Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani wściekli na Kasię, porównują ją do Igi z poprzedniej edycji

Kasia, na początku cieszyła się sympatią widzów, którzy bardzo jej kibicowali. Okazuje się jednak, że bohaterka ma swoją mroczną stronę, która zdaniem fanów popsuje to małżeństwo.

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zebrała uczestników, którzy bardzo spodobali się widzom. Każdy z nich jest otwarty na miłość i wydawał się być zadowolony z partnera, którego wybrali mu eksperci. Największym wsparciem w poszukiwaniu miłości mogła cieszyć się Kasia, którą widzowie pokochali za uśmiech, pozytywne podejście i pogodę ducha. Kłopot w tym, że po pierwszej radości i fascynacji, uczestniczka zaczęła zachowywać się inaczej niż na początku. Widzowie zauważyli, że z tego nie wyjdzie nic dobrego!

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Kasia jest jak Iga z 5. edycji? 

Gdy widzowie poznali uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli zachwyceni. Decyzje ekspertów, o tym, kogo z kim połączyć, także nie zawiodły fanów, w przeciwieństwie do poprzedniej edycji podczas której, fani byli mocno rozgoryczeni, tym, jak psycholodzy sparowali ze sobą uczestników. Wszystko więc zaczęło się dobrze. Trzy małżeństwa jeszcze są trochę nieśmiałe, ale wydaje się, że dość zadowolone ze swoich partnerów. Fani z radością przyglądają się Anecie i Robertowi, którzy wciąż ze sobą flirtowali. Julia i Tomasz także szybko odnaleźli wspólny język. Najbardziej otwarci na swoim ślubie i weselu byli Kasia i Paweł, którzy nie bali się skradać sobie objęć i pocałunków. To właśnie ta para cieszyła się więc największym wsparciem fanów. Jednak do czasu...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

W poprzednich edycjach śluby także były bardzo emocjonujące i zwiastowały wspaniałą przyszłość. Dopiero po zdjęciu sukien ślubnych i garniturów, po powrocie do rzeczywistości, zaczynały się pierwsze problemy. Tak też jest w tym przypadku. Kasia i Paweł, którzy na swoim ślubie wydawali się być bardzo szczęśliwi, dość szybko zaczęli się od siebie oddalać. I to, co ciekawe za sprawą Kasi właśnie! Uczestniczka stwierdziła bowiem, że wszystko dzieje się za szybko i potrzebuje zdystansować się od swojego partnera!

To całkiem spora odmiana po pełnym czułości, weselnym wieczorze:

Nie wiem z czego to się wczoraj wzięło, ale wydaje mi się, że presja z jednej strony rodziny, z drugiej strony rodziny, jak krzyczeli "gorzko, gorzko, gorzko". Dzisiaj widzę, że z mojej strony jest zupełnie inaczej, że gdzieś tam się krępuję, żeby dać mu buzi. Dla mnie to za szybko się też dzieje - mówiła w programie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł na weselu
Screen/Player.pl

Dla Pawła nie był to najlepszy znak, ale widać, że uczestnik nie ma zamiaru się poddawać i chce przekonać do siebie ukochaną. Ponieważ Kasia nagle tak diametralnie zmieniła swoje zachowanie, przypomniała widzom Igę z poprzedniej edycji, która także będąc z Karolem, wciąż miewała różne, czasem skrajne podejścia i nastroje. Jeśli okaże się, że Kasia tak samo jak Iga będzie naprzemiennie zdystansowana i otwarta to faktycznie może z tego nic nie wyjść:

Ciekawa postać z tej Kasi. Idzie do programu gdzie nie znając osoby, bierze z nią ślub. Po weselu mówi, że to za szybko, że nie jest gotowa, bo pośpiech. Paweł się stara, spoko facet. Ogólnie wizualnie super wyglądają, ale Kasia może te małżeństwo popsuć.

Niestety nie wróżę powodzenia za szybko, za dużo i niestety Panna Młoda chyba znów nie zrozumiała idei programu

Ja nie rozumiem jednego, skoro zgłaszają się ludzie teoretycznie gotowi na małżeństwo to dlaczego później nagle "ojej to za szybko, nie jestem gotowa/gotowy" itd. Skoro niby chcą to, po co później się wycofują i robią wszystko, żeby zakończyć znajomość?

Taka była szczęśliwa, że to przeznaczenie... A teraz czar prysł 😕

Uuu, Kasia przypomina mi niezdecydowaną Igę - księżniczkę! A jeśli taka jest, to nie skończy się dobrze! - wieszczą fani.

Fani są mocno rozczarowani Kasią, jednak inni biorą ją w obronę i tłumaczą, że uczestniczka mogła być zwyczajnie zmęczona nadmiarem emocji. Być może to racja, jednak jedno jest pewne: fani mają już do Kasi spory dystans... 

A Wy, co myślicie o jej zachowaniu?

Kasia ze
Screen/Player.pl

Uśmiechnięta Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w różowej kreacji
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga komentuje nowy sezon programu! Broni Kasię?
Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" porównują Kasię do Igi z poprzedniej edycji. Jak komentuje to sama Iga? Sprawdźcie, co powiedziała!

Iga z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Kasi z szóstej edycji programu! Jak odniosła się do wpisów internautów, którzy porównują do niej Kasię, na którą wylała się fala hejtu? Sprawdźcie, co powiedziała Iga, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Kasię Iga wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , a eksperci połączyli ją w parę w Karolem. Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że ich relacja ma szansę przetrwać, to w ich związku szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Niestety, w finale programu okazało się, że Karol chce zakończyć małżeństwo z Igą, a na dodatek zarzucił telewizyjnej żonie, że nim manipulowała i nagrywała potajemnie ich rozmowy. Na Igę wylała się fala hejtu. Zniesmaczeni fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro krytykowali Igę za jej zachowanie wobec Karola.  Niestety, dziś internauci również ostro oceniają Kasię z szóstej edycji programu TVN. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła nam, czy ma żal do ekspertów! "Usłyszałam dużo przykrych słów" Kasia występuje w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i tworzy małżeństwo z Pawłem. Niestety, Kasia wyraźnie dystansuje się od swojego męża.  I chociaż początkowo mówiła mu, że nie chce zbyt szybko jakichkolwiek bliskości, to ostatnio krytycznie oceniła Pawła mówiąc, że nie próbuje się do niej zbliżyć. Zachowanie Kasi nie podoba się fanom programu" którzy piszą wprost, że współczują Pawłowi. Pojawiły się...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przewidują rozstanie Kasi i Pawła! "Nic z tego nie będzie"
Choć wesele Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyglądało na udane, to jednak fani programu mają duże wątpliwości co do ich związku. Dlaczego?

Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku przypadli sobie do gustu. Ich wesele było wspaniałe i aż trudno było uwierzyć w to, że znają się dopiero kilka godzin. Podczas uroczystości weselnych Kasia nie szczędziła czułości Pawłowi, a nawet zdecydowała się na namiętne pocałunki! Jednak pod koniec minionego odcinka programu mogliśmy zauważyć, że nastawienie dziewczyny w stosunku do męża zmieniło się już podczas wyjazdu w podróż poślubną. Zauważyli to również fani, którzy już przewidują rozstanie tej dwójki właśnie z winy Kasi! Dlaczego tak uważają? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta komentuje ślub z Robertem! "Zgubne pierwsze wrażenie" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani nie wierzą w małżeństwo Kasi i Pawła? Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są zachwyceni doborem par 6. edycji programu. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji , tym razem widzowie uważają decyzje ekspertów za trafne i do tej pory w szczególności podobała im się relacja Kasi i Pawła , którzy już na ślubie przyznali, że są sobą zachwyceni. Nie inaczej było podczas ich wesela - goście bawili się wyśmienicie, a państwo młodzi szybko zaczęli obdarowywać się czułymi gestami, a nawet pocałunkami. Nie dało się wręcz odczuć, że ta dwójka dopiero co się poznała.  Kasia stwierdziła nawet, że to przeznaczenie i jej zdaniem są sobie z Pawłem pisani! Dobry humor nie opuszczał małżonków przez całą ceremonię, ale niestety już następnego dnia dało się odczuć, że Kasia zaczyna się wycofywać.  - Nie wiem z czego to się wczoraj wzięło, ale wydaje mi się, że presja z jednej strony rodziny, z drugiej strony rodziny, jak krzyczeli "gorzko, gorzko,...

Kasia ponownie otworzyła się na Pawła w Ślubie od pierwszego wejrzenia?
Mat. prasowe, screen ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia nie spędza wieczorów sama! Pokazała zdjęcie 
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała, w jakim towarzystwie spędziła niedzielę. Pokazała urocze zdjęcie z kanapy. Kto z nią leży?

Jak potoczą się losy Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Widzowie zastanawiają się, co zobaczą w finale i czy tych dwoje da sobie szansę i spróbuje wspólnego życia już z dala od kamer. Póki co, widzowie są sceptycznie nastawieni i gorzko oceniają zachowanie uczestniczki względem programowego męża. Czy udało im się pokonać kryzysy, które można było obserwować w programie? Kasia pokazała właśnie z kim spędza leniwą niedzielę. Czy pokazała zbyt wiele?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała z kim spędza wieczory  Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo byli okrzyknięci najlepiej dobraną parą 6. edycji. Na ich weselu nie brakowało czułości. Okazało się również, że jako jedyni nie będą musieli mierzyć się ze związkiem na odległość, ponieważ mieszkają w sąsiednich miejscowościach. Na ich ślubie pojawili się nawet wspólni znajomi. To był naprawdę piękny i oryginalny start, jednak bardzo szybko pojawiły się pierwsze problemy. Tuż po weselu Kasia zaczęła dystansować się od męża twierdząc, że wszystko dzieje się dla niej zbyt szybko. Następnie wyznała partnerowi, że "nie pociąga jej fizycznie" , czym sprawiła mu przykrość i naraziła się widzom. Potem było tylko gorzej. Fani programu sceptycznie ocenili jej pierwszą wizytę w domu Pawła oraz decyzję o kilkudniowej przerwie w kontakcie. Paweł nie wiedział co dalej, ale chciał zawalczyć o swoje małżeństwo. Kasia doszła do wniosku, że również chce się zaangażować i zaprosiła Pawła do siebie. Podczas wizyty w jej domu, Paweł po raz pierwszy postawił się żonie. Para potrzebowała także konsultacji z ekspertem. Uczestnik wyznał, że trudno mu porozumieć się z żoną, ponieważ ta nie ma dla niego czasu. Bardzo szybko wyszło na jaw, że Kasia woli omawiać kwestię...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner