Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Smutna Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji. Zdjęcia paparazzi

Gwiazda "Gogglebox" odpadła z tanecznego show Polsatu. Po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Sylwia Bomba i Jacek Jeschke długo rozmawiali o tym, co się wydarzyło.

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowo trudny dla Sylwii Bomby. Niestety, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w ćwierćfinale musiała pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Sylwia nie potrafiła ukryć emocji i łez przed kamerami, ale w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojego tanecznego partnera, Jacka Jeschke. To właśnie w jego towarzystwie Sylwia Bomba po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" wybrała się do jednej z warszawskich restauracji. Zobaczcie zdjęcia paparazzi! 

Anna Powierza radzi Sylwii Bombie: "chwilowe sukcesy okupione są porażką"

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke odreagowali odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami"

W miniony poniedziałek widzowie Polsatu zobaczyli ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami". W programie wystąpiły cztery pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Niestety, najmniej głosów otrzymała Sylwia Bomba, która po jednym ze swoich występów usłyszała gorzkie słowa od Iwony Pavlović.

Trochę nie masz tego drygu do tańca - powiedziała jurorka.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba zalana łzami po ćwierćfinale. Ledwo mówiła

Smutna Sylwia Bomba po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke odpadli z "Tańca z Gwiazdami", a celebrytka nie potrafiła opanować łez. Po zakończonym programie emocje nie opadały, dlatego taneczna para postanowiła odreagować i wyskoczyć do jednej z modnych knajp. Na zdjęciach paparazzi widać, że gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i Jacek Jeschke długo ze sobą rozmawiali.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" Sylwia Bomba jest zła na Iwonę Pavlović? "Bomba wybuchła"

Sylwia Bomba w szarej bluzce

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w restauracji spotkali się ze znajomymi i partnerką tancerza, Hanną Żudziewicz. Widać, że wieczorne wyjście w dobrym towarzystwie sprawiło, że Sylwia Bomba znów zaczęła się uśmiechać. 

Zobacz także: Sylwia Bomba ostro o retuszu zdjęć Małgorzaty Rozenek: "oj poniosło ją"

Sylwia Bomba w towarzystwie znajomych wychodzi z restauracji

 

Jacek Szawioła z psem
Newsy
Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" dla swojego pieska złamał przepisy ruchy drogowego?
Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" złamał przepisy ruchu drogowego, żeby jego ukochana suczka mogła się załatwić?

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" złamał przepisy ruchu drogowego, żeby jego ukochana suczka mogła załatwić swoją potrzebę? Spórzcie tylko na najnowsze zdjęcia gwiazdora hitowego programu TTV. Paparazzi uwiecznili, jak Jacek Szawioła wybrał się do jednej z modnych warszawskich restauracji, a w pewnym momencie zabrał swoją suczkę Amiszkę na krótki spacer...  Gwiazdor "Gogglebox" z psem na ulicy "Googlebox. Przed telewizorem" od kilku lat jest prawdziwym hitem TTV. W show wyłonieni na castingach bohaterowie oglądają popularne programy i komentują je. Uczestnicy "Gogglebox" zyskali ogromną popularność i sympatię widzów. W programie pojawiają się m.in. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Agnieszka Kotońska czy Izabela Zeiske. Do grona komentujących należy również Jacek Szawioła, który przed kamerą występuje z Mariuszem Kozakiem- razem tworzą naprawdę szalony duet!  Ostatnio paparazzi "przyłapali" Jacka Szawiołę w jednej z warszawskich restauracji. Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" zabrał swoją ukochaną suczkę, którą nazwał Amiszka, na spotkanie ze znajomą. W pewnym momencie Jacek Szawioła zabrał pieska na trawnik- żeby jednak tam dojść, musiał przejść przez ulicę, gdzie nie było pasów dla pieszych. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" podkreśliła swoją figurę seksownym strojem kąpielowym! Wiemy gdzie i za ile go dostaniecie! Jacek Szawioła z psem. Amiszka to ukochana suczka, która trafiła do domu gwiazdora "Gogglebox" w październiku 2019 roku.  

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?
"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?

W programie "Taniec z gwiazdami" nie brakuje emocji nie tylko z powodu tanecznych popisów gwiazd, ale także z powodu panującej pandemii koronawirusa. Niestety w ćwierćfinale programu zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka - na niedługo przed piątkowym odcinkiem okazało się, że obydwoje są zarażeni koronawirusem. W tanecznej rywalizacji pozostali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, a także Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, którzy powrócili do show. Co się wydarzyło w dzisiejszym odcinku? Zobaczcie!  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce" "Taniec z gwiazdami". Co wydarzyło się w ćwierćfinale show? Ta edycja "Tańca z gwiazdami" zostanie zapamiętana na długo. Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, nabiera na sile i od kilku tygodni odnotowujemy rekordy zachorowań. Niestety wśród zakażonych osób są również uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta. W dzisiejszym odcinku, niestety, zabrakło kolejnej pary - Sylwii Lipki i Rafała Maseraka.  Z tego też względu w tanecznej rywalizacji w ćwierćfinale show zobaczyliśmy tylko trzy pary - Julię i Stefano, Sylwestra i Hanię oraz Edytę i Michała. Wszystkie pary wykonały po dwa tańce. W tym odcinku nikt nie usłyszał negatywnych komentarzy - jury było pod ogromnym wrażeniem wszystkich występów. Jednak największym uznaniem cieszyła się Julia Wieniawa , która brawurowo wykonała sambę oraz pięknego walca do wspaniałej muzyki z filmu "Trędowata". Tak prezentowała się punktacja w ćwierćfinale "Tańca...

Półfinaliści 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Kto musiał pożegnać się z programem?
Ogromne emocje w półfinale Tańca z Gwiazdami! Kto pożegnał się z programem?

Półfinał dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"  już za nami! W dzisiejszym odcinku tanecznego show Polsatu wystąpiły już tylko trzy pary. O wejście do finału walczyli Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Przypominamy, że tydzień temu z "Tańca z Gwiazdami" odpadły aż dwie pary: Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. A kto dziś pożegnał się z show?  Zobaczcie naszą relację z półfinału programu! Kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Tuż przed półfinałem Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Jak widać, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" cały czas mocno się wspierają!  W takim fajowym gronie być w półfinale @tanieczgwiazdami to czysta przyjemność :)))))))) @sandrakubicka @damiankordas - trzymam za nas wszystkich dziś !!!! Rozwalimy tę scenę !!! 💪💪💪- napisała aktorka.  Niestety, dziś jedna z gwiazd pożegnała się z programem. Kto zajął 3. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", a kto będzie walczył w wielkim finale? Zobaczcie naszą relację!  Dzisiejszy odciek został podzielony na trzy rundy. W pierwszej pary wykonają taniec, za który we wcześniejszych odcinkach otrzymali najmniej punktów. W drugiej rundzie uczestnicy zatańczyli z gwiazdami z poprzednich edycji. Po dwóch tańcach dowiedzieliśmy się, która para przeszła do finału! W trzeciej rundzie dwie pary walczyły o przejście do kolejnego odcinka.  Jako pierwsi zatańczyli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła pasodoble! Jak sobie poradzili? Było dobrze, było o wiele lepiej niż poprzednio. Dużo błędów dzisiaj było, ale kształty były o wiele lepsze-...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner