Roksana Węgiel zachwyciła w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami", gdzie zaśpiewała swój najnowszy singiel pt. "Korona". Jak młoda wokalistka zaprezentowała się na scenie? Koniecznie zobaczcie zdjęcia. Chwilę po jej występie głos zabrała Paulina Sykut, czyżby potwierdziła udział nastoletniej gwiazdy w kolejnej edycji? Zobaczcie, co powiedziała przed kamerami!

Reklama

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Roksana Węgiel za kulisami show! Jak wyglądała?

Roksana Węgiel wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel tydzień temu pojawiła się za kulisami "Tańca z Gwiazdami", gdzie kibicowała uczestnikom podczas 5. odcinka. Miniony tydzień zakończył przygodę Kingi Sawczuk na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. W tym tygodniu Roksana Węgiel ponownie pojawiła się w studiu, tym razem jednak jako wielka gwiazda, której muzyczny występ mogli podziwiać telewidzowie.

Kilka dni temu Roxie Węgiel przyznała, że chętnie wzięłaby udział w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda gwiazda ma już na koncie jedno zwycięstwo w tanecznym programie "Dance Dance Dance". Zdecydowanie mogłaby być ciężkim przeciwnikiem w walce o "kryształową kulę" w "Tańcu z Gwiazdami". Czy jest szansa, że zobaczymy ją w roli uczestniczki w nadchodzących edycjach? Tego jeszcze nie wiadomo, tymczasem dzisiaj Roxie Węgiel była gościem specjalnym podczas odcinka poświęconego piosenkom zespołu "Abba".

TRICOLORS/East News

Roxie Węgiel zaprezentowała swój najnowszy singiel. pt "Korona", a tuż po jej występie głos zabrała Paulina Sykut:

Zobacz także

To była Roksana Wegiel, kto wie... może wystąpi niedługo u nas w innej roli?

Nastolatka już kilka dni temu przyznała, że podjęłaby się wyznania, czy wypowiedź Pauliny Sykut była małą zapowiedzią, że Roxie Węgiel jednak pojawi się w nowej edycji programu?

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Roksana Węgiel zaskoczyła zdjęciem z wakacji. Fani: "Odważnie"

Reklama

Roksana Węgiel na scenie "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała się w zjawiskowej mini sukience z ogromnymi, bufiastymi rękawami. Na parkiecie prezentowała się jak prawdziwa gwiazda. Całość stylizacji uzupełniła ciężką biżuterią i masywnymi workerami.

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama