Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka! Maleństwo lada moment pojawi się na świecie! 

Instagram

Właśnie dotarła do nas fantastyczna wiadomość! Oliwia i Łukasz, którzy byli bohaterami 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami! Przez cały okres ciąży para musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Teraz jednak już wszystko stało się jasne, a poród Oliwii to kwestia najbliższych dni! W rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz, Łukasz zdradził wiele szczegółów! Zobaczcie!

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!

Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli dziecko! 

Oliwię i Łukasza poznaliśmy w ostatnim sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od razu przypadła sobie do gustu i dość szybko znalazła wspólny język. Fani eksperymentu mocno trzymali kciuki za ich szczęście i bardzo wierzyli, że ich związek przetrwa. Po emisji ostatniego odcinka programu już wiemy, że tak właśnie się stało! Para nie miała wątpliwości, że chce dalej być ze sobą i jak się okazało do dziś wiedzie szczęśliwe życie! 

Co więcej Oliwia i Łukasz zdecydowali się na powiększenie rodziny! Oliwia jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień na świat przyjdzie pierwsze dziecko tej pary. Zobaczcie co w rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz zdradził Łukasz:

Nadal jesteśmy małżeństwem. Z każdym dniem coraz bardziej zgranym małżeństwem. Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo przyjdzie na świat. Kilka dni temu minął termin porodu - wyjawił Łukasz w rozmowie z reporterką Party.pl

Zapytaliśmy Łukasza również o to, czy ciąża była przez nich planowana, czy też okazała się być zaskoczeniem!

Jesteśmy dorośli. Wiemy, jak się dzieci robi. Także jak najbardziej nie była to żadna wpadka - przyznał mąż Oliwii.

Przyszły tata wyjawił nam także, czy znana jest już płeć dziecka:

Co do płci, to jeszcze nie wiemy. Nie mamy 100% potwierdzenia od żadnego lekarza. Może być wielkie zaskoczenie. Jeśli będzie to dziewczynka, to otrzyma imię Liliana. Co do chłopca... mamy problem. Zbyt dużo było tych propozycji. Myślę, że jak zobaczymy na żywo dziecko, to w tym momencie podejmiemy decyzję.

A jak na wieść o ciąży zareagowali najbliżsi Oliwii i Łukasza? 
 

Dziecko w rodzinie było jak najbardziej wyczekiwane. Otrzymaliśmy wsparcie z każdej strony i wszyscy są do tego bardzo pozytywnie nastawieni - podsumował Łukasz w rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz.

To fantastyczne, że udział w eksperymencie sprawił, że ta dwójka znalazła szczęście w miłości, a co więcej za chwilę pojawi się jej owoc! Oczywiście mocno trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i życzymy dużo zdrówka dla mamy i maleństwa. Serdecznie gratulujemy Oliwii i Łukaszowi i z niecierpliwością czekamy na radosne wieści! 

Instagram

Oliwia i Łukasz poznali się dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Para zakochała się w sobie, a co więcej właśnie spodziewa się dziecka, które lada moment przyjdzie na świat.

Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48