Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary 6. edycji. Katarzyna i Paweł
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Fani zachwyceni Kasią i Pawłem! "Idealnie dopasowani"

Już wiemy, jak zostali dopasowani uczestnicy 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Najbardziej pozytywne emocje wśród widzów wywołali Kasia i Paweł! Dlaczego?

Wszystko stało się jasne - w minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie poznaliśmy pary 6. edycji programu. Jak się okazało, eksperci zdecydowali się połączyć Julię i Tomasza, Anetę i Roberta oraz Kasię i Pawła. Fani show są zachwyceni wszystkimi parami i nawet pojawiły się głosy, że jest to najlepsza edycja w historii programu! W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, jednak najwięcej z nich zebrali Kasia i Paweł. Czym tak urzekli internautów? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia o swoim ślubie: "Ludzie już nas rozwiedli"

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł najlepiej dobraną parą 6. edycji? 

Za nami jeden z najbardziej emocjonujących momentów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli śluby uczestników. W końcu wiadomo, jak zostali dopasowani bohaterowie eksperymentu i jakie były ich reakcje, gdy po raz pierwszy się zobaczyli. Jak się okazało, domysły fanów na temat par okazały się być słuszne - Kasia została żoną Pawła, Julia Tomasza, a Aneta Roberta. Wygląda na to, że uczestnicy 6. edycji są naprawdę zadowoleni z decyzji ekspertów, jednak zdecydowanie największym entuzjazmem wykazali się Kasia i Paweł! 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł będą parą?
Screen/Player.pl

Podczas ślubu Kasi i Pawła panowała wspaniała, ciepła atmosfera. Cudownie patrzyło się na ich uśmiechy i zadowolenie na twarzy. Aż ciężko było uwierzyć, że dopiero co się spotkali! Tuż po uroczystości obydwoje wypowiadali się na temat drugiej połówki w samych superlatywach. 

- Kiedy zakładaliśmy obrączki, to odbijałam mu się w oczach. Naprawdę, ja to widziałam, jak on na mnie patrzył, to nie mogłam przestać się śmiać i on do mnie - powiedziała Kasia. 

- Jej oczy, uśmiech... Widziałem to szczęście w jej oczach i uśmiech. Myślę, że ona to samo widziała u mnie. [...] Mam żonę, która jest wygadana, rozgadana i dużo chce wiedzieć. I właśnie o to mi chodziło - dodał szczęśliwy Paweł. 

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł najlepiej dobraną parą
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się ciążową sesją. Poród tuż tuż!

Radość Kasi i Pawła zdecydowanie udzieliła się również fanom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W sieci szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których widzowie programu twierdzą, że ta para ma największe szanse na stworzenie szczęśliwego i udanego związku!

- Wszystkie pary uważam że dobrze dobrane 🙂 a czas pokaże. Para nr 3 💗

- Ostatnia para mam wrażenie, że są idealnie dopasowani 😍 Takie ciepło od nich bije, oby się udało ❤️

- Kasia i Paweł są tak pozytywni, kochani, że buzia się sama cieszy jak się ich ogląda 🥰 trzymam kciuki

- Paweł i Kasia to chyba będzie strzał w 10!🙃

- Kasia i Paweł najlepsza para ❤ już przed ślubem można zauważyć , że zależy im na budowaniu rodziny i traktują to poważnie - piszą fani.

Wy też macie takie odczucia? My oczywiście kibicujemy wszystkim parom i mamy nadzieję, że za kilka tygodni usłyszymy, że wszyscy uczestnicy są szczęśliwi i chcą kontynuować swoje małżeństwa!

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Screen/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestnicy 6. edycji
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Jak zostali dopasowani uczestnicy? Fani zebrali dowody!
Choć do momentu oficjalnego ujawnienia par 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze trochę czasu, to jednak fani show już domyślają się, jak zostali dopasowani bohaterowie! Jakie mają przypuszczenia?

Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - to Kasia, Tomek, Paweł, Aneta, Robert i Julia! W minionych odcinkach programu poznaliśmy bliżej ich sylwetki, jednak na oficjalne przedstawienie par, musimy jeszcze trochę poczekać. Ale fani eksperymentu już mają swoje teorie na temat tego, jak zostaną połączeni uczestnicy! W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Zobaczcie, jak to ich zdaniem wygląda! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wstrząsająca historia Julii. Jej były partner bardzo ją skrzywdził "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak będą wyglądać pary 6. edycji? Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że teraz możemy oglądać już szóstą edycję eksperymentu. Dzięki programowi, szczęśliwą miłość znalazło kilka par, między innymi Agnieszka i Wojtek z 4. edycji , czy Anita i Adrian z 3. odsłony show . Teraz kolejni single podjęli decyzję o wzięciu udziału w eksperymencie - poznaliśmy ich w pierwszych dwóch odcinkach 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przez najbliższe tygodnie będziemy śledzić losy Anety, Julii, Kasi, Roberta, Pawła i Tomka. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opublikował zdjęcie: "Coś się kończy, coś się zaczyna" Jak to zwykle na początku nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bywa, widzowie nie mogą doczekać się, aby dowiedzieć się, jak zostaną dopasowani uczestnicy. W sieci już zaroiło się od komentarzy, w których internauci sugerują, jak to może wyglądać! W zdecydowanej większości internauci sugerują, że pary będą wyglądać następująco - Kasia będzie z Pawłem, Julka z Tomaszem, a Aneta z Robertem!...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Paweł żałuje, że został połączony w parę z Kasią? 
Czyżby Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez przypadek zasugerował, że jego małżeństwo z Kasią nie przetrwało? Zobaczcie, co opublikował w sieci!

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są razem? A może para zdecydowała, że nie będzie kontynuować swojego małżeństwa? Odpowiedź na pytania dotyczące Kasi i Pawła poznamy dopiero za kilka tygodni, w wielkim finale najnowszej edycji wielkiego hitu TVN. Teraz jednak uczestnik programu opublikował coś, co może wskazywać, że jego relacja z żoną... nie przetrwała próby czasu. Paweł żałuje, że eksperci połączyli go w parę z Kasią?  Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się? Paweł bierze udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu doskonale wiedzą, że eksperci połączyli go w parę z Kasią. Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że para jest sobą zachwycona, szybko okazało się, że Kasia zaczęła dystansować się od swojego męża i poprosiła go, żeby dał jej trochę czasu. W ostatnich odcinkach Paweł próbował zbliżyć się do Kasi i chciał z nią szczerze porozmawiać, ale uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miała na to ochoty i poczuła się zaatakowana, kiedy Paweł i ekspert, Piotr Mosak, powiedzieli jej, że poświęca zbyt wiele czasu na rozmowy i spotkania ze swoją mamą. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przewidują rozstanie Kasi i Pawła! "Nic z tego nie będzie" Po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało, Internauci ostro skrytykowali Kasię za jej zachowanie i współczują Pawłowi. Fani programu co jakiś czas publikują komentarze, w których wskazują, że Paweł powinien spróbować swojego szczęścia u boku Julii, której związek z Tomaszem również przechodzi potężny kryzys.  Widzowie zastanawiają się, jak potoczą się losy par ze "Ślubu od pierwszego...

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Znamy pary nowej edycji: Wizualnie to nie jest mój ty faceta
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tylko jedna para przetrwa po programie? Zaskakująca teoria fanów!
Już niebawem finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a tymczasem w sieci pojawiają się zaskakujące informacje na temat par, które przetrwają! Kogo czeka po programie rozprawa rozwodowa?

Kontrowersje wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ustają, a relacje dwóch par budzą coraz większe emocje. Kasia i Paweł oraz Julia i Tomasz początkowo byli typowani przez widzów jako pary, które w programie mogą znaleźć miłość i szczęście, a tymczasem to właśnie te dwa małżeństwa napotykają na kolejne kłopoty w związkach. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego odcinka i wygląda na to, że u Kasi i Pawła atmosfera będzie bardzo napięta. Tymczasem internauci już wyrokują, która relacja przetrwa po programie!  W 6. edycji  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą rozwody? Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestają zaskakiwać i choć wydawało się, że Kasia i Paweł są idealnie do siebie dobrani - między parą dochodzi do coraz większych napięć , a kobieta coraz częściej denerwuje się na męża i wcale nie ma ochoty z nim rozmawiać. Co więcej, okazało się, że Kasia codziennie dzwoni do swojej mamy aż 20 razy dziennie , co wyprowadza Pawła z równowagi. Również u Julii i Tomasza nie jest kolorowo. Po tym, jak mężczyzna zaczął otwarcie krytykować wygląd żony  ich relacja zmieniła się całkowicie. Choć Tomasz zapowiada, że będzie walczył o ten związek zupełnie nie pokazuje tego Julii, a internauci nie wierzą, że tę relację uda się jeszcze uratować. W sieci produkcja zapowiada kolejne problemy tych duetów... - Kolejne kłopoty w relacjach Julii z Tomaszem oraz Kasi z Pawłem... Czy tym parom uda się jeszcze dojść do porozumienia? - czytamy na oficjalnym koncie programu na Facebooku. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia nie spędza wieczorów sama! Pokazała zdjęcie  Tymczasem u Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trwa sielanka. Para...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner