Blanka Lipińska na planie Tańca z Gwiazdami
Piotr Molecki/East News
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Blanka Lipińska wystąpi w show Polsatu? Jest odpowiedź! 

Tuż przed finałem najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" Blanka Lipińska zdradziła, czy zobaczymy ją na parkiecie! Sprawdźcie, co napisała w sieci.

Blanka Lipińska weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest jednoznaczna odpowiedź autorki książki "365 dni"! Blanka Lipińska podczas relacji na InstaStories odpowiadała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się, czy przyjęłaby zaproszenie Polsatu do kolejnej edycji tanecznego hitu stacji. Jak zareagowała celebrytka? Sprawdźcie, jaką tajemnicę zdradziła autorka głośnej powieści erotycznej.

"Taniec z Gwiazdami" 13: Wiesław Nowobilski szczerze o wypadku. "Straciłem palce, ale mój syn jest zdrowy"

Blanka Lipińska pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"?

"Taniec z Gwiazdami" już od wielu lat przyciąga widzów przed telewizory. Początkowo program był emitowany w TVN, ale wiosną 2014 roku zadebiutował na antenie Polsatu. W tanecznym show stacji wystąpiła cała plejada gwiazd.  Do tej pory w programie zatańczyli m.in. Antoni Królikowski, Natalia Siwiec, Aneta Zając, Agnieszka Sienkiewicz, Natalia Szroeder, Beata Tadla czy Julia Wieniawa. Obecnie trwa dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami", która zakończy się już za tydzień, a dziś widzowie zobaczą półfinałowy odcinek w którym wystąpią: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. 

Fani "Tańca z Gwiazdami" z pewnością już teraz zastanawiają się, kogo zobaczymy w kolejnej edycji show Polsatu. Ostatnio Paulina Sykut sugerowała, że w trzynastej edycji być może zobaczymy Roksanę Węgiel, a teraz internauci zapytali Blankę Lipińską, czy chciałaby wystąpić w tanecznym programie. Jak odpowiedziała?

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk o przejściu do półfinału. "Muszę ciężko pracować"

Blanka Lipińska o
Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska podczas relacji na InstaStories pokazała pytanie od fanów, którzy dopytywali o jej udział w "Tańcu z Gwiazdami". Czy autorka książki "365 dni" przyjęłaby zaproszenie do tanecznego programu? 

Gdybyś miała propozycję z Tańca z Gwiazdami to czy byś się zdecydowała?- pytani internauci.

- Miałam i to parę razy. Więc odpowiedź chyba jest prosta- odpowiedziała Blanka Lipińska.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" Gorące zdjęcia dziewczyny Piotra Mroza - Agnieszka to znana modelka

Blanka Lipińska weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami? Odpowiedziała!
Instagram @blanka_lipinska

Jak widać, Blanka Lipińska wcale nie zamierza występować w "Tańcu z Gwiazdami". Żałujecie? 

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała gościnną sypialnię. Fani: "piękny ten grobowiec"

Blanka Lipińska pokazała łazienkę gościnną w swoim nowym mieszkaniu. Zobaczcie zdjęcia PRZED i PO remoncie
Instagram @blanka_lipinska

Oliwia Bieniuk o współpracy z mężem Natalii Siwiec
Instagram @oliwia.bieniuk @nataliasiwiec.official
TV-Show
Mąż Natalii Siwiec zajmuje się karierą Oliwii Bieniuk?! Nastolatka zabrała głos! 
Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skomentowała medialne doniesienia na swój temat. Mąż Natalii Siwiec został menadżerem Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk podczas relacji na InstaStories zareagowała na medialne doniesienia dotyczące jej rzekomej współpracy z mężem Natalii Siwiec. Czy Mariusz Raduszewski naprawdę będzie pomagał jej w show-biznesie? Jest zdecydowana odpowiedź nastolatki! Oliwia Bieniuk ma już dość plotek na swój temat. Sprawdźcie, co napisała o informacji o jej manadżerze.  Mariusz Raduszewski menadżerem Oliwii Bieniuk? Oliwia Bieniuk kilka miesięcy temu wkroczyła do polskiego show-bieznesu. Nastolatka zgodziła się przyjąć zaproszenie do najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" i wiadomo już, że wkrótce będzie walczyć o wielki finał tanecznego show. O córce Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno, a w mediach coraz częściej pojawiają się nowe doniesienia dotyczące pięknej celebrytki. Ostatnio magazyn "Na Żywo" informował, że Oliwia Bieniuk ma już menadżera, a jej karierą ma pokierować mąż Natalii Siwiec.   Mariusz Raduszewski miał rozmawiać o tym z Jarosławem Bieniukiem.  Gdy zaproponował, że zajmie się karierą jego córki, Bieniuk od razu się zgodził. On zawsze był pod wrażeniem tego, w jaki sposób Raduszewski wypromował swoją żonę- "Na Żywo" cytuje komentarz znajomej Jarosława Bieniuka.  Jak komentuje to Oliwia Bieniuk? Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie! Oliwia Bieniuk w relacji na InstaStories pokazała jeden z artykułów, w którym został poruszony temat jej współpracy z mężem Natalii Siwiec i zdecydowanie zaprzeczyła, że został jej menadżerem! hahahahah nie piszcie bzdur 😂 Nie mam menadżera!- napisała nastolatka. Nie było takiej sytuacji- dodała.  Zobacz także:   Oliwia Bieniuk debiutuje nie...

Adam Małysz z żoną, Izą
East News
TV-Show
Izabela Małysz w "Tańcu z gwiazdami". Media opublikowały listę uczestników show! 
Wiadomo już, kto weźmie udział w dwunastej edycji "Tańca z gwiazdami"! Kto ma szansę wygrać Kryształową Kulę? Według mediów to żona legendy skoków narciarskich!

Żona Adama Małysza przyjęła zaproszenie do "Tańca z gwiazdami"? Takie informacje opublikował portal pomponik.pl. Według doniesień portalu Iza Małysz jest kolejną gwiazdą, którą zobaczymy w dwunastej edycji programu Polsatu! Okazuje się, że żona byłego skoczka już kilka razy odrzucała propozycję występów w tanecznym show, ale teraz zdecydowała się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Z kim Iza Małysz będzie rywalizować? Pełna lista uczestników "Tańca z Gwiazdami" Już wkrótce wystartuje nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Uwielbiany przez widzów program za kilka tygodni wróci na antenę Polsatu, ale zmieni się pora emisji. Do tej pory taneczne show odbywało się w piątkowe wieczory, ale teraz zostanie przeniesione na poniedziałek i będzie rozpoczynać się o godzinie 20:00.  Jak już wiemy, w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią m.in. Oliwia Bieniuk i Kajra, żona Sławomira .  Teraz portal pomponik.pl informuje, że kolejną gwiazdą, którą zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" jest Izabela Małysz!  - Produkcja w wielu sezonach zabiegała o jej udział i wielokrotnie otrzymywała propozycje udziału w "Tańcu z gwiazdami". Teraz wszyscy są bardzo szczęśliwi, że wreszcie czas pozwolił jej na udział w show - zdradza źródło portalu. Jak informuje portal Iza Małysz zamyka listę gwiazd, które zobaczymy w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto wystąpi w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" Oliwia Bieniuk Denist Urubko Kinga Sawczuk Jerzy Wroński "Juras" Wojciech Węcławowicz Sylwia Bomba Radek Liszewski Kajra Piotr Mróz Izabela Małysz  Komu będziecie kibicować?  Zobacz także:   "Taniec...

Karolina Gilon i Maciej Dowbor na Polsat SuperHit Festiwal 2021
Piotr Matusewicz/East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Maciej Dowbor zdradził nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show Polsatu! 
Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 prowadzący zdradzili, kto wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". To znana piosenkarka!

Już po wakacjach ruszy kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jak już wiemy, w tanecznym show Polsatu wystąpią m.in. Oliwia Bieniuk, Kinga Sawczuk i Sylwia Bomba. Teraz z kolei poznaliśmy nazwisko kolejnej gwiazdy, która zaprezentuje się w "Tańcu z Gwiazdami". Maciej Dowbor podczas PolsatSuperHit Festiwal zdradził że w programie wystąpi Kajra! Kajra w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami" rozpocznie się jesienią br. Kilka tygodni temu okazało się, że nowy sezon uwielbianego przez widzów programu nie będzie już pokazywany w piątkowe wieczory- teraz show będzie emitowane w poniedziałki o godzinie 20:00. Przedstawiciele stacji jeszcze nie zdradzili wszystkich gwiazd, które zobaczymy w tanecznym show, ale teraz wiadomo już, że w "Tańcu z Gwiazdami" o Kryształową Kulę będzie walczyć żona Sławomira, Kajra! Wiadomość o udziale Kajry w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" prosto ze sceny w Sopocie przekazał Maciej Dowbor. Oficjalna informacja o udziale Kajry w "Tańcu z Gwiazdami pojawiła się już również na Instagramie. 📣💥 Podczas #polsatsuperhitfestiwal ogłosiliśmy kolejną gwiazdę 12. edycji @tanieczgwiazdami ⭐️ Kajra - Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentuje się do piosenki „Weselny pyton”?🥰- poinformowali producenci show polsatu           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik