Sylwia Lipka
East News

"Taniec z Gwiazdami": Zapłakana Sylwia Lipka o swojej niezdrowej diecie: "Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania" 

Sylwia Lipka
East News

W dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sylwia Lipka zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. W przeszłości przeszła na radykalną i niezdrową dietę. Niezadowoleniem ze swojego wyglądu podzieliła się wówczas w sieci: 

Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie.

Te słowa okazały się być dramatyczne w skutkach, ponieważ wiele fanek młodej gwiazdy zaczęło próbować odchudzać się w ten sam sposób. Sylwia Lipka, wspominając to, jaki efekt spowodowały jej słowa nie potrafiła powstrzymać łez. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Sylwia Lipka o zaburzeniach odżywania 

Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen był zwrotów akcji. Z show odpadły aż dwie pary, a zupełnie inna została przywrócona przez produkcję. Nie zabrakło również wpadki Anny Karwan a Julia Wieniawa i Sylwia Lipka płakały na wizji. Sylwia Lipka zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. Opowiedziała o swoim niezdrowym odchudzaniu. 

Przed drugim tańcem Sylwia Lipka zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Przyznała, że wpędziła swoje fanki w zaburzenia odżywiania, ponieważ nie zwróciła uwagi na to, co mówi w sieci:  

Kiedyś powiedziałam, że wyglądam jak masakra. Schudłam wtedy na bardzo niezdrowej diecie. Wpędziłam dużo osób w zaburzenia odżywiania. Od tamtej chwili wiem, że muszę bardziej uważać na to, co mówię. Jednym z moich największych błędów było powiedzenie tych słów " jak mogłam kiedyś tak wyglądać". 

Sylwia Lipka dodała, że zrozumiała dla jak wielu osób jest inspiracja i jako idolka młodych musi brać odpowiedzialność za swoje słowa. W przeszłości udało jej się schudnąć aż 12 kilogramów! Z rozmiaru 38 schudła do rozmiaru 34/32. O szczegółach swojej diety opowiedziała w rozmowie z Party.pl. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa wrócą do programu? Wszystko już wiadomo!

Sylwia Lipka popłakała się w "Tańcu z Gwiazdami". Wyznała, że przez mówienie o swojej niezdrowej diecie wpędziła w zaburzenia odżywiania swoje fanki. 

Taniec z gwiazdami
East News

Sylwia Lipka na niezdrowej diecie schudła ponad 12 kg. 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Sylwia Lipka
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48