TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba zalana łzami po ćwierćfinale. Ledwo mówiła

Sylwia Bomba bardzo przeżyła fakt, że odpadła z "Tańca z Gwiazdami" tuż przed półfinałem. Podczas wywiadu nie potrafiła opanować łez. Zobaczcie, jak zareagowała.

To już koniec przygody Sylwii Bomby w "Tańcu z Gwiazdami". Decyzją telewidzów to właśnie gwiazda "Gogglebox" musiała pożegnać się programem tuż przed półfinałem. To było bardzo emocjonalne pożegnanie, a podczas udzielania wywiadu Sylwii Bombie trudno było opanować łzy. Na szczęście mogła wówczas liczyć na Jacka Jeschke. Koniecznie zobaczcie, co powiedziała nam Sylwia tuż po usłyszeniu werdyktu. 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Szczęśliwe Oliwia Bieniuk i Sylwia Bomba oraz zamyślona Kajra opuszczają studio programu

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba płacze po werdykcie 

Przygoda w "Tańcu z Gwiazdami" była dla Sylwii Bomby debiutem w innym programie niż "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda TTV bardzo otworzyła się w show i dała się poznać telewidzom z zupełnie innej strony. Pokochała wielogodzinne treningi, a ambicja i intensywne ćwiczenia doprowadziły ją aż do ćwierćfinału 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednak decyzją widzów Sylwia Bomba musiała pożegnać się z programem tuż przez półfinałem show. Werdykt był dla niej bardzo emocjonalny i nie potrafiła opanować łez. 

Emocje nie odpuściły również, gdy kamery telewizyjne przestały nadawać program. Poruszona Sylwia Bomba popłakała się przed kamerą Party.pl. wspominając niesamowitą taneczną przygodę w "Tańcu z Gwiazdami". Gdy nie była w stanie wydusić słowa, wsparł ją taneczny partner, Jacek Jeschke:  

- [Łzy - przyp. red.] zawsze się leją, jak się coś kończy. Mieliśmy nadzieję, że jeszcze trochę urwiemy... 
- Ale jak się kończy coś, to się zaczyna kolejny etap, wiec jak się zamykają jedne drzwi, to się otwierają drugie - dodała Sylwia Bomba
- Ja wierzyłem, że nam się uda, widziałem, że się Sylwia rozwija w tym programie, ale no i tak jestem bardzo z niej dumny, tyle ile tu przeszła... Naprawdę będzie miała dużo do wspominania bardzo dobrych chwil. 

Zobaczcie pełen wywiad z Sylwią Bombą po ćwierćfinale "Tańca z Gwiazdami". 

Zobacz także: Anna Powierza radzi Sylwii Bombie: "chwilowe sukcesy okupione są porażką"

Sylwia Bomba zalana łzami po ćwierćfinale Tańca z Gwiazdami
Party.pl

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner