Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł nie zniósł zachowania Kasi! "To jest przegięcie"

Niestety, w relacji Kasi i Pawła wciąż nie jest najlepiej. Nie pomogła nawet wizyta eksperta, a co więcej, chyba dodatkowo zaostrzyła ich nieporozumienia w związku!

Relacja Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęła w miejscu - z tego też względu niezbędna była pomoc eksperta. Jak się okazało, podczas wizyty psychologa wyszły na jaw kolejne zachowania Kasi, które przyczyniają się do tego, że jej związek z Pawłem nie rozwija się. Sam Piotr Mosak był zaskoczony tym, co usłyszał od dziewczyny i... skrytykował jej postawę. Kasia poczuła się urażona, a z kolei Paweł przed kamerami po raz pierwszy przyznał, że również nie podoba mu się to, co dzieje się w jego małżeństwie. Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia rozstała się z Pawłem i wróciła do byłego partnera?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka poradziła sobie z rozstaniem? "Było ciężko"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny kryzys w relacji Kasi i Pawła

Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego" od początku jest pełen wzlotów i upadków. Wynika to głównie z zachowania Kasi - dziewczyna po początkowej fascynacji mężem, zmieniła o nim zdanie już podczas podróży poślubnej. Przyznała nawet, że Paweł nie pociąga jej fizycznie i na razie nie chce z nim bliskości a także woli, aby tempo ich relacji zwolniło. Ostatnio jednak Kasia zmieniła zdanie i... zaczęła tych czułości oczekiwać! Co więcej, zaproponowała nawet Pawłowi przeprowadzkę do siebie - na razie na tydzień. Wydawało się więc, że może w końcu ich związek zacznie się układać. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..."

Ale niestety, nad relacją Kasi i Pawła ponownie pojawiły się czarne chmury, o czym mogliśmy się przekonać w minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Minorowy nastrój Kasi mogliśmy zaobserwować już podczas wspólnej przejażdżki samochodowej z Pawłem. Choć Kasia w końcu pozwoliła, aby to Paweł prowadził auto, to jednak szybko tego pożałowała. Bardzo nie spodobał jej się styl jazdy męża i zdecydowała się otwarcie to skrytykować.

- Ja Ci powiedziałam - ja jestem bezpieczna, jak ja prowadzę, mogłam ja jechać. Ja właśnie takich wariatów na drodze nie lubię i potępiam - powiedziała do Pawła Kasia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Jednak to nie był koniec negatywnych emocji w związku tej pary. Wiele nowych wątków wyszło na jaw podczas rozmowy Kasi i Pawła z ekspertem programu. Kasia zarzuciła między innymi Pawłowi, że to ona zawsze musi zaczynać rozmowę, bo jej mąż nie wykazuje w tym temacie żadnej inicjatywy. Psycholog poradził parze, aby wypisali sobie na kartce słowa, które zaczynają pytania otwarte, aby małżonkowie mogli dzięki temu częściej rozmawiać. I o ile ten problem wydawał się być łatwy do rozwiązania, to jednak szybko okazało się, że to jednak zachowanie Kasi przyczynia się do zastopowania relacji z Pawłem.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Jak się okazało, Kasia nie chce angażować Pawła w swoje życie, bo woli ten czas spożytkować na... rozmowy z mamą! Dziewczyna przyznała się Piotrowi Mosakowi, że potrafi wymienić nawet 20 telefonów dziennie właśnie ze swoją mamą. Dużo czasu poświęca również swoim koleżankom i tak naprawdę okazało się, że w tym wszystkim brakuje chwili na to, aby porozmawiać i zająć się mężem. Paweł w końcu nie wytrzymał i przed kamerami powiedział, co leży mu na sercu.

- No kurde, tyle razy dzwonić do córki? Dla mnie to jest przegięcie. Nie mam takiego kontaktu z rodziną, ale wiem po znajomych, którzy się rozwodzili i większość powodów rozwodów to były matki, ojcowie, bo wchodzili z butami w życie swoich dzieci - powiedział Paweł. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł
Screen/Player.pl

Również Piotr Mosak postanowił wyjaśnić Kasi, że takie zachowanie z jej strony nie powinno mieć miejsca:

- Jesteś dorosłą kobietą. Gdzie masz miejsce na męża? Sama w ankiecie napisałaś, że najważniejsze jest "być przyjaciółmi w związku". Jak pielęgnujesz przyjaźń z tym oto panem? [...] Nie oswajasz się. To tak wygląda, jakbyś uciekała od tego wszystkiego, jakbyś się bała tego małżeństwa. [...] Twoje podejście do małżeństwa, nie uwzględnia małżeństwa - stwierdził psycholog programu.

Kasia przed kamerami wyznała, że poczuła się zaatakowana słowami męża i psychologa. Nie ukrywała również swojego niezadowolenia przed Pawłem, gdy ekspert opuścił już jej mieszkanie. Myślicie, że tę relację jeszcze da się uratować?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia smutna
Screen/Player.pl

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia znów zachwycona Pawłem?
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia zmieniła zdanie o Pawle po... zakupach! "Odkupił winy"
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zafundował żonie zakupy ubraniowe i wygląda na to, że tym gestem wkupił się w łaski Kasi! Ale czy na długo?

Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio przeżywał dość poważny kryzys. Czyżby jednak wystarczyło zwykłe wyjście na zakupy, aby go zażegnać? Wygląda na to, że wszystkie żale Kasi w kierunku męża odeszły w zapomnienie, gdy Paweł zabrał ją na zakupy, za które... zapłacił. Rozanielona dziewczyna przyznała, że tym gestem Paweł "odkupił swoje winy całkowicie". Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Kasia przeszła metamorfozę! Pokazała zdjęcia! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kryzys w związku Kasi i Pawła zażegnany? W ostatnich odcinkach 6. edycji "Ślubu od pierwszego" obserwowaliśmy wzloty i upadki w relacji Kasi i Pawła. Najgorszy kryzys pomiędzy małżonkami zrodził się po rozmowie z ekspertem programu - Piotr Mosak wytknął Kasi między innymi, że dziewczyna zbyt często kontaktuje się z koleżankami i z mamą . Jak się okazało, Kasia potrafi wykonać nawet 20 telefonów dziennie do swojej mamy , przez co nie ma już o czym rozmawiać z Pawłem. Mąż Kasi zgodził się z opinią eksperta i wygląda na to, że tym bardzo naraził się żonie. Dziewczyna była obrażona i miała duże pretensje do Pawła .  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozstali się?! „Nie ma drogi do szczęścia...” Jednak czyżby w końcu nastąpił przełom w relacji Kasi i Pawła? W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu zobaczyliśmy uśmiech na twarzy dziewczyny, a nawet z jej ust padły pochwały w kierunku męża! Wszystko przez to, że Paweł postanowił zabrać zabrać Kasię na zakupy do butiku i za nie zapłacił. - Odkupił następne winy. Zabrał mnie do sklepu i powiedział, żebym sobie wybrała co tylko chcę - przyznała szczęśliwa Kasia. - Trzeba...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..."
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze niedawno chciała dać sobie czas na rozwój relacji z Pawłem i unikała zbliżeń z mężem. Skąd zatem taka nagła zmiana zdania?

Kasia i Paweł są parą, która wzbudza najwięcej emocji w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wynika to głównie z zachowania Kasi, która po początkowej fascynacji mężem, szybko zaczęła się bardzo dystansować. Z kolei w minionym odcinku programu mogliśmy zaobserwować kolejną zmianę w nastawieniu Kasi! Choć wcześniej podkreślała mężowi, że nie chce zbyt szybko jakichkolwiek bliskości, to teraz czeka, aż Paweł wykona w tę stronę jakieś kroki! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zawstydził Kasię: "Nutka zaczerwienienia była"   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia zmienia nastawienie do Pawła? Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po kilku dniach rozłąki, w końcu się spotkali. Choć dziewczyna tuż przed wizytą u męża bardzo się stresowała, to jednak widok Pawła rozładował całe napięcie. Z kolei Paweł przed kamerami przyznał, że bardzo tęsknił za żoną i cieszył się, że dni rozłąki już minęły. Dodatkowo humor poprawiła mu również propozycja Kasi, która zaprosiła go na tydzień do siebie.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozstali się?! „Nie ma drogi do szczęścia...” Różnica w zachowaniu Kasi w stosunku do kilku wcześniejszych dni, była diametralna. W końcu w poprzednich odcinkach mogliśmy usłyszeć między innymi, że Paweł "nie pociąga jej fizycznie", a także, że dla niej wszystko dzieje się za szybko. Jednak teraz dziewczyna nie szczędziła przed kamerami komplementów w kierunku swojego męża! - Typ Pawła to już jest po prostu na wymarciu. Już nie ma takich mężczyzn, że się zgadza z kobietą, gdzie jest równy podział obowiązków, czyli jak on gotuje,...

Paweł jest niezadowolony z małżeństwa z Kasią ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani ostro o relacjach Kasi z mamą. "Pępowina ewidentnie nieodcięta"
W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", znów najwięcej emocji wzbudziła Kasia! Fani są zszokowani, że dorosła kobieta nie potrafi ograniczyć kontaktów z mamą, aby mieć więcej czasu dla męża.

Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która w programie przeżywa najwięcej kryzysowych sytuacji. W minionym odcinku programu znów byliśmy świadkami kolejnego spięcia pomiędzy małżonkami, a jakby tego było mało, oliwy do ognia dolała jeszcze niespodziewana wizyta... mamy Kasi. Choć dziewczyna była lekko zakłopotana całą sytuacją, to jednak nie odmówiła mamie dłuższego spotkania, przez co jej rozmowa z Pawłem znowu zeszła na dalszy plan.  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w szoku i obawiają się, że relacje Kasi z mamą, źle wpłyną na jej związek z Pawłem. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci piszą wprost, że ich zdaniem "nieodcięta pępowina", nie przyniesie nic dobrego. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia rozstała się z Pawłem i wróciła do byłego partnera?! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia w ogniu krytyki fanów! Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczął się idealnie - obydwoje byli sobą zachwyceni i już pierwszego dnia znajomości, nie szczędzili sobie czułości, a nawet namiętnych pocałunków. Jednak zmienne zachowania Kasi szybko zgasiły tę relację - dziewczyna zaczęła się wycofywać, a nawet podczas podróży poślubnej powiedziała Pawłowi wprost, że  nie pociąga jej fizycznie . W ich małżeństwie w końcu pojawiło się tak wiele negatywnych emocji, że niezbędna była pomoc eksperta. To właśnie podczas spotkania Kasi i Pawła z Piotrem Mosakiem wyszedł na jaw kolejny problem. Jak się okazało, dziewczyna przez ciągłe telefony do mamy, których potrafi wykonać nawet 20 dziennie , nie ma już czasu na to, aby zająć się mężem. W minionym odcinku...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak