Karol i Laura z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku mieli pod górkę. Nikt nie przypuszczał, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Nawet eksperci z programu połączyli ich w pary z zupełnie innymi osobami. Jednak, jak to w życiu, los bywa przewrotny, o czym przekonali się wszyscy zainteresowani - z ekspertami na czele. Pomimo ślubu Karola z Igą i Laury z Maciejem, ich małżeństwa nie przetrwały próby czasu i doszło w obu przypadkach do rozwodu. W tym momencie nastąpił nieoczekiwany zwrot - widzowie dowiedzieli się, że Karol i Laura postanowili dać sobie szansę, bo ich serca zabiły... ku sobie. Fani byli przeszczęśliwi, gdy wyszło na jaw, że Karol i Laura układają sobie życie we dwójkę.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał zdjęcia z wakacji z Laurą! Miłość kwitnie?

Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na uroczej fotografii Karola

Ostatnio w mediach społecznościowych Karol, uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował zdjęcie Laury. Fotka była niezwykle romantyczna. Widać na niej jego ukochaną, która siedzi na tle przepięknego krajobrazu - nad wodą, otoczona dwoma rzędami drzew. Obrócona tyłem patrzy przed siebie, podziwiając piękno przyrody, która ją otacza. Ze zdjęcia emanuje spokój i... szczęście? Na pewno fani pary mają nadzieję, że Karol i Laura w końcu będą szczęśliwi.

Instagram

Karol i Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” potwierdzają związek

Karol po mału zaczyna się chwalić swoim szczęściem przed światem. Przed kilkoma dniami opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z Laurą opatrzone czerwonym sercem. Para wyglądała na niezwykle zadowolonych, że mogą w końcu przestać się ukrywać. Fani również byli wniebowzięci. W komentarzach zaroiło się od gratulacji. W ostatni weekend pojawili się razem w "Dzień dobry wakacje" w TVN, gdzie udzielili pierwszego wspólnego wywiadu i opowiedzieli o swojej miłości. Widzowie, w mediach społecznościowych życzyli im dużo miłości i pomyślności.

Zobacz także

Plany Karola i Laury są na tyle poważne, że myślą o wspólnym zamieszkaniu. Wprowadzenie się do jednego domu to będzie kolejny ważny test dla ich relacji. Para nie będzie jednak sama, ponieważ będą im towarzyszyły zwierzęta w postaci psa i kota. Przy takiej gromadce na pewno będzie im wesoło.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin komentuje związek Laury i Karola. Wbija szpilę ekspertom!?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama