Taniec z Gwiazdami: Iza Małysz pokazała, jak wspiera ją Adam Małysz
@stefanoterrazzino, Instagram/@izamalysz, Instagram
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Adam Małysz wspiera Izę Małysz przed występem! Zatańczy w kolejnej edycji?!

Iza Małysz już dziś zaliczy swój debiut na parkiecie 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak się okazuje, trenuje nawet w domu i to z Adamem Małyszem! "Lepiej jakoś ogarnia"

Pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy już dziś - 30 sierpnia o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat! Nowi uczestnicy z pewnością zapewnią widzom ogromne emocje, a wśród walczących o Kryształową Kulę znalazła się żona słynnego skoczka - Iza Małysz. Czyżby jednak nie była gotowa na swój debiutancki występ? Stres z pewnością jest ogromny, jednak na szczęście w przygodzie z hitowym show wspiera ją Adam Małysz, który - jak ocenia Iza Małysz - z niektórymi rzeczami radzi sobie o wiele lepiej niż ona! Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" pokazała wideo, na którym możemy zobaczyć taneczne popisy skoczka. Weźmie udział w kolejnej edycji uwielbianego programu?!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Adam Małysz wspiera Izę Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"

Uczestnicy 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" mają za sobą naprawdę intensywne tygodnie, pełne ciężkich prób na tanecznych salach i wielogodzinnych treningów. Jak się okazuje, przygotowania do programu są na tyle czasochłonne, że Iza Małysz - mówiąc o weselu córki - przyznała, że póki co, nie jest nawet w stanie pomagać jej w organizacji tego wyjątkowego dnia! Co więcej, ostatnio żona Adama Małysza zdobyła się na szczery wpis i wyznała, że w "Tańcu z Gwiazdami" jest jej naprawdę ciężko.

Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w Tańcu z Gwiazdami będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą... (...) Nie ukrywam, że jest mi ciężko. Każdego dnia tej wielkiej przygody wychodzę poza wiele moich stref komfortu - pisała żona Adama Małysza. 

Iza Małysz podkreśliła wtedy również, że w tych trudnych chwilach największym oparciem dla niej jest jej mąż, jednak dopiero teraz pokazała, jak wygląda wsparcie od Adama Małysza! Musimy przyznać, że takiego poświęcenia się nie spodziewaliśmy, bo jak się okazuje, słynny skoczek ćwiczy układy taneczne wraz z żoną, która postanowiła wszystko nagrać!

Iza Małysz opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowy filmik, na którym widzimy, jak Adam Małysz wykonuje pozy z tańców standardowych i jak przyznała żona skoczka - wychodzi mu to dużo lepiej niż jej!

- Mąż lepiej jakoś ogarnia „te ręce” w Standardzie, niż ja... 🤦🏻‍♀️ 😘  Mamy kandydata do następnej edycji..! 😁  - napisała Iza Małysz. 
- Pokaż paznokcie. Masz paznokcie? Masz? No dajesz, dajesz! Oooo, pięknie! Tak! - słyszymy, jak "trenuje" męża na filmiku. 

Musimy przyznać, że taneczne ruchy wychodzą Adamowi Małyszowi fenomenalnie! Czyżby faktycznie nasz skoczek miał pojawić się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Sportowiec oczarował nawet Stefano Terrazzino

Adam !! Bardzo dobrze!!! - napisał tancerz. 

Podobnego zdania byli również fani Adama Małysza i jego żony:

- No co, jak mistrz to mistrz..... we wszystkim.
- No nie. Od skoków do tańca tylko jeden krok😮.
- Najlepszy 🙌 cudowny pan Małysz nie do pokonania 👏👏🥂
- Mąż TO mistrz nie ma się co dziwić 😊😊😊
- W następnej edycji pan Adam 😁  - komentowali zachwyceni internauci.

A wy jak oceniacie taneczne popisy Adama Małysza? Chcielibyście zobaczyć skoczka w następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Jak widać sportowiec skrywa przed nami jeszcze niejeden swój talent i najwyraźniej taniec jest jednym z nich. To nagranie podbiło nasze serca i musimy przyznać, że taki wspierający mąż to prawdziwy skarb. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Ile zarabiają uczestnicy? Sylwester Wilk gorzko: "Nie za takie pieniądze"

Iza Małysz w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi przy boku Stefano Terrazzino. Słynny tancerz to ulubieniec widzów hitowego programu Polsatu, a w poprzedniej edycji tańczył z Julią Wieniawą. Czy z żoną Adama Małysza zajdzie równie daleko, co z jedną z największych gwiazd młodego pokolenia? O tym, jak owocne były ich ostatnie treningi przekonamy się juz dziś!

Iza Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Będziecie oglądać 12. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Na najbardziej rozgrzanym parkiecie w Polsce zobaczymy całą plejadę znanych osobistości, a niektórzy z fanów programu mają już swoich faworytów. Kto podbije serca widzów, jurorów i wygra tym razem? 

Uczestnicy 12. edycji
Instagram @tanieczgwiazdami

Adam Małysz odbiera Izę Małysz z treningu do "Tańca z gwiazdami"
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Adam Małysz odbiera żonę z treningu! Nowe zdjęcia paparazzi
Iza Małysz szlifuję formę do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Stefano Terrazzino. Z kolei Adam Małysz już wspiera żonę w tym wyzwaniu i odbiera ją z treningów. Zobaczcie, jak razem wyglądali!

Treningi do 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystartowały przed kilkoma dniami. Powoli produkcja show odsłania kolejne karty dotyczące nowej odsłony tanecznego show - wiadomo już, że Izabela Małysz zatańczy u boku prawdziwego weterana programu, czyli Stefano Terrazzino. Adam Małysz, jako wzorowy mąż odbiera żonę po wyczerpujących treningach tanecznych, a paparazzi właśnie przyłapali małżeństwo, kiedy to opuszczali budynek, w którym znajduje się sala taneczna. Jak wyglądali? Zobaczcie sami! Zobacz także:   Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza!   "Taniec z gwiazdami": Iza Małysz w towarzystwie męża opuszcza salę treningową Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa , "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę telewizji Polsat. Już za kilka tygodni w każdy poniedziałek będziemy śledzić taneczne popisy gwiazd, które staną do walki o Kryształową Kulę 12. edycji tanecznego show. Na parkiecie zobaczymy między innymi Sylwię Bombę z "Gogglebox" , Oliwię Bieniuk , Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend, a także żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz .  Już wiadomo, że Iza Małysz trenuje pod okiem Stefano Terrazzino . Czy utytułowany tancerz i kilkukrotny zwycięzca "Tańca z gwiazdami" daje żonie Adama Małysza wycisk na treningach? Zobaczcie sami, jak ostatnio nasz skoczek obierał swoją ukochaną po tanecznym treningu! Izabela Małysz tego dnia postawiła na czarny top, do którego dopasowała jasnobrązową marynarkę i krótkie spodenki w tym samym odcieniu. Całą stylizację dopełniały wygodne, białe, sportowe buty. Z kolei Adam Małysz wybrał jasnoniebieską koszulę, szare spodnie oraz granatowe trampki. Para prezentowała się bardzo elegancko i z klasą!  Adam Małysz jako...

Izabela Małysz w Tańcu z gwiazdami
Instagram/Izabela Małysz
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Już wiadomo z kim zatańczy Iza Małysz! To prawdziwy weteran show
Iza Małysz dostała utytułowanego i niezwykle utalentowanego tancerza, który już nie raz sięgnął po kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". Będą faworytami tanecznego show?

Iza Małysz to jedna z gwiazd 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Produkcja show już powoli odkrywa przed fanami kolejne ciekawostki na temat nowej odsłony tanecznego programu. Już oficjalnie potwierdzono, że Oliwia Bieniuk zatańczy z Michałem Bartkiewiczem. Z kolei teraz jeden z portali dotarł do informacji, z których dowiadujemy się, pod czyim okiem będzie trenować żona Adama Małysza. O tym tanecznym partnerze marzy każda gwiazda! Zobacz także:  Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza!   "Taniec z gwiazdami": Z kim zatańczy Iza Małysz? Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja "Tańca z gwiazdami" . Już jesienią zapowiadają się naprawdę ogromne emocje, na które fani tanecznego show czekali aż rok! Jak wiadomo, z powodu pandemii program nie pojawił się w wiosennej ramówce, dlatego widzowie z niecierpliwością oczekują na taneczne popisy gwiazd, które zobaczymy we wrześniu.  Wśród wirujących na parkiecie gwiazd zobaczymy między innymi Oliwię Bieniuk , Sylwię Bombę z "Gogglebox" , żonę Sławomira, Magdalenę Kajrę Kajrowicz , jak również żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz . To naprawdę gorące nazwisko i wielu fanów nie może się doczekać, aż zobaczy piękną żonę naszego utytułowanego skoczka w "Tańcu z gwiazdami".          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz) Zobacz także:   Oliwia Bieniuk pokazała nagranie z pierwszych zdjęć do "Tańca z gwiazdami". Petarda! Co więcej, już wiadomo, z...

Adam Małysz podarował narty Stefano Terrazzino
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Partner Izy Małysz otrzymał wymowny prezent od Adama Małysza! Co sugeruje?
Iza Małysz intensywnie trenuje przed "Tańcem z Gwiazdami" pod czujnym okiem Stefano Terrazzino. Adam Małysz postanowił obdarować go wymownym prezentem. Musicie to zobaczyć.

Iza Małysz i Stefano Terrazzino już za kilka dni postawią pierwsze kroki w walce o kryształową kulę. Tancerz "Tańca z gwiazdami" chętnie dzieli się na Instagramie nagraniami i zdjęciami z prób z żoną Adama Małysza. Para nie ukrywa, że ciężko pracuje, a treningi kosztują ich mnóstwo wysiłku. Iza Małysz chętnie podkreśla, że jej taneczny partner jest cierpliwym i bardzo dobrym nauczycielem. Nic więc dziwnego, że z okazji urodzin Stefano, został wyjątkowo doceniony przez Izę i Adama Małyszów. Para podarowała mu coś naprawdę wyjątkowego! Stefano Terrazzino chwali się prezentem od Adama i Izy Małysz "Moje nowe buty taneczne" Stefano Terrazzino w czwartek obchodził swoje 42. urodziny! Tancerz, który od wielu lat gości na parkiecie "Tańca z gwiazdami" tańczył z największymi polskimi gwiazdami i często to właśnie jego para zwyciężała taneczne show. W poprzedniej edycji Stefano był partnerem Julii Wieniawy , z którą dotrwali do samego finału! Aktualną taneczną partnerką Stefano Terrazzino w nowej edycji jest Iza Małysz, żona Adama Małysza . Gwiazda pilnie przygotowuje się do swojego pierwszego występu i śmiało przyznaje fanom, że praca na parkiecie jest bardzo trudna.  Iza Małysz codziennie spędza po kilka godzin na sali treningowej do  "Tańca z gwiazdami", czasami w tych przygotowaniach towarzyszy jej mąż, Adam Małysz. Para postanowiła docenić starania Stefano i z okazji jego urodzin, które tancerz także musiał spędzić na sali prób, obdarowali go czymś niezwykłym. Adam i Iza postanowili dać tancerzowi prezent prosto z góralskiej Wisły, czyli piękne, ręcznie robione narty z personalnym grawerunkiem. Na każdej z nich zostało napisane "Sto lat" a nawet krótkie życzenia z datą i podpisami Izy i Adama. Tancerz nie krył swojego...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner