W minionym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, jak zostali dopasowani uczestnicy. Jak się okazało, nie sprawdziły się wcześniejsze domysły fanów show, którzy teraz nie kryją swojego rozczarowania i dość krytycznie skomentowali dobór par tej edycji. Na zarzuty widzów postanowiła odpowiedzieć Magdalena Chorzewska, ekspertka programu.

Reklama

Zobacz także: Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwali?! Oto dowody fanów!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalena Chorzewska odpowiada na zarzuty internautów

Po ostatnim odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci rozpętała się prawdziwa burza! Widzowie uważają, że eksperci źle dobrali pary i w szczególności nie kryją swojego rozżalenia nad połączeniem Igi z Karolem oraz Izabeli z Kamilem.

- Karol z Igą kompletny niewypał, jestem zawiedziona doborem

- Iza powinna iść do Karola

- Iga i Karol... serio? Iza i Kamil...? Błagam, na jakiej podstawie eksperci dobrali te pary, chyba żart. Powinni się zamienić. Mi się odechciało oglądać dalej.

- Kamil to dzieciak i szkoda Izy bardzo. Nie wiem jakie zamierzenie było, ale wygląda jak odebranie synka od mamy i przerzucenie odpowiedzialności na żonę ......Przykre.

- Szkoda Izy jak dla mnie eksperci źle ich dobrali i już wiem że z tego nic nie będzie

fatalnie ich dobrali fatalnie

szkoda dziewczyny - to tylko niektóre komentarze, które możemy przeczytać w sieci.

Zobacz także

Jak się okazało, niektórzy widzowie postanowili nawet napisać wiadomości do ekspertki programu, Magdaleny Chorzewskiej, aby wprost zapytać, jakimi zasadami kierowali się eksperci podczas doboru par 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zastanawiam się, jak państwo dobierają te pary w programie. Dzisiaj miałam aż ból w sercu, sześć super osób, wszystkie mogłyby być do siebie idealnie dobrane, a wy robicie taki nieetyczny kogel-mogel. Nie mogłabym się pod czymś takim podpisać swoim nazwiskiem. Jesteście Państwo okrutni. Przepraszam, ale musiałam to napisać, żal mi się po ludzku dzisiaj zrobiło tych uczestników, na których emocjach tak nieładnie gracie - brzmi wiadomość od internautki, którą Małgorzata Chorzewska zdecydowała się ujawnić.

Eksperta programu na swoim InstaStory postanowiła zareagować na wiadomości od internautów. Magdalena Chorzewska wyjawiła, że podczas doboru par eksperci badają wiele parametrów i nie sugerują się tylko wyglądem.

To niesamowite, jak bardzo widzowie sugerują się wyglądem, dyskryminując inne cechy. My w eksperymencie badamy bardzo wiele parametrów. Proszę oglądać eksperyment do końca - odpowiedziała Magdalena Chorzewska.

Eksperci programu na pewno wiedzą co robią i dobór par, chociaż wzbudził wiele kontrowersji, z pewnością nie jest przypadkowy. Przed połączeniem uczestników eksperci wykonują szereg badań, a wyniki pozwalają im wysnuć odpowiednie wnioski.

A Wy, jak myślicie? Małżeństwa 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwają?

Instagram

Na ten moment ulubieńcami widzów są Laura i Maciej. Z kolei Iza i Kamil oraz Iga i Karol, zdaniem fanów show, nie mają szansy na przetrwanie.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama