Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię

Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami! Fani z niecierpliwością czekali na te wspaniałe wieści i na szczęście po kilkudniowym pobycie Oliwii na porodówce, maluszek przyszedł na świat. Oliwia pokazała zdjęcie rączki jej dziecka i zdradziła przy okazji jego płeć i imię - to chłopiec, ma na imię Franek!

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu! - napisała Oliwia na Instagramie.

Oliwia udostępniła na Intagramie zdjęcie rączki Franka! Czekamy na więcej zdjęć - ciekawe, czy Franek jest bardziej podobny do mamy czy do taty?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Zobacz także: Jak dobrze znasz historie par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zgadnij, o którą parę chodzi

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami!

Oliwia i Łukasz, którzy poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para przez cały okres ciąży musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Informację o ciąży Oliwii potwierdził dla nas jej mąż Łukasz.

Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo przyjdzie na świat. Kilka dni temu minął termin porodu - wyjawił Łukasz Kuchta w rozmowie z reporterką Party.pl

Oliwia trafiła na porodówkę w sobotę 23 maja. Przez kilka dni fani z niecierpliwością oczekiwali na informacje o narodzinach pierwszego dziecka tej wspaniałej pary. Te szczęśliwe wieści dotarły w końcu 26 maja, czyli w Dniu Matki!

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo zdrowia i siły dla całej rodzinki! To wspaniałe, że program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał tę dwójce miłość, a teraz na świecie pojawił się jej owoc! 

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz to ulubieńcy widzów! Fani programu mocno trzymali za nich kciuki. Teraz już wiemy, że rok po zakończeniu eksperymentu para wiedzie szczęśliwe życie, a co więcej powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48