wpadki Anny Karwan a Julia Wieniawa i Sylwia Lipka płakały na wizji.  Sylwia Lipka zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. Opowiedziała o swoim niezdrowym odchudzaniu.  Przed drugim tańcem Sylwia Lipka zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Przyznała, że wpędziła swoje fanki w zaburzenia odżywiania, ponieważ nie zwróciła uwagi na to, co mówi w sieci:   Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie. Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania. Od tamtej chwili wiem, że muszę bardziej uważać na to, co mówię. Jednym z moich największych błędów było powiedzenie tych słów " jak mogłam kiedyś tak wyglądać".  Sylwia Lipka dodała, że zrozumiała dla jak wielu osób jest inspiracja i jako idolka młodych musi brać odpowiedzialność za swoje...

Taniec z Gwiazdami: wpadka Anny Karwan i łzy Julii Wieniawy i Sylwii Lipki
Instagram
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę
"Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Wielki finał " Tańca z Gwiazdami " zbliża się wielkimi krokami. Na parkiecie walczyło dziś tylko cztery pary, które wciąż rywalizują ze sobą o "Kryształową Kulę".  Z powodu niepokojącej sytuacji epidemiologicznej produkcja postanowiła zrealizować dzisiejszy odcinek bez udziału publiczności i mediów. Okazuje się, że z powodu niepokojących objawów dziś wieczorem w show nie mogli wziąć udziału Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Tym samym nie będą walczyć już o zwycięstwo i mają nadzieję, że pojawią się gościnnie na finale. Nie pojawił się także Jan Kliment, którego w duecie z Anną Karwan zastąpił Kamil Kuroczko. Piosenkarka podczas drugiego tańca zaliczyła wpadkę a Sylwia Lipka i Julia Wieniawa popłakały się na wizji. Jak zakończył się dzisiejszy odcinek? Kto musiał pożegnać się z "Tańcem z Gwiazdami"?  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Julia Wieniawa popłakała się w "Tańcu z Gwiazdami" W dzisiejszym odcinku na parkiecie pojawili się goście specjalni. Z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino wystąpiła zwyciężczyni drugiej edycji Agnieszka Sienkiewicz. Za swój taniec otrzymali wysoką notę ponieważ aż 27 punktów. Przed drugim tańcem Julia Wieniawa popłakała się na wizji. Przyznała, że bardzo bolą jej nienawistne komentarze na jej temat:  Jestem po prostu zwykłą dziewczyną, którą słowa też bolą, ale nie tylko w internecie. Najgorsze komentarze są te jak ludzie mówią, że ktoś mi coś dał, że ktoś mi coś załatwił, że nie mam talentu, że nie powinnam czegoś robić, za coś się zabierać. Nie tylko ja tak mam. Wszyscy oceniają wszystkich na podstawie pozorów i zapominają, że za tą maską...

Sylwia Lipka z powodu koronawirusa zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Taniec z Gwiazdami. Sylwia Lipka ma koronawirusa? To koniec jej przygody z programem? Mamy komentarz rzecznika stacji 
Taniec z Gwiazdami. Sylwia Lipka ma koronawirusa? To koniec jej przygody z programem? Mamy komentarz rzecznika stacji 

Dzisiejszy odcinek " Tańca z Gwiazdami " znowu zapowiada się bardzo nerwowo. W sieci pojawiła się informacja, że Sylwia Lipka zaraziła się koronawirusem. Materiał opublikowany przez wokalistkę bardzo szybko został skasowany, a sama zainteresowana nie skomentowała sprawy. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem Polsatu w sprawie udziału Sylwii Lipki w "Tańcu z Gwiazdami". Co dalej z tanecznym show?  Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami Sylwia Lipka ma koronawirusa?! Jakie jest ryzyko, że zaraziła innych uczestników? Sylwia Lipka nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" z powodu koronawirusa?  To zdecydowanie nie jest szczęśliwa edycja dla całej ekipy "Tańca z Gwiazdami". Wiosną show musiało zostać odwołane w powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem. Jesienią program został wznowiony w niemalże nienaruszonym składzie. Niestety w zeszłym tygodniu z powodu zarażenia koronawirusem z udziału w wyścigu po "kryształową kulę" musiał zrezygnować Bogdan Kalus. Na kwarantannie przebywa również jego żona oraz dwóch tancerzy "Tańca z Gwiazdami" - Jan i Lenka Klimentowie. Związku z chorobą Anna Karwan musiała zatańczyć z nowym partnerem.  Z powodu rezygnacji z show Bogdana Kalusa, do programu powrócił Sylwester Wilk, który z powodu problemów zdrowotnych zrezygnował w czwartym odcinku aktualnej edycji. Jednak wygląda na to, że to nie koniec problemów w programie spowodowanych pandemią. Jak informuje Pudelek.pl, na profilu na Tik Toku Sylwia Lipka poinformowała, że poddała się obowiązkowym testom na obecność koronawirusa, które dały pozytywny wynik. Materiał jednak szybko zniknął z sieci. Wokalistka do tej pory nie wypowiedziała się na ten temat.  Skontaktowaliśmy się z Tomaszem Matwiejczukiem, rzecznikiem stacji z prośbą o komentarz w sprawie. Czy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik