Party Stories
Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka! Maleństwo lada moment pojawi się na świecie! 

Właśnie dotarła do nas fantastyczna wiadomość! Oliwia i Łukasz, którzy byli bohaterami 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami! Przez cały okres ciąży para musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Teraz jednak już wszystko stało się jasne, a poród Oliwii to kwestia najbliższych dni! W rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz, Łukasz zdradził wiele szczegółów! Zobaczcie!

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli dziecko! 

Oliwię i Łukasza poznaliśmy w ostatnim sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od razu przypadła sobie do gustu i dość szybko znalazła wspólny język. Fani eksperymentu mocno trzymali kciuki za ich szczęście i bardzo wierzyli, że ich związek przetrwa. Po emisji ostatniego odcinka programu już wiemy, że tak właśnie się stało! Para nie miała wątpliwości, że chce dalej być ze sobą i jak się okazało do dziś wiedzie szczęśliwe życie! 

Co więcej Oliwia i Łukasz zdecydowali się na powiększenie rodziny! Oliwia jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień na świat przyjdzie pierwsze dziecko tej pary. Zobaczcie co w rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz zdradził Łukasz:

Nadal jesteśmy małżeństwem. Z każdym dniem coraz bardziej zgranym małżeństwem. Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo przyjdzie na świat. Kilka dni temu minął termin porodu - wyjawił Łukasz w rozmowie z reporterką Party.pl

Zapytaliśmy Łukasza również o to, czy ciąża była przez nich planowana, czy też okazała się być zaskoczeniem!

Jesteśmy dorośli. Wiemy, jak się dzieci robi. Także jak najbardziej nie była to żadna wpadka - przyznał mąż Oliwii.

Przyszły tata wyjawił nam także, czy znana jest już płeć dziecka:

Co do płci, to jeszcze nie wiemy. Nie mamy 100% potwierdzenia od żadnego lekarza. Może być wielkie zaskoczenie. Jeśli będzie to dziewczynka, to otrzyma imię Liliana. Co do chłopca... mamy problem. Zbyt dużo było tych propozycji. Myślę, że jak zobaczymy na żywo dziecko, to w tym momencie podejmiemy decyzję.

A jak na wieść o ciąży zareagowali najbliżsi Oliwii i Łukasza? 
 

Dziecko w rodzinie było jak najbardziej wyczekiwane. Otrzymaliśmy wsparcie z każdej strony i wszyscy są do tego bardzo pozytywnie nastawieni - podsumował Łukasz w rozmowie z naszą reporterką Moniką Maszkiewicz.

To fantastyczne, że udział w eksperymencie sprawił, że ta dwójka znalazła szczęście w miłości, a co więcej za chwilę pojawi się jej owoc! Oczywiście mocno trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i życzymy dużo zdrówka dla mamy i maleństwa. Serdecznie gratulujemy Oliwii i Łukaszowi i z niecierpliwością czekamy na radosne wieści! 

Instagram

Oliwia i Łukasz poznali się dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Para zakochała się w sobie, a co więcej właśnie spodziewa się dziecka, które lada moment przyjdzie na świat.

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami! Fani z niecierpliwością czekali na te wspaniałe wieści i na szczęście po kilkudniowym pobycie Oliwii na porodówce, maluszek przyszedł na świat. Oliwia pokazała zdjęcie rączki jej dziecka i zdradziła przy okazji jego płeć i imię -  to chłopiec, ma na imię Franek! Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata  @elkuchta  zabierze nas do domu! - napisała Oliwia na Instagramie. Oliwia udostępniła na Intagramie zdjęcie rączki Franka! Czekamy na więcej zdjęć - ciekawe, czy Franek jest bardziej podobny do mamy czy do taty?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka) Maj 26, 2020 o 10:29 PDT Zobacz także:  Jak dobrze znasz historie par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zgadnij, o którą parę chodzi Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami! Oliwia i Łukasz, którzy poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para przez cały okres ciąży musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Informację o ciąży Oliwii potwierdził dla nas jej mąż Łukasz. Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo...

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowym uroczym zdjęciem z Oliwią! "Moje nauki nie poszły w las" 

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 26 maja zostali rodzicami. Na świat przyszedł Franek i wygląda na to, że nawet kiedy był jeszcze w brzuszku mamy, to już zdążył kompletnie zawrócić w głowie swojemu tatusiowi! Łukasz pokazał urocze zdjęcie z okresu, kiedy jeszcze Oliwia była w ciąży i pochwalił się efektami "nauki" swojego syna. Zobaczcie!  Zobacz także:  Tak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sześć dni po porodzie. Piękna! Łukasz ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia" pochwalił się uroczym zdjęciem z Oliwią Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał Oliwii i Łukaszowi piękną miłość, a niedawno na świecie pojawił się jej owoc! Tuż po zakończeniu finałowego odcinka programu dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka, które lada chwila przyjdzie na świat. Tak też się stało, bo zaledwie po kilku dniach od emisji ostatniego odcinka eksperymentu urodził się Franek. Para jest bardzo szczęśliwa i widać, że maluszek jest dla nich całym światem!  Łukasz postanowił od pierwszych chwil "uczyć' swojego synka mówić "Tato". Kilka dni temu opublikował zabawne nagranie, na którym mówi do brzuszka i czeka na "odpowiedź" swojego synka! Ludzie mówią, że warto uczyć dzieci od pierwszych dni życia. Ja postanowiłem Franka uczyć już w brzuchu. Efekty już widać, wystarczy zrobić głośniej😂 - napisał pod nagraniem Łukasz Teraz szczęśliwy tata postanowił podzielić się uroczą fotografią, na której możemy zobaczyć jeszcze ciężarną Oliwię i wyraźnie zaskoczonego Łukasza. Dlaczego? Okazało się, że to jego "reakcja" na "odpowiedź" synka! Moja reakcja, gdy usłyszałem, że moje nauki nie poszły w las. 😂😂 ...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"

26 maja rodzina Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiększyła się. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary, synek Franciszek. W rozmowie z nami szczęśliwa babcia i mama Łukasza zdradziła, że Łukasz był przy porodzie! Dowiedzieliśmy się także jak się czuje Oliwia i czy Pani Anna miała już okazję zobaczyć maluszka. Zobaczcie!  Zobacz także:  Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią? Łukasz dzielnie wspierał swoją żonę podczas porodu!  Tuż po zakończeniu 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się pierwszego dziecka. Przez cały okres ciąży para musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Oliwia trafiła na porodówkę 23 maja, czyli dzień po emisji finałowego odcinka eksperymentu! Po trzech dniach pobytu w szpitalu, dziewczyna urodziła synka Franciszka. Oczywiście cała rodzina jest bardzo szczęśliwa, w tym dumna babcia, Pani Anna, z którą mieliśmy okazję porozmawiać. Mama Łukasza wyjawiła nam, że jej syn wspierał swoją żonę od pierwszych chwil akcji porodowej! Oliwia czuje się dobrze, już wyszła ze szpitala z Franiem. Co do Łukasza to tak, był przy porodzie od samego początku do momentu pojawienia się dziecka. Dopełnił czynności przecięcia pępowiny. Jak nam powiedział to było dla niego wspaniałe przeżycie. Powiedział, że każdy mężczyzna spodziewający się potomka powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu - wyjawiła Pani Anna w rozmowie z nami. Mama Łukasza zdradziła nam także, czy miała już okazję...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner