Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil nie pozostali w małżeństwie?! "Jak tam po rozwodzie?" Uczestnik odpowiedział! 

Iza i Kamil z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jednak się rozstali? Zobaczcie, jak zareagował Kamil na uszczypliwy komentarz internauty!

Za nami odcinek, w którym dowiedzieliśmy się, jak wygląda dobór par w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Decyzje ekspertów wywołały spore poruszenie wśród widzów, którzy nie ukrywają, że ich zdaniem Kamil i Iza do siebie nie pasują. Jeden z internautów zapytał nawet Kamila, jak się czuje po... rozwodzie! Co na to uczestnik eksperymentu? Zobaczcie, co odpowiedział. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil odpowiada na uszczypliwy komentarz internauty. Czy jest dalej z Izą?

Iza i Kamil to jedna z par, która zdaniem widzów nie ma szans na pozostanie w małżeństwie. Fani show nie pokładają również nadziei na to, że Iga i Karol stworzą udany związek. W sieci toczy się zacięta dyskusja na ten temat, w której internauci nie kryją swojego rozżalenia dotyczącego doboru par. I chociaż do końca emisji eksperymentu pozostało jeszcze kilka tygodni, to jednak w sieci już pojawiają się komentarze, w których internauci snują swoje teorie. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wróżą rozwód Karolowi i Idze. Uczestnik zabrał głos

Jeden z internautów, który najwidoczniej nie wierzy, że Iza i Kamil pozostali w małżeństwie, zamieścił uszczypliwy wpis na instagramowym profilu chłopaka. 

Kamil, jak tam po rozwodzie się czujesz? - zapytał internauta. 

Uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił odpowiedzieć na jego wpis. 

Jak mi dasz namiary na twojego informatora, to ci jeszcze bro... postawię. Skąd masz takie dojścia? - skwitował Kamil. 

Ale internauta nie dawał za wygraną i dalej komentował. 

Można to zauważyć po odcinkach programu, że Iza nie była zadowolona, że na Ciebie trafiła - dodał. 

Na ten komentarz Kamil już nie zdecydował się odpowiedzieć. Trudno jednak wywnioskować, co Kamil miał na myśli, zamieszczając wcześniej tak dwuznaczną odpowiedź uszczypliwemu internaucie. Uczestnicy oczywiście nie mogą  zdradzać, jak potoczyły się ich losy po programie, aż do końca emisji eksperymentu. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne odcinki.

Instagram

Widzowie obawiają się, że Iza i Kamil nie pasują do siebie i na pewno zdecydowali się na rozwód. Czy tak się stało? Odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil
Mat. prasowe

 

Zobacz także
Laura w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto nowe pary! Decyzje ekspertów budzą kontrowersje

Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciek i Laura

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Maciej najlepiej dobraną parą? Dziewczyna od razu rozpaliła serce chłopaka!

 

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pozostali w małżeństwie?! Ten dowód nie pozostawia wątpliwości
Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Wszystko się wydało przez drobną wpadkę Kamila!

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Kamil zamieścił na swoim InstaStory wielkanocne zdjęcie, które może sugerować, że para wciąż jest ze sobą. Fotografia jednak po chwili zniknęła z sieci, a chłopak zamieścił jej "poprawioną" wersję. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil całuje Izę po udzie! "Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?!" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń Chyba żadna dotychczasowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wzbudziła tylu emocji, co 5 odsłona eksperymentu. Widzowie z niecierpliwością czekali na śluby uczestników, a kiedy te nastąpiły, fani nie kryli swojego rozżalenia odnośnie doboru par. W sieci szybko rozpętała się prawdziwa burza, bo decyzje ekspertów nie zgodziły się z wcześniejszymi przypuszczeniami większości fanów.  Widzowie byli niemal pewni, że Iza zostanie dopasowana do Karola. Jak już wiadomo, tak się nie stało i 35-latka wzięła ślub z Kamilem. Fani twierdzą, że to małżeństwo nie ma niestety najmniejszych szans na przetrwanie i starają się doszukiwać dowodów w tym temacie. Bacznie obserwują poczynania uczestników na Instagramie i jedno z ostatnich zdjęć Kamila, które szybko zniknęło z sieci, mogło ich nieźle zaskoczyć.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali Kamil zamieścił na swoim InstaStory selfie, na którym widzimy obrączkę na jego palcu! Jak wiadomo, do końca emisji eksperymentu uczestnicy nie mogą nic zdradzać na...

Kamil i Agnieszka ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Znamy decyzję Agnieszki i Kamila! Czy pozostali w małżeństwie? [SPOILER]
W końcu wszystko stało się jasne! Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dał nam odpowiedź, czy Agnieszka i Kamil są dalej razem!

Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już jest dostępny na Player.pl, dzięki czemu zniecierpliwieni fani programu w końcu poznali decyzje par tej odsłony eksperymentu. Na jaki krok zdecydowali się zatem Agnieszka i Kamil? Czy są dalej razem, a może ich związek to już przeszłość? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna w zaskakującym wyznaniu. "Nie określiłabym swojego stanu jako błogosławiony" "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Historia związku Agnieszki i Kamila Agnieszkę i Kamila poznaliśmy jako pierwszych w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Para spodobała się sobie od samego początku, a rozwój ich relacji nabrał szybkiego tempa. Już podczas podróży poślubnej Agnieszka i Kamil odkryli, że sporo ich łączy. Świeżo upieczeni małżonkowie spędzali ze sobą mnóstwo czasu, jednak chętnie dzielili go również ze znajomymi i rodziną - głównie Kamila. Choć w związku Agnieszki i Kamila raczej nie występowały cięższe dni, to jednak zdaniem fanów para za bardzo skupiła się na spędzaniu czasu z rodziną, zamiast wykorzystać ten czas sam na sam. Ale to nie było jedyne, co zaniepokoiło fanów... Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita odtworzyła fryzurę ślubną swojej mamy. "Byłaby dumna" Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dość szybko podjęła decyzję o przeprowadzce do Kamila. Z Białegostoku postanowiła przenieść się do Włocławka i już w trakcie eksperymentu spróbować żyć tak, jak każde inne małżeństwo. Fanów jednak zaczął niepokoić fakt, że Agnieszka bardzo się stara i dba o Kamila, a on z kolei zdaniem...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalen Chorzewska komentuje dobór par
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali
Dobór par w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spotkał się z dość dużą krytyką fanów eksperymentu. Ekspertka Magdalena Chorzewska zareagowała na komentarze Internautów!

W minionym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  dowiedzieliśmy się, jak zostali dopasowani uczestnicy. Jak się okazało, nie sprawdziły się wcześniejsze domysły fanów show, którzy teraz nie kryją swojego rozczarowania i dość krytycznie skomentowali dobór par tej edycji. Na zarzuty widzów postanowiła odpowiedzieć Magdalena Chorzewska, ekspertka programu.  Zobacz także:  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwali?! Oto dowody fanów! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalena Chorzewska odpowiada na zarzuty internautów Po ostatnim odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci rozpętała się prawdziwa burza! Widzowie uważają, że eksperci źle dobrali pary i w szczególności nie kryją swojego rozżalenia nad połączeniem Igi z Karolem oraz Izabeli z Kamilem.  -  Karol z Igą kompletny niewypał , jestem zawiedziona doborem -  Iza powinna iść do Karola   - Iga i Karol... serio? Iza i Kamil...? Błagam, na jakiej podstawie eksperci dobrali te pary, chyba żart. Powinni się zamienić. Mi się odechciało oglądać dalej. -  Kamil to dzieciak i szkoda Izy bardzo . Nie wiem jakie zamierzenie było, ale wygląda jak odebranie synka od mamy i przerzucenie odpowiedzialności na żonę ......Przykre. -  Szkoda Izy jak dla mnie eksperci źle ich dobrali i już wiem że z tego nic nie będzie   fatalnie ich dobrali fatalnie  szkoda dziewczyny - to tylko niektóre komentarze, które możemy przeczytać w sieci. Jak się okazało, niektórzy widzowie postanowili nawet napisać wiadomości do ekspertki programu, Magdaleny Chorzewskiej, aby wprost zapytać, jakimi zasadami kierowali się eksperci podczas doboru par 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"....

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik