Iza i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem
Screen, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil powiedział, czego nauczył się w związku z Izą!

Kamil i Izabela to jedyna para z ostatniego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która przetrwała eksperyment i kontynuuje swoją relację. Aż trudno uwierzyć, że widzowie najmniej wierzyli właśnie w nich!

Kamil i Izabela to para, która na początku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudziła mnóstwo emocji. Widzowie zupełnie nie czuli między nimi chemii, a nawet oskarżali ekspertów, że ci popełnili poważny błąd, łącząc tych dwoje. I choć faktycznie relacja między Kamilem i Izą nie była najlepsza, oni stawiali czoło każdej przeciwności. Program zakończyli jednak będąc w kryzysie, który pojawił się w ich związku. Teraz to już chyba przeszłość! Kamil zamieścił na Instagramie wzruszający post, w którym opisał, jak wygląda ich związek oraz dokonał małego podsumowania.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o decyzji pozostania w małżeństwie: "Ma ona swoją kontynuację..."

Kamil i Iza nie dogadywali się na każdej płaszczyźnie. Izabela przerażona tym, że może się zawieść na mężczyźnie, odbierała każde niestosowne zachowanie Kamila za źle wróżące. On był przytłoczony tym, że spotkał tak dojrzałą kobietę, sam zachowując się nieco dziecinnie. Oboje jednak przepracowali te zachowania tak, by móc dalej trwać w małżeństwie. Z perspektywy czasu Kamil dobrze ocenia swoją końcową decyzję:

To była dobra, czy dobra decyzja? … Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuacje, i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę, mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto. To dopiero początek, a już jest zajebiście, co będzie potem?! Potem, tylko lepiej!

Kamil rozmarzony i szczęśliwy z nadzieją patrzy w przyszłość i radzi wszystkim, którzy chcą zbudować związek:

Przede wszystkim, chciałbym przekazać jedno wszystkim tym, którzy w jakiś sposób mają problem w budowaniu relacji! Nie poddajcie się nigdy przy pierwszej przeszkodzie, Schowajcie dumę do kieszeni, Nie ciśnij, nie wytwarzaj presji, Po prostu żyj! Staraj się i walcz z przeszkodami i trudnościami. Czasami będzie wiele przeszkód, ale jeśli jest w relacji wartość, to walcz, próbuj, nie poddawaj się! A będzie dobrze! - napisał na swoim Instagramie.  

Kamil nie może się nachwalić Izy. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że przed nimi jeszcze mnóstwo pracy, żeby zbudować coś trwałego. 

Życzę Wam tak dobrej osoby, na jaką ja trafiłem. Było warto walczyć, a my tej walki włożyliśmy ogrom! Sorry… OGROM!!! I włożymy jeszcze wiele 😍  - zapewnia uczestnik programu. 

Kamil poruszył swoich fanów, którzy przyznają, że nie zawsze wierzyli w ich uczucie. Iza z Kamilem mogą jednak liczyć na mnóstwo wsparcia od internautów. To dodatkowo motywuje parę do pracy nad związkiem. Iza ostatnio wygadała się, że niewykluczone, a razem z Kamilem posuną się o krok dalej...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zmieniła wygląd Kamila! Jak teraz wygląda?

Kamil i Iza ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wydawali się dobrze dobraną parą. Szybko jednak okazało się, że jest inaczej. Oboje musieli dla swojej relacji zmienić wiele w swoim życiu. Ich praca, jak widać, przyniosła wspaniałe efekty.

Iza bardzo się zmieniła odkąd pojawiła się w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jej metamorfoza sugerowała, że przed nią duże, życiowe zmiany. Fani jednak zupełnie nie wiedzieli, co myśleć o tej relacji, to też do samego końca z niecierpliwością oczekiwali, jak swój związek skomentują Iza i Kamil. 

Screen/Player.pl TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się być początkiem czegoś ważnego dla kolejnej pary. Ten program nie przestaje zaskakiwać, a wiele związków, które tam się rozpoczęły przetrwały próbę czasu! Fani mają nadzieję, że tak będzie w przypadku Izy i Kamila, u których przecież widać bardzo duża zaangażowania i dobrej woli. 

Iza i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem
Instagram

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w krótkich włosach
Instagram @iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil jednak się rozstali?! Ten szczegół to potwierdza?! 
Wszystko wydało się tuż przed finałem?! Nowe zdjęcie Izabeli może sporo namieszać!

Izabela i Kamil ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " nie są razem po programie?! Najnowsze nagranie opublikowane przez Izabelę może nieźle zmartwić wszystkich fanów, którzy trzymają kciuki za ten duet. Czy aktualnie, niemalże rok po zawarciu małżeństwa, Kamil i jego programowa żona postanowili się rozstać?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga ostro komentuje program i sugeruje, że celowo została ukazana w złym świetle! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Iza i Kamil są razem po programie?  Już w najbliższy piątek, 21 maja, TVN 7 wyemituje wielki finał piątego sezonu "Ślubu do pierwszego wejrzenia". Poznamy ostateczne decyzje par, po eksperymentalnym miesiącu w małżeństwie. Kto odważy się kontynuować związek, a kto zdecyduje się na rozwód? Fani programu z niecierpliwością czekają na dalsze losy Macieja i Laury. Czy Karol i Iga dadzą sobie szansę? A co z Kamilem i Izą? Pomimo tego, że początkowo dobrze im się układało, z czasem pojawiły się pierwsze poważne kryzysy.  Izabela jest zdecydowanie najbardziej aktywną w sieci uczestniczką. Pomimo tego, że początki popularności były ciężkie i musiała mierzyć się z naprawdę przykrymi słowami, im bliżej finału tym zyskiwała coraz większą sympatię. Podobnie było w kwestii Kamila. Początkowo widzowie byli bardzo sceptycznie nastawieni, co do tej dwójki. Uważali, że eksperci dobrali ich niefortunnie, a Izabela nie znajdzie nici porozumienia z młodszym od siebie partnerem. Jednak to, jak potoczyły się ich losy podczas eksperymentalnego miesiąca mocno zdziwiło fanów programu. Iza i Kamil bardzo szybko stali się najbardziej zgranym duetem. Fani mają coraz większą nadzieję, że małżonkowie postanowią pozostać w małżeństwie a nawet powiększą rodzinę. Związek Kamila i Izy jednak również nie jest...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!
Iza ciężko zniosła hejt, jaki wylał się na nią po rozstaniu z Kamilem. Dziś uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wyjątkowe nagranie!

Iza i Kamil byli jedyną parą z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w finałowym odcinku show oznajmiła, że chce pozostać w małżeństwie. Choć przez długi czas fani uczestników mogli obserwować kwitnące uczucie tej dwójki i piękne romantyczne zdjęcia, które publikowali w mediach społecznościowych, niestety związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu. Od głośnej informacji o ich rozstaniu minęło zaledwie kilka dni. Jak radzi sobie Iza? Uczestniczka miłosnego eksperymentu opublikowała nagranie, na którym promienieje! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza nagrała filmik po rozstaniu z Kamilem. Jak się czuje? Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich uwielbiali! Niestety, mimo romantycznych nagrań tej dwójki, okazało się, że pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu nie zawsze było kolorowo. 12 września na Instagramie Izy ukazał się post, w którym uczzestniczka ogłosiła rozstanie z Kamilem i przyznała, że choć bardzo się starali - nie wyszło. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - oznajmiła. Iza odpowiedziała też na spekulacje fanów, którzy nie wierzyli w koniec związku tej dwójki, a ostatnio głos w sprawie rozstania zabrał jej były partner. Kamil podkreślił, że nie jest to wina Izy , reagując na hejt z jakim musiała mierzyć się kobieta. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że Iza bardzo ciężko zniosła obraźliwe komentarze.  Was hejterów nie zapraszamy. Możecie sobie w swoich grupach coś tam pisać, ale nie nie na nasze tematy, a w...

Iza i Kamil ze ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani nie wierzą w rozstanie Izy i Kamila
Internauci publikują w sieci zaskakujące zdjęcia i sugerują, że to wcale nie koniec związku pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Internauci nie wierzą w rozstanie Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?! Po tym, jak była uczestniczka hitu TVN opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Kamilem to już przeszłość, w sieci zawrzało. Fani programu publikują zaskakujące zdjęcia z ostatniego wyjazdu pary, który odbył się w ten weekend... Nie uwierzycie, co podejrzewają internauci! Fani w szoku po rozstaniu Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Iza i Kamil wystąpili w piątej edycji programu  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę, a ich związek przetrwał próbę czasu. Po wielkim finale para chętnie publikowała w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Wydawało się, że miłość w ich związku kwitnie w najlepsze, a Iza i Kamil po prostu są ze sobą szczęśliwi.  W ten weekend Iza i Kamil podczas relacji na InstaStories pokazywali, że spędzają czas w tym samym miejsci w górach. Nagle, ku zaskoczeniu fanów Iza opublikowala wpis, w którym informuje o rozstaniu z partnerem. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności- napisała Iza i wyłączyła możliwość komentowania wpisu na Instagramie.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🌿 Izabela Juszczak 🌿 (@iziiij85) Internauci komentują rozstanie Izy i Kamila Rozstanie Izy i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik