Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia z synem Frankiem
Instagram @elkuchta
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwa pokazała nowe zdjęcie synka. Uroczy widok 

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jak spędza czas z synkiem. Franek to już duży chłopak! Do kogo robi się podobny?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe urocze zdjęcie z synkiem. Mały Franek to już duży chłopak! Szczęśliwa mama pokazała, jak spędza czas z ukochanym maluchem. Odkąd uczestniczka rozstała się ze swoim "programowym" mężem rzadko pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie. Jednak ten ciepły rodzinny kadr z pewnością wynagrodzi fanom jej rzadką aktywność w mediach społecznościowych. 

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odważnej stylizacji! Pasuje na wesele?

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia pokazała nowe zdjęcie synka 

Oliwia i Łukasz byli najchętniej komentowaną parą 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie początkowo nie wierzyli w powodzenie ich związku, jednak zmienili zdanie, gdy w finałowym odcinku Łukasz i Oliwia poinformowali, że spodziewają się dziecka. Franek przyszedł na świat kilka dni po emisji finału w telewizji. Wybrał wyjątkową datę, ponieważ urodził się dokładnie w Dzień Matki.

Związek Oliwii i Łukasza ostatecznie nie zakończył się happy endem, ponieważ para tuż po Bożym Narodzeniu ogłosiła swoje rozstanie. Zarówno Oliwia jak i Łukasz nie podali konkretnych powodów rozstania. Fani pary zastanawiali się, jak będzie teraz wyglądała opieka nad chłopcem. Jednak Oliwia i Łukasz zrobili wszystko, aby ich rozstanie nie miało wpływu na ich ukochanego synka. 

Niedawno, gdy widzowie zorientowali się, że na profilu Oliwii ponownie pojawiły się zdjęcia z Łukaszem zaczęli zastanawiać się, czy tych dwoje dało sobie kolejną szansę. Ich domysły jednak szybko zostały rozwiane: 

Łączyć będzie nas tylko nasze dziecko, które dla nas obojga jest oczkiem w głowie - mówił jakiś czas temu Łukasz w rozmowie z Party.pl 

I trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Co jakiś czas zarówno na profilu Łukasza jak i Oliwii pojawiają się zdjecia z maluchem. Nie da się nie zwrócić uwagi na to, jak maluch szybko rośnie! Jak myślicie, do kogo będzie podobny?

Oliwia ze
Instagram @modrafrelka

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz wrócili do siebie? Mamy komentarz uczestniczki

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu dzielą się opieką nad małym Frankiem. Nie wypowiadają się jednak na temat wzajemnych kontaktów. Łukasz zapewnił jednak fanów, że nie mają co liczyć na to, że on i Oliwia jeszcze się zejdą. Kilka miesięcy temu, z okazji Dnia Ojca, uczestnik pokazał urocze zdjęcie z synem:

Dzięki Tobie mogę dzisiaj świętować, super ze jesteś 😃😃❤️

Tylko spójrzcie na radosny wyraz twarzy małego Frania. Jest podobny do taty?

Łukasz ze
Instagram @elkuchta

Oliwia i Łukasz poznali się na planie 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ostatecznie niemal dwa lata po ślubie zdecydowali się na rozstanie, ale cieszą się rodzicielstwem i dzielą się opieką nad synkiem Frankiem.

W ostatnim czasie wśród uczestników tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trwa prawdziwy baby boom. Na narodziny córeczek czekają Joanna a także Agnieszka z Wojtek

Ciężarna Agnieszka i Wojtek ze Ślubu do pierwszego wejrzenia
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia bawi się z synkiem
Instagram @modrafrelka
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o synku: "Tak się kończy zaczepianie Franusia"
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała urocze nagranie z synkiem. Ten widok z pewnością roztopi wasze serca. Mały Franek to prawdziwy słodziak.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła postanowiła podzielić się rodzinnymi nagraniami. Pokazała jak spędza niedzielne popołudnie z małym Frankiem. Chłopiec ma już 1,5 roku i rośnie jak na drożdżach. W dodatku jest niezwykle radosnym dzieckiem! Dumna mama nazywa go "Chichotkiem", gdy zobaczycie jej najnowsze nagranie, nie będziecie mieć wątpliwości dlaczego! Po kim Franek ma taki uroczy uśmiech? Zobaczcie, nowe zdjęcia Oliwii z synkiem.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała zdjęcie z synkiem. Franek to już duży chłopak "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia pokazała jak spędza czas z synkiem Oliwia i Łukasz poznali się na planie " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Byli najmłodszymi uczestnikami w historii polskiej edycji programu. Bardzo szybko zdecydowali się na założenie rodziny. W finałowym odcinku 4. sezonu fani dowiedzieli się, że Oliwia jest w ciąży . Franek urodził się w Dzień Matki 2020 , niecały tydzień po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. Oliwia i Łukasz postanowili się rozstać , gdy Franek miał zaledwie pół roku.  Oliwia i Łukasz nie dadzą sobie kolejnej szansy na miłość, jednak zgodnie dzielą się obowiązkami nad małym Frankiem. Gdy pojawiły się domysły, że wciąż są razem, definitywnie zaprzeczyli, podkreślając że łączą ich tylko relacje rodzicielskie nad małym Franiem.  Jakiś czas temu Łukasz pokazywał jak spędza czas ze swoim ukochanym synkiem . Tym razem to Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jak wygląda wspólny czas mamy i synka. Okazuje się, że mały Franek jest bardzo radosnym dzieckiem. Oliwia określa go bardzo uroczym określeniem "Chichotek" a patrząc na ich wspólny nagranie, trudno się nie uśmiechnąć patrząc na radość jej...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma kłopot z zarejestrowaniem imienia dla syna. Co się stało? 
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma kłopot z zarejestrowaniem imienia dla syna, Franka. Co się stało? 

Oliwia i Łukasz ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " powitali już na świecie swojego ukochanego synka! Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020. Rodzice jeszcze nie zdążyli zarejestrować go w urzędzie. Łukasz próbował dzisiaj załatwić wszystkie formalności związane z dzieckiem, jednak niestety mu się nie udało. Dlaczego? Co dalej z imieniem ich synka?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz był przy porodzie Oliwii! Kto kogo uspokajał? Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o imieniu dla syna Łukasz i Oliwia cieszą się z pierwszych tygodni spędzonych ze swoim synkiem. Franek, bo takie imię dla niego wybrali nie został jeszcze zarejestrowany w urzędzie. Łukasz postanowił załatwić dzisiaj wszystkie formalności, jednak okazało się, że z powodu koronawirusa to nie będzie takie proste:  Wracam właśnie z Zabrza. Miałem nadzieję, że uda mi się w końcu zarejestrować Franka, bo tak na prawdę to formalnie on jeszcze imienia nie ma, a mijają już dwa tygodnie, więc nagle się jeszcze okaże, że zamiast Franek to będzie Tomek, Adam czy Karol, bo tak akurat w urzędzie im będzie wygodnie nadać. Ale nie udało się dzisiaj nic załatwić, bo poprzez koronawirusa trzeba umawiać się telefonicznie no i niestety dupa. Ale podobno można to przez internet załatwić, więc dzisiaj się tym zajmę, żeby faktycznie Franek był Frankiem, bo szkoda, żeby było inaczej. - powiedział na Instastory Na szczęście obawy Łukasza są tylko chwilowe i z pewnością uda mu się załatwić wszelkie formalności. Przy okazji opowiedział, jak dzielą się z Oliwią obowiązkami związanymi z maluchem:  Dzisiaj nawet udało mi się wyspać. Żona miała wartę przy dziecku więc bardzo jej za to dziękuję. Wracam do domu, bo czas, żebym ja się dzisiaj pozajmował Frankiem.  Młodzi rodzice...

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała buzię synka! Franek jest przesłodki
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała buzię synka! Franek jest przesłodki

Oliwia i Łukasz ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedawno zostali rodzicami. Ich synek pojawił się na świecie dokładnie w Dzień Matki. Dumna mama dopiero dzisiaj po raz pierwszy pokazała zdjęcie synka. Franek skończył już tydzień i jest przesłodki! Zobaczcie, jak wygląda! Jak myślicie do kogo jest podobny?  Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał wzruszające rodzinne nagranie. Rozmawia na nim z synkiem Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała twarz dziecka  Oliwia i Łukasz poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich decyzja o udziale w ślubnym show odmieniła ich losy na zawsze. Byli najmłodszą parą czwartego sezonu ale to właśnie ich życie zmieniło się najbardziej. Oliwia zaszła w ciążę, a Franek urodził się zaledwie kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice.  O narodzinach Franka jako pierwszy poinformował Łukasz, dodając przepiękne zdjęcie z ukochanym synkiem. Dziś zdjęcie dziecka pokazała Oliwia, tym razem pokazując dokładnie jak wygląda ich synek. A kiedy Franio śpi, tata składa mu brykę! - powiedziała na Instastory Wygląda na to, że Franio ma mocny sen, a rodzice nie muszą się martwić, że przeszkodzą mu w trakcie dziennej drzemki. Jak myślicie do kogo ten słodziak jest bardziej podobny?  Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję i opowiedziała o pierwszych dniach z synkiem! Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazała twarz dziecka. Do kogo podobny jest Franek?  Pierwsze zdjęcie z Frankiem opublikował dumny tata. Jednak nie było na nim widać, jak wygląda synek Oliwii i Łukasza.  Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia przywitali...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner